Live sport på TV 2s kanaler: Se ukens sendeskjema her

Storhamar tar i mot Vålerenga i Get-ligaen tirsdag. Du ser kampen direkte på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sumo. På TV 2 Sport 2 kan du se NM-semifinale i håndball mellom FyllingenBergen og Haslum.
Storhamar tar i mot Vålerenga i Get-ligaen tirsdag. Du ser kampen direkte på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sumo. På TV 2 Sport 2 kan du se NM-semifinale i håndball mellom FyllingenBergen og Haslum. Foto: Braastad, Audun
Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Oppdater denne saken for å være sikker på at du har siste versjon!

Alt innhold kan også sees direkte på TV 2 Sumo!

Tirsdag 12. november:

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Vålerenga kl. 18.55 på TV 2 Sport 1 (kampstart 19.00)

Håndball, NM, semifinale, menn: FyllingenBergen – Haslum kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.15)

Onsdag 13. november:

Håndball, Rema 1000-ligaen, kvinner: Molde – Storhamar kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.10)

Torsdag 14. november:

Fotball, EM-kvalifisering: Tyrkia – Island kl. 17.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Fotball, privatlandskamp: Ukraina – Estland kl. 17.50 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Sparta kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Grüner – Stjernen kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Lillehammer kl. 18.25 på TV 2 Sport 2 (kampstart 18.30)

Ishockey, SHL: Skellefteå – Växjö kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fotball, EM-kvalifisering: England – Montenegro kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Portugal – Litauen kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Frankrike – Moldova kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Tsjekkia – Kosovo kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Serbia – Luxembourg kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Albania – Andorra kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, privatlandskamp: Irland – New Zealand kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fredag 15. november:

Fotball, EM-kvalifisering: Norge – Færøyene kl. 17.00 på TV 2 (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Finland – Liechtenstein kl. 17.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Armenia – Hellas kl. 17.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.00)

Fotball, privatlandskamp: Ungarn – Uruguay kl. 18.50 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Narvik kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Romania – Sverige kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Danmark – Gibraltar kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Spania – Malta kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Sveits – Georgia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Bosnia og Herzegovina – Italia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Lørdag 16. november:

Fotball, EM-kvalifisering: Kypros – Skottland kl. 14.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 15.00)

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Vålerenga kl. 14.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 15.00)

Ishockey, SHL: Linköping – Djurgården kl. 15.10 på TV 2 Sumo (kampstart 15.15)

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Sparta kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Gey-ligaen, Hockey Classic: Lillehammer – Storhamar kl. 17.30 på TV 2 Sport 2 (kampstart 18.00)

eFotball: NM i FIFA kl. 17.30 på TV 2 Sumo

Fotball, EM-kvalifisering: Aserbajdsjan – Wales kl. 17.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Russland – Belgia kl. 17.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Slovenia – Latvia kl. 17.50 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: San Marino – Kasakhstan kl. 17.50 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Ishockey, SHL: Rögle – Frölunda kl. 17.55 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

eFotball: NM i FIFA kl. 18.00 på TV 2 Zebra

Fotball, EM-kvalifisering: Nord-Irland – Nederland kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Tyskland – Hviterussland kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Kroatia – Slovakia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Israel – Polen kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Østerrike – Nord-Makedonia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Søndag 17. november:

Ishockey, Get-ligaen: Grüner – Narvik kl. 13.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 14.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Luxembourg – Portugal kl. 14.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 15.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Serbia – Ukraina kl. 14.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 15.00)

Fotball, privatlandskamp: Litauen – New Zealand kl. 14.50 på TV 2 Sumo (kampstart 15.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Stavanger Oilers kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Stavanger Oilers kl. 16.20 på TV 2 Sport 2 (kampstart 16.00) Kampen sendes i sin helhet på TV 2 Sumo.

Fotball, EM-kvalifisering: Kosovo – England kl. 17.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Bulgaria – Tsjekkia kl. 17.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Albania – Frankrike kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Andorra – Tyrkia kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Moldova – Island kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Lik TV 2 Sporten på Facebook