Live sport på TV 2s kanaler: Se ukens sendeskjema her

Chelsea tar i mot Bayern München i UEFA Champions League tirsdag. Du ser kampen direkte på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sumo.
Chelsea tar i mot Bayern München i UEFA Champions League tirsdag. Du ser kampen direkte på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sumo. Foto: Paul Childs
Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Se alt innhold direkte på TV 2 Sumo!

Oppdater denne saken for å være sikker på at du ser siste versjon.


Tirsdag 25. februar:

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Stavanger Oilers kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: Djurgården – Brynäs kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fotball, UEFA Champions League: Chelsea – Bayern München kl. 20.00 på TV 2 Sport 1 (kampstart 21.00)

UEFA Champions League: Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1

Onsdag 26. februar:

Fotball, UEFA Europa League: Braga – Rangers kl. 17.45 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

VM i banesykling: Dag 1 kl. 18.20 på TV 2 Sport Premium 2

Håndball, Rema 1000-ligaen, kvinner: Vipers – Storhamar kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.15)

Fotball, UEFA Champions League: Lyon – Juventus kl. 20.00 på TV 2 Sport 1 (kampstart 21.00)

UEFA Champions League: Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1

Torsdag 27. februar:

VM i banesykling: Dag 2 kl. 18.20 på TV 2 Sport Premium 2

Ishockey, Get-ligaen: Sparta - Lillehammer kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Manglerud Star kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Grüner – Storhamar kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Fotball, UEFA Europa League: Espanyol – Wolverhampton kl. 18.30 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League: Malmö – Wolfsburg kl. 18.40 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League: Gent – Roma kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League: LASK – AZ Alkmaar kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League: Basel - APOEL kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League: Porto – Leverkusen kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League: Ístanbul Basaksehir - Sporting CP kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Ishockey, Get-ligaen: Narvik – Frisk Asker kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: Örebro – Malmö kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fotball, UEFA Europa League: Salzburg – Frankfurt kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League: Inter – Ludogorets kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League: Sevilla – CRF Cluj kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League: Ajax – Getafe kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League: Benfica – Shaktar Donetsk kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League: Manchester United – Club Brugge kl. 20.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League: Celtic – FC København kl. 20.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League: Arsenal – Olympiakos kl. 20.55 på TV 2 Zebra (kampstart 21.00)

UEFA Champions League: Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1

Fredag 28. februar:

V-cup, alpint: Kombinasjon, super-G, menn kl. 09.55 på TV 2

Fotball, UEFA Europa League: Trekning, åttedelsfinaler kl. 12.55 på TV 2 Sport 2

V-cup, alpint: Kombinasjon, slalåm, menn kl. 13.25 på TV 2

e-sport: IEM, Katowice kl. 14.30 på TV 2 Sumo

VM i banesykling: Dag 3 kl. 18.20 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Norwich – Leicester kl. 20.45 på TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Lørdag 29. februar:

V-cup, alpint: Super-G, menn kl. 12.25 på TV 2

Fotball, Premier League: Brighton – Crystal Palace kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

e-sport: IEM, Katowice kl. 14.30 på TV 2 Sumo

Ishockey, SHL: Luleå – Frölunda kl. 15.10 på TV 2 Sumo (kampstart 15.15)

Fotball, Premier League, Tippekampen: Bournemouth – Chelsea kl. 15.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium (kampstart 16.00)

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2

Ishockey, Get-ligaen: Grüner – Frisk Asker kl. 15.55 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Sparta kl. 15.55 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

VM i banesykling: Dag 4 kl. 16.20 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Vålerenga kl. 17.55 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Ishockey, SHL: Skellefteå – Leksand kl. 17.55 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Fotball, Premier League: Watford – Liverpool kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

e-sport: IEM, Katowice kl. 18.15 på TV 2 Zebra

Fotball, Serie A: Napoli – Torino kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Premier League i dag kl. 22.45 på TV 2 Sport Premium

Søndag 1. mars:

Engadin skimaraton kl. 08.30 på TV 2 Sport 2

V-cup, alpint: Storslalåm, menn, 1. omgang kl. 09.30 på TV 2

VM i banesykling: Dag 5 kl. 10.50 på TV 2 Sport 2

V-cup, alpint: Storslalåm, menn, 2. omgang kl. 12.30 på TV 2

VM i banesykling: Dag 5, finaler kl. 13.50 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Everton – Manchester United kl. 14.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 15.00)

Premier League: Målshow kl. 14.50 på TV 2 Sport Premium 2

Håndball: Bylagsturneringen 2020, finale, jenter kl. 14.55 på TV 2 Sport 1 (kampstart 15.00)

Håndball: Bylagsturneringen 2020, finale, gutter kl. 16.10 på TV 2 Sport 1 (kampstart 16.15)

e-sport: IEM, Katowice kl. 16.30 på TV 2 Zebra

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Stjernen kl. 16.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 17.00)

Premier League i dag kl. 17.25 på TV 2 Sport Premium

Fotball, Serie A: Cagliari – Roma kl. 17.55 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium (kampstart 18.00)

Fotball, La Liga: Real Madrid – Barcelona kl. 20.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 21.00)

Fotball, Serie A: Juventus – Inter kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium

Lik TV 2 Sporten på Facebook