Hatcher får datteren inn i underholdningsbransjen
Teri Hatcher, bedre kjent som Susan i den amerikanske underholdningsserien «Frustrerte fruer», ser ut til å ønske at datteren følger i hennes fotspor.
Skuespilleren, som på 90-tallet spilte Supermans flamme i TV-serien «Lois & Clark: The New Adventures of Superman», fikk en oppsving på karrieren da hun landet en rolle i «Frustrerte fruer».
Og det ser ikke ut til at hun lar seg skremme av unge skuespillere på kjøret. Tvert imot oppmuntrer hun datteren sin til å prøve seg i showbiz, og hjalp henne til å få en talerolle i den kommende animerte filmen «Caroline».
Skuespilleren tok datteren Emerson (11) med på stemmeprøver i Portland, Oregon, og den unge jenta skal nå gi stemme til en ildflue i den kommende filmen.
Likevel ser det ikke ut til å bli en direkte «flying start» på skuespillerlivet for Emerson. Rollen er av heller beskjeden art.
– Emerson har to replikker som ildflue. Jeg kunne ikke vært stoltere, sier Hatcher ifølge filmnettstedet IMDb. (©NTB)