Alt fra OL ser du på TVNorge logo og Discovery + logo

Alt om vinter-OL i Beijing - TV 2

Høydepunkter Hele OL-programmet
    • 2.2
      14:00
      Curling
      Blandet dobbel, Norge - Tsjekkia
    • 3.2
      02:00
      Alpint
      Utfor, menn, 1. treningsrunde
    • 3.2
      07:00
      Curling
      Blandet dobbel, USA - Norge
    • 4.2
      01:30
      Curling
      Blandet dobbel, Italia - Norge
    • 4.2
      04:00
      Hopp
      Trening
    • 4.2
      07:00
      Alpint
      Utfor menn, 2. treningsrunde
    • 4.2
      13:00
      Åpningsseremoni
      Den olympiske ilden tennes
    • 5.2
      01:10
      Hopp
      Normalbakke menn, kvalifisering
    • 5.2
      02:00
      Curling
      Blandet dobbel, Østerrike - Norge
    • 5.2
      03:45
      Snowboard
      Slopestyle kvinner, kvalifisering
    • 5.2
      04:45
      Alpint
      Utfor menn, 3. treningsrunde
    • 5.2
      06:10
      Hopp
      Normalbakke menn, kvalifisering
    • 5.2
      08:45
      Langrenn
      15km skiathlon, kvinner
    • 5.2
      09:30
      Skøyter
      3000m, kvinner
    • 5.2
      10:00
      Skiskyting
      Blandet stafett
    • 5.2
      11:00
      Hopp
      Normalbakke, kvinner
    • 6.2
      02:30
      Snowboard
      Slopestyle kvinner, finale
    • 6.2
      02:30
      Kunstløp
    • 6.2
      05:30
      Snowboard
      Slopestyle menn, kvalifisering
    • 6.2
      07:00
      Curling
      Blandet dobbel, Norge - Sverige
    • 6.2
      08:00
      Langrenn
      30km skiathlon, menn
    • 6.2
      09:30
      Skøyter
      5000m, menn
    • 6.2
      12:00
      Hopp
      Normalbakke, menn
    • 6.2
      12:30
      Kulekjøring
      Kvinner, finale
    • 7.2
      02:00
      Curling
      Blandet dobbel, Norge - Sveits
    • 7.2
      02:15
      Kunstløp
    • 7.2
      02:30
      Friski
      Big air, kvinner, kvalifisering
    • 7.2
      03:15
      Alpint
      Storslalåm, kvinner, 1. omgang
    • 7.2
      05:00
      Alpint
      Utfor, menn
    • 7.2
      05:00
      Snowboard
      Slopestyle, menn, finale
    • 7.2
      06:30
      Friski
      Big air, menn, kvalifisering
    • 7.2
      06:45
      Alpint
      Storslalåm, kvinner, 2. omgang
    • 7.2
      09:30
      Skøyter
      1500m, kvinner
    • 7.2
      10:00
      Skiskyting
      15km, kvinner
    • 7.2
      12:45
      Hopp
      Blandet lag
    • 7.2
      13:00
      Curling
      Blandet dobbel, semifinale
    • 8.2
      02:15
      Kunstløp
    • 8.2
      03:00
      Friski
      Big air, kvinner, finale
    • 8.2
      03:40
      Snowboard
      Parallellslalåm, kvalifisering
    • 8.2
      04:00
      Alpint
      Super-G, menn
    • 8.2
      07:00
      Curling
      Blandet dobbel, bronsefinale
    • 8.2
      07:30
      Snowboard
      Parallellslalåm, finale
    • 8.2
      09:00
      Langrenn
      Sprint, menn og kvinner, kvalifisering
    • 8.2
      09:30
      Skiskyting
      20km, menn
    • 8.2
      11:30
      Skøyter
      1500m, menn
    • 8.2
      11:30
      Langrenn
      Sprint, menn og kvinner, finale
    • 8.2
      13:00
      Curling
      Blandet dobbel, finale
    • 9.2
      02:30
      Snowboard
      Halfpipe, kvinner, kvalifisering
    • 9.2
      03:15
      Alpint
      Slalåm, kvinner, 1. omgang
    • 9.2
      04:00
      Friski
      Big air, menn, finale
    • 9.2
      05:30
      Snowboard
      Halfpipe, menn, kvalifisering
    • 9.2
      06:45
      Alpint
      Slalåm, kvinner, 2. omgang
    • 9.2
      07:30
      Snowboard
      Snowboardcross, kvinner, finale
    • 9.2
      09:00
      Kombinert
      Hopp
    • 9.2
      09:40
      Ishockey
      Russland - Sveits, menn
    • 9.2
      12:00
      Kombinert
      10km
    • 9.2
      13:00
      Curling
      Norge - Sveits
    • 10.2
      02:30
      Kunstløp
    • 10.2
      02:30
      Snowboard
      Halfpipe, kvinner, finale
    • 10.2
      03:30
      Alpint
      Kombinasjon, Menn
    • 10.2
      04:15
      Snowboard
      Snowboardcross, kvalifisering
    • 10.2
      05:00
      Ishockey
      Sverige - Latvia, menn
    • 10.2
      07:00
      Curling
      Norge - Canada
    • 10.2
      07:00
      Snowboard
      Snowboardcross, finale, menn
    • 10.2
      07:15
      Alpint
      Kombinasjon, Menn
    • 10.2
      08:00
      Langrenn
      10km klassisk, kvinner
    • 10.2
      09:30
      Ishockey
      Finland - Slovenia, menn
    • 10.2
      12:00
      Friski
      Blandet lag, aerials
    • 10.2
      13:00
      Skøyter
      5000m, kvinner
    • 10.2
      14:30
      Ishockey
      USA - Kina, menn
    • 10.2
      14:30
      Ishockey
      Canada - Tyskland
    • 11.2
      02:30
      Snowboard
      Halfpipe, menn, finale
    • 11.2
      04:00
      Alpint
      Super-G, kvinner
    • 11.2
      05:10
      Ishockey
      Danmark - Russland
    • 11.2
      08:00
      Langrenn
      15km klassisk, menn
    • 11.2
      09:40
      Ishockey
      Sverige - Slovenia, menn
    • 11.2
      10:00
      Skiskyting
      7,5km sprint, kvinner
    • 11.2
      10:45
      Hopp
      Stor bakke, menn, prøverunde
    • 11.2
      12:00
      Hopp
      Stor bakke, menn, kvalifisering
    • 11.2
      13:15
      Curling
      Storbritannia - Norge
    • 11.2
      14:10
      Ishockey
      Latvia - Finland
    • 12.2
      03:00
      Snowboard
      Boardercross, blandet lag
    • 12.2
      04:15
      Alpint
      Utfor, kvinner, prøverunde
    • 12.2
      05:10
      Ishockey
      Canada - USA
    • 12.2
      07:25
      Curling
      USA - Norge
    • 12.2
      08:30
      Langrenn
      Stafett, kvinner
    • 12.2
      09:50
      Skøyter
      500m menn
    • 12.2
      10:00
      Skiskyting
      10km sprint, menn
    • 12.2
      12:00
      Hopp
      Stor bakke, menn
    • 12.2
      12:00
      Kunstløp
    • 12.2
      14:10
      Ishockey
      Sveits - Danmark
    • 12.2
      14:10
      Ishockey
      Russland - Tsjekkia
    • 13.2
      02:05
      Curling
      Norge - Sverige
    • 13.2
      03:15
      Alpint
      Storslalåm, menn, 1. løp
    • 13.2
      08:00
      Alpint
      Storslalåm, menn, 2. løp
    • 13.2
      08:00
      Langrenn
      Stafett, menn
    • 13.2
      10:00
      Skiskyting
      Jaktstart, kvinner
    • 13.2
      10:00
      Ishockey
      Finland - Sverige, menn
    • 13.2
      11:45
      Skiskyting
      Jaktstart, menn
    • 13.2
      12:00
      Friski
      Kvalifisering
    • 13.2
      14:10
      Ishockey
      USA - Tyskland
    • 13.2
      14:10
      Ishockey
      Canada - Kina
    • 13.2
      14:40
      Skøyter
      500m kvinner
    • 14.2
      02:15
      Kunstløp
    • 14.2
      02:15
      Friski
      Slopestyle, kvinner, finale
    • 14.2
      04:00
      Friski
      Kvalifisering
    • 14.2
      05:10
      Ishockey
      Semifinale, kvinner
    • 14.2
      05:30
      Friski
      Slopestyle, menn, finale
    • 14.2
      06:30
      Snowboard
      Big Air, kvalifisering
    • 14.2
      07:00
      Curling
      Danmark - Norge
    • 14.2
      12:00
      Hopp
      Stor bakke, lag, menn
    • 14.2
      12:00
      Friski
      Aerials, kvinner
    • 14.2
      13:00
      Bob
      Semifinale
    • 14.2
      14:10
      Ishockey
      Semifinale, kvinner
    • 15.2
      02:00
      Curling
      Russland - Norge
    • 15.2
      02:30
      Snowboard
      Big air, kvinner, finale
    • 15.2
      02:30
      Friski
      Slopestyle, menn, finale
    • 15.2
      04:00
      Alpint
      Utfor, kvinner
    • 15.2
      06:00
      Snowboard
      Big air, menn, finale
    • 15.2
      07:30
      Skiskyting
      Stafett, menn
    • 15.2
      09:00
      Kombinert
      Stor bakke, menn
    • 15.2
      11:00
      Kunstløp
    • 15.2
      12:00
      Kombinert
      Langrenn, menn
    • 15.2
      13:05
      Curling
      Norge - Kina
    • 16.2
      03:15
      Alpint
      Slalåm, menn, 1. omgang
    • 16.2
      05:10
      Ishockey
      Kvartfinale, menn
    • 16.2
      06:45
      Alpint
      Slalåm, menn, 2. omgang
    • 16.2
      07:25
      Ishockey
      Kvartfinale, menn
    • 16.2
      08:45
      Skiskyting
      Stafett, kvinner
    • 16.2
      09:40
      Ishockey
      Kvartfinale, menn
    • 16.2
      10:00
      Langrenn
      Lagsprint, klassisk, semifinale
    • 16.2
      12:00
      Langrenn
      Lagsprint, klassisk, finale
    • 16.2
      12:00
      Friski
      Aerials, menn
    • 16.2
      12:00
      Ishockey
      Kvartfinale, menn
    • 17.2
      02:05
      Curling
      Norge - Italia
    • 17.2
      02:30
      Friski
      Halfpipe, kvinner
    • 17.2
      03:30
      Alpint
      Kombinert, kvinner, utfor
    • 17.2
      04:30
      Friski
      Cross, kvinner
    • 17.2
      05:10
      Ishockey
      Finale, kvinner
    • 17.2
      05:30
      Friski
      Halfpipe, menn
    • 17.2
      07:00
      Alpint
      Kombinert, kvinner, slalåm
    • 17.2
      07:10
      Friski
      Cross, kvinner
    • 17.2
      09:00
      Kombinert
      Lag, hopp
    • 17.2
      09:30
      Skøyter
      1000m kvinner
    • 17.2
      12:00
      Kombinert
      Lag, langrenn
    • 17.2
      12:00
      Kombinert
      Lag, langrenn
    • 17.2
      13:05
      Curling
      Semifinale, menn
    • 18.2
      02:30
      Friski
      Halfpipe, kvinner, finale
    • 18.2
      04:45
      Friski
      Cross menn, kvalifisering
    • 18.2
      05:10
      Ishockey
      Semifinale, menn
    • 18.2
      07:00
      Friski
      Cross, menn, finale
    • 18.2
      07:05
      Curling
      Bronsefinale, menn
    • 18.2
      08:00
      Skiskyting
      Fellesstart, kvinner
    • 18.2
      09:30
      Skøyter
      1000m, menn
    • 18.2
      10:00
      Skiskyting
      Fellesstart, menn
    • 18.2
      11:30
      Kunstløp
    • 18.2
      13:00
      Curling
      Semfinale, kvinner
    • 18.2
      14:10
      Ishockey
      Semifinale, menn
    • 19.2
      07:00
      Curling
      Finale, menn
    • 19.2
      07:00
      Langrenn
      Femmil, menn
    • 19.2
      08:00
      Friski
      Halfpipe, menn, finale
    • 19.2
      08:00
      Skøyter
      Fellesstart, menn og kvinner
    • 19.2
      12:00
      Kunstløp
    • 19.2
      13:00
      Bob
    • 19.2
      14:10
      Ishockey
      Bronsefinale, menn
    • 20.2
      02:00
      Alpint
      Lag
    • 20.2
      02:00
      Curling
      Finale, kvinner
    • 20.2
      02:30
      Bob
    • 20.2
      04:00
      Langrenn
      30km, kvinner
    • 20.2
      05:10
      Ishockey
      Finale, menn
    • 20.2
      05:25
      Kunstløp
    • 20.2
      13:00
      Avslutningsseremoni
      OL-ilden slukkes
Antall visninger