16. serierunde:
Lørdag 29. juli 18.00: Stabæk – Molde
Lørdag 29. juli 15.30: Vålerenga – Sandefjord
Søndag 30. juli 19.15: Bodø/Glimt – Tromsø
Søndag 30. juli 17.00: Brann – Viking
Søndag 30. juli 17.00: Lillestrøm – HamKam
Søndag 30. juli 17.00: Rosenborg – Odd
Søndag 30. juli 17.00: Sarpsborg 08 – Haugesund
Søndag 30. juli 17.00: Aalesund – Strømsgodset
17. serierunde:
Lørdag 5. august 18.00: Strømsgodset – Vålerenga
Søndag 6. august 17.00: HamKam – Brann
Søndag 6. august 17.00: Haugesund – Rosenborg
Søndag 6. august 17.00: Odd – Stabæk
Søndag 6. august 17.00: Sandefjord – Sarpsborg 08
Søndag 6. august 17.00: Tromsø – Lillestrøm
Søndag 6. august 19.15: Viking – Bodø/Glimt
18. serierunde:
Lørdag 12.august 16.00: Sandefjord – Molde*
(dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal inn i EL-kvalik, vil denne kampen bli flyttet til søndag 13. aug kl. 17.00)
Lørdag 12.august 18.00: Sarpsborg 08 – Strømsgodset
Søndag 13.august 17.00: Lillestrøm – Viking
Søndag 13.august 17.00: Stabæk – Tromsø
Søndag 13.august 19.15: Vålerenga – Haugesund
Søndag 13.august 17.00: Aalesund – HamKam
19. serierunde:
Lørdag 19. august 18.00: Molde – Vålerenga*
(dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal inn i EL-kvalik, vil denne kampen bli flyttet til søndag 20. aug kl. 17.00)
Lørdag 19. august 18.00: Odd – Sarpsborg 08
Søndag 20. august 17.00: Brann – Aalesund
Søndag 20. august 17.00: HamKam – Rosenborg
Søndag 20. august 17.00: Haugesund – Bodø/Glimt
Søndag 20. august 19.15: Strømsgodset – Lillestrøm
Søndag 20. august 17.00: Tromsø – Sandefjord
Søndag 20. august 17.00: Viking – Stabæk
20. serierunde:
Lørdag 26. august 18.00: Molde – Viking*
(dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal spille playoff i EL eller Conference League, vil denne kampen bli flyttet til søndag 27. august kl. 17.00 eller til en senere dato. Dette blir avklart på et senere tidspunkt)
Lørdag 26. august 18.00: Sarpsborg 08 – Tromsø
Søndag 27. august17.00: Bodø/Glimt – Strømsgodset
Søndag 27. august 17.00: Lillestrøm – Brann
Søndag 27. august 19.15: Rosenborg – Aalesund
Søndag 27. august 17.00: Sandefjord – Haugesund
Søndag 27. august 17.00: Stabæk – HamKam
Søndag 27. august 17.00: Vålerenga – Odd
21. serierunde:
Lørdag 2. september 18.00: Haugesund – Molde*
(dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal spille playoff i EL eller Conference League, vil denne kampen bli flyttet til søndag 3. sept kl. 17.00.)
Lørdag 2. september 18.00: Viking – Vålerenga
Søndag 3. september 17.00: Brann – Sarpsborg 08
Søndag 3. september 19.15: HamKam – Bodø/Glimt
Søndag 3. september 17.00: Odd – Sandefjord
Søndag 3. september 17.00: Strømsgodset – Stabæk
Søndag 3. september 17.00: Tromsø – Rosenborg
Søndag 3. september 17.00: Aalesund – Lillestrøm
22. serierunde:
Lørdag 16. september 18.00: Haugesund –Viking
Lørdag 16. september 18.00: Molde – Odd*
(dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal spille gruppespill i EL eller Conference League, vil denne kampen bli flyttet til søndag 17. sept kl. 17.00.)
Lørdag 16. september 18.00: Sandefjord – Strømsgodset
Søndag 17. september 17.00: Rosenborg – Bodø/Glimt
Søndag 17. september 17.00: Sarpsborg 08 – Lillestrøm
Søndag 17. september 17.00: Stabæk – Brann
Søndag 17. september 17.00: Tromsø – HamKam
Søndag 17. september 19.15: Vålerenga – Aalesund
23. serierunde:
Lørdag 23.september 18.00: Strømsgodset – Molde*
(dersom Molde ryker ut av CL-kvalik og skal spille gruppespill i EL eller Conference League, vil denne kampen bli flyttet til søndag 24. sept kl. 17.00.)
Lørdag 23.september 18.00: Aalesund – Stabæk
Søndag 24.september 17.00: Bodø/Glimt – Vålerenga
Søndag 24.september 19.15: Brann – Tromsø
Søndag 24.september 17.00: HamKam – Sarpsborg 08
Søndag 24.september 17.00: Lillestrøm – Rosenborg
Søndag 24.september 17.00: Odd – Haugesund
Søndag 24.september 17.00: Viking – Sandefjord