Get-ligaen - grunnspillet
2017/2018
2017/2018
 

Terminliste
Tilbakestill
Velg runde
 
Tilbakestill
Velg måned
 

Fredag 8. september 2017 - 1. runde
Lørdag 9. september 2017 - 1. runde
Søndag 10. september 2017 - 1. runde
Tirsdag 12. september 2017 - 2. runde
Torsdag 14. september 2017 - 2. runde

Tabell

 K3p2p1p0p-++/-P
1Storhamar453503718388+95108
2Sparta45258210152109+4393
3Lillehammer45246411171123+4888
4Frisk Asker45244413159120+3984
5Vålerenga45185517144132+1269
6Oilers45164916129121+865
7Manglerud Star45154521132154-2258
8Lørenskog45114525118165-4746
9Stjernen459652596144-4844
10Kongsvinger453433590218-12820

Spillerstatistikk

Mål
28
Kamper
44
Snitt
0,64
Mål
27
Kamper
45
Snitt
0,60
Mål
26
Kamper
45
Snitt
0,58

League tracker
2017/2018
2017/2018
 

final
    I dag
    mai 2018
    ma
    ti
    on
    to
    fr
    30
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    1
    2
    3
    Ingen kamper denne dagen