50 Cent tar pornohevn
50 Cent går til store anstrengelser for å hevne seg på rivalen Rick Ross. Nå har han kjøpt en pornofilm og akter angivelig å legge den ut på sin egen nettside.

En kilde sier til TMZ.com at det private opptaket viser moren til et av Rick Ross sine barn i aksjon.
De to rapperne er involvert i en feide som er sammenlignet med den som i sin tid foregikk mellom Notorious B.I.G. og Tupac Shakur.
Les også:
Det skal ifølge amerikanske nettsteder, som siterer 50 Cent selv, ha startet med et «blikk» som han sendte Ross på den røde løperen på en prisutdeling. Ross svarte med å rappe om moren til 50 Cents sønn.
Siden har det pågått, med alt fra animerte videoer, gjensidig dissing i radiointervjuer, raptekster med angrep på motparten, avsløringen av at Rick Ross faktisk hadde jobbet som fengselsbetjent - og at 50 Cent tok en annen av barnemødrene hans ut på shopping. (©NTB)