Everton flyr høyt om dagen og topper Premier League-tabellen før Merseyside-derbyet mot Liverpool lørdag. En kamp du ser på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo fra kl. 12.45.
Everton flyr høyt om dagen og topper Premier League-tabellen før Merseyside-derbyet mot Liverpool lørdag. En kamp du ser på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo fra kl. 12.45. Foto: Alex Pantling

Live fotball på TV 2s kanaler

Her får du oversikten over alle direktesendte fotballkamper på TV 2s ulike kanaler.

Se alle kampene under direkte på TV 2 Sumo!

Tidene under er sendestart!

14. oktober:

17.50: Finland - Irland (TV 2 Sport 1)
17.50: Litauen - Albania (TV 2 Sport Premium)

20.00: Build up Norge - Nord-Irland (TV 2 Sport 1)

20.30: Norge - Nord-Irland (TV 2)

20.35: England - Danmark (TV 2 Sport 1)
20.35: Portugal - Sverige (TV 2 Sport 2)
20.35: Italia - Nederland (TV 2 Sport Premium)
20.35: Island - Belgia (TV 2 Sumo)
20.35: Kroatia - Frankrike (TV 2 Sumo)
20.35: Romania - Østerrike (TV 2 Sumo)
20.35: Skottland - Tsjekkia (TV 2 Sumo)
20.35: Tyrkia - Serbia (TV 2 Sumo)
20.35: Russland - Ungarn (TV 2 Sumo)
20.35: Bulgaria - Wales (TV 2 Sumo)
20.35: Slovakia - Israel (TV 2 Sumo)
20.35: Polen - Bosnia-Hercegovina (TV 2 Sumo)
20.35: Nord-Makedonia - Georgia (TV 2 Sumo)
20.35: Estland - Armenia (TV 2 Sumo)
20.35: Moldova - Slovenia (TV 2 Sumo)
20.35: Hellas - Kosovo (TV 2 Sumo)
20.35: Hviterussland - Kasakhstan (TV 2 Sumo)



17. oktober:

12.45: Everton - Liverpool (TV 2 Sport Premium)

15.30: Chelsea - Southampton (TV 2 Sport Premium og TV 2 Sport 1)

15.55: Celta - Atlético Madrid (TV 2 Sumo)

18.00: Manchester City - Arsenal (TV 2 Sport Premium)

18.25: Real Madrid - Cádiz (TV 2 Sport 1)

20.30: Newcastle - Manchester United (TV 2 Sport Premium)

20.55: Getafe - Barcelona (TV 2 Sport 1)

18. oktober:

12.50: Sheffield United - Fulham (TV 2 Sport Premium)

14.55: Crystal Palace - Brighton (TV 2 Sport Premium)

17.00: Tottenham - West Ham (TV 2 Sport Premium)

19.30: Leicester - Aston Villa (TV 2 Sport Premium)

20.40: Roma - Benevento (TV 2 Sport 1)

19. oktober:

18.20: West Bromwich - Burnley (TV 2 Sport Premium)

20.30: Leeds - Wolverhampton (TV 2 Sport Premium)

20. oktober:

20.30: PSG - Manchester United (TV 2 Sport 1)

21. oktober:

18.30: Real Madrid - Shakhtar (TV 2 Sport 1)

22. oktober:

18.30: Dundalk - Molde (TV 2 Zebra)

18.40: Rapid Wien - Arsenal (TV 2 Sport Premium)
18.40: Napoli - AZ Alkmaar (TV 2 Sport 1)
18.40: Standard Liège - Rangers (TV 2 Sumo)
18.40: Young Boys - Roma (TV 2 Sumo)
18.40: Lech - Benfica (TV 2 Sumo)

20.55: Tottenham - LASK (TV 2 Sport Premium)
20.55: Leicester - Zorya Luhansk (TV 2 Sport Premium 2)
20.55: Celtic - Milan (TV 2 Sport 1)

Dette er utvalgte kamper i Europa League. TV 2 Sumo sender alle kampene direkte og en oversikt kan sees her.


23. oktober:

20.30: Aston Villa - Leeds (TV 2 Sport Premium)

24. oktober:

La Liga og Serie A-kampene er ikke klare

13.00: West Ham - Manchester City (TV 2 Sport Premium)

15.30: Fulham - Crystal Palace (TV 2 Sport Premium og TV 2 Sport 1)

18.00: Manchester United - Chelsea (TV 2 Sport Premium)

20.30: Liverpool - Sheffield United (TV 2 Sport Premium)

25. oktober:

La Liga og Serie A-kampene er ikke klare


14.30: Southampton - Everton (TV 2 Sport Premium)

17.00: Wolverhampton - Newcastle (TV 2 Sport Premium)

19.30: Arsenal - Leicester (TV 2 Sport Premium)

26. oktober:

18.20: Brighton - West Bromwich (TV 2 Sport Premium)

20.30: Burnley - Tottenham (TV 2 Sport Premium)

27. oktober:

20.30: Liverpool - Midtjylland (TV 2 Sport 1)

28. oktober:

20.30: Dortmund - Zenit (TV 2 Sport 1)

29. oktober:

18.30: Royal Antwerp - Tottenham (TV 2 Sport 1)

18.40: Milan - Sparta Praha (TV 2 Sport Premium)
18.40: AEK - Leicester (TV 2 Sport Premium 2)
18.40: LOSC - Celtic (TV 2 Sumo)

20.30: Molde - Rapid Wien (TV 2 Zebra)

20.45: Arsenal - Dundalk (TV 2 Sport Premium)
20.45: AZ Alkmaar - Rijeka (TV 2 Sport 1)
20.45: Rangers - Lech (TV 2 Sumo)
20.45: Roma - CSKA Sofia (TV 2 Sumo)
20.45: Real Sociedad - Napoli (TV 2 Sumo)

Dette er utvalgte kamper i Europa League. TV 2 Sumo sender alle kampene direkte og en oversikt kan sees her.

30. oktober:

20.50: Wolverhampton - Crystal Palace (TV 2 Sport Premium)

31. oktober:

La Liga og Serie A-kampene er ikke klare

13.00: Sheffield United - Manchester City (TV 2 Sport Premium)

15.30: Burnley - Chelsea (TV 2 Sport Premium og TV 2 Sport 1)

18.00: Liverpool - West Ham (TV 2 Sport Premium)

1. november:

La Liga og Serie A-kampene er ikke klare


12.50: Aston Villa - Southampton (TV 2 Sport Premium)

14.55: Newcastle - Everton (TV 2 Sport Premium)

17.00: Manchester United - Arsenal (TV 2 Sport Premium)

19.30: Tottenham - Brighton (TV 2 Sport Premium)

2. november:

18.20: Fulham - West Bromwich (TV 2 Sport Premium)

20.30: Leeds - Leicester (TV 2 Sport Premium)

3. november:

20.30: Atalanta - Liverpool (TV 2 Sport 1)

4. november:

20.30: Club Brugge - Dortmund (TV 2 Sport 1)

5. november:

18.30: Ludogorets - Tottenham (TV 2 Sport 1)

18.40: Real Soceidad - AZ Alkmaar (TV 2 Sport Premium)
18.40: Benfica - Rangers (TV 2 Sumo)
18.40: Roma - CFR Cluj (TV 2 Sumo)
18.40: PAOK - PSV (TV 2 Sumo)

20.30: Arsenal - Molde (TV 2 Zebra)

20.55: Milan - LOSC (TV 2 Sport 1)
20.55: Leicester - Braga (TV 2 Sport Premium)
20.55: Celtic - Sparta Praha (TV 2 Sumo)

Dette er utvalgte kamper i Europa League. TV 2 Sumo sender alle kampene direkte og en oversikt kan sees her.

Relatert