
Choi og Kuchar går sammen med Woods
Sørkoreaneren K.J. Choi og amerikaneren Matt Kuchar skal gå i par sammen med Tiger Woods i hans comeback på golfbanen.
Torsdag klokken 19.42 norsk tid går de tre ut på åpningsrunden av Masters. Det er Woods første turneringen etter at november i fjor hadde en krangel med kona Elin Nordegren.
Det endte med at han Woods kjørte av veien ved hjemmet sitt i Florida. Senere kom det også fram at verdens dediserte beste golfspiller også hadde puttet på helt andre greener.
Han brøt sammen og tilsto flere utroskapsepisoder. Senere har han fått behandling for sin sexavhengighet.
- Jeg hadde en følelse om det da jeg dro fra Dallas, sa den tidligere vektløfteren Choi.
- Jeg sa til meg selv at det hadde vært kult å gå sammen med Tiger, og det skjedde. Det var en hyggelig overraskelse, sa en av Asias beste spillere. (©NTB)