Live sport på TV 2s kanaler: Se ukens sendeskjema her

Champions League er tilbake! Liverpool møter Atlético Madrid på bortbane tirsdag. Du ser kampen direkte på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sumo fra kl. 20.00.
Champions League er tilbake! Liverpool møter Atlético Madrid på bortbane tirsdag. Du ser kampen direkte på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sumo fra kl. 20.00. Foto: John Sibley
Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Se alt innhold direkte på TV 2 Sumo!

Oppdater denne saken for å være sikker på at du ser siste versjon.


Mandag 17. februar:

Fotball, Premier League: Chelsea – Manchester United kl. 20.15 på TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Fotball, Serie A: Milan – Torino kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 20.45)

Tirsdag 18. februar:

Ski Tour 2020 kl. 15.45 på TV 2 Sumo

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Sparta kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: Växjö – HV71 kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fotball, UEFA Champions League, åttedelsfinale, 1. kamp: Atlético Madrid – Liverpool kl. 20.00 på TV 2 Sport 1 (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Champions League: Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1

Opptak, UEFA Champions League: Dortmund – PSG kl. 23.00 på TV 2 Sport 2

Onsdag 19. februar:

Sykkel: Algarve rundt, 1. etappe kl. 16.30 på TV 2 Sport 2

Dansk håndball, kvinner: Esbjerg – Viborg kl. 18.25 på TV 2 Sport 2 (kampstart 18.30)

Fotball, Premier League: Manchester City – West Ham kl. 20.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.30)

Dansk håndball, menn: Fredricia – Aalborg kl. 20.25 på TV 2 Sport 2 (kampstart 20.30)

Fotball, UEFA Champions League, åttedelsfinale, 1. kamp : Atalanta – Valencia kl. 20.30 på TV 2 Sport 1 (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Champions League: Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1

Torsdag 20. februar:

Ski Tour 2020 kl. 10.15 på TV 2 Sumo

Ski Tour 2020 kl. 13.00 på TV 2 Sumo

Sykkel: Algarve rundt, 2. etappe kl. 16.30 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Narvik kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Manglerud Star kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Grüner – Stavanger Oilers kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Club Brugge – Manchester United kl. 18.30 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: FC København – Celtic kl. 18.40 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Getafe – Ajax kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Frankfurt – Salzburg kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Ludogorets – Inter kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: CRF Cluj – Sevilla kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Sporting CP - Ístanbul Basaksehir kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Shaktar Donetsk – Benfica kl. 18.40 på TV 2 Sumo (kampstart 18.55)

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Lillehammer kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: Färjestad – Frölunda kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Roma – Gent kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Rangers – Braga kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Wolfsburg – Malmö kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: AZ Alkmaar – LASK kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: APOEL – Basel kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Leverkusen – Porto kl. 20.45 på TV 2 Sumo (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Wolverhampton – Espanyol kl. 20.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League, 16-delsfinale, 1. kamp: Olympiakos – Arsenal kl. 20.55 på TV 2 Zebra (kampstart 21.00)

Fotball, UEFA Europa League: Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1

Fredag 21. februar:

V-cup, alpint: Utfor, kvinner kl. 10.00 på TV 2

Sykkel: Algarve rundt, 3. etappe kl. 16.45 på TV 2 Sport 2

Fotball, Serie A: Brescia – Napoli kl. 20.40 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Lørdag 22. februar:

V-cup, alpint: Utfor, kvinner kl. 10.25 på TV 2

Ski Tour 2020 kl. 12.30 på TV 2 Sumo

Fotball, Premier League: Chelsea – Tottenham kl. 12.45 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

Ishockey, SHL: Luleå – Färjestad kl. 15.10 på TV 2 Sumo (kampstart 15.15)

Fotball, Premier League, Tippekampen: Sheffield United – Brighton kl. 15.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium (kampstart 16.00)

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Stjernen kl. 15.55 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Sykkel: Algarve rundt, 4. etappe kl. 16.45 på TV 2 Sport 2

Ishockey, SHL: Leksand – Oskarshamn kl. 17.55 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Fotball, La Liga: Real Sociedad – Valencia kl. 18.25 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 18.30)

Fotball, Premier League: Leicester – Manchester City kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Fotball, La Liga: Levante – Real Madrid kl. 20.55 på TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Premier League i dag kl. 23.00 på TV 2 Sport Premium

Søndag 23. februar:

V-cup, alpint: Kombinasjon, super-G, kvinner kl. 10.25 på TV 2

Ski Tour 2020 kl. 10.45 på TV 2 Sumo

Ski Tour 2020 kl. 12.50 på TV 2 Sumo

V-cup, alpint: Kombinasjon, slalåm, kvinner kl. 13.25 på TV 2

Ishockey, Get-ligaen: Narvik – Sparta kl. 13.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 14.00)

Fotball, Premier League: Manchester United – Watford kl. 14.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 15.00)

Premier League: Målshow kl. 14.50 på TV 2 Sport Premium 2

Sykkel: Algarve rundt, 5. etappe kl. 16.00 på TV 2 Zebra

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Frisk Asker kl. 16.25 på TV 2 Sport 2 (kampstart 16.30)

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Vålerenga kl. 16.55 på TV 2 Sumo (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Grüner kl. 16.55 på TV 2 Sumo (kampstart 17.00)

Fotball, Premier League: Arsenal – Everton kl. 17.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.30)

Premier League i dag kl. 20.00 på TV 2 Sport Premium

Fotball, La Liga: Atlético Madrid – Villarreal kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport Premium

Lik TV 2 Sporten på Facebook