Slik sendes fotballen på TV 2

Linoel Messi er trolig tilbake fra start for Barcelona mot Villarreal tirsdag. Kampen ser du på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo.
Linoel Messi er trolig tilbake fra start for Barcelona mot Villarreal tirsdag. Kampen ser du på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sumo. Foto: Glyn Kirk
I høst kan du se Premier League, La Liga, Serie A, Champions League, Europa League og EM-kvalifisering på TV 2s kanaler. Under får du hele oversikten og alle detaljer rundt hvor og når de ulike kampene sendes.

Oppdater denne saken for å være sikker på at du har siste versjon!

Alle kampene i oversikten sendes også direkte på TV 2 Sumo!


Høsten blir en fotballfest uten sidestykke på TV 2s kanaler. Etter nyheten om at TV 2 og Strive Sport inngår partnerskap om La Liga og Serie A, skal TV 2 sende live fotball fra Premier League, La Liga, Serie A, Champions League, Europa League og EM-kvalifisering fremover.

Under får du oversikten over når og hvor kampene sendes. I tillegg til kanalene under, sendes samtlige kamper på TV 2 Sumo.

Sendeplan: (Tidene er sendestart)

Tirsdag 24. september kl. 20.55: Barcelona - Villarreal (TV 2 Sport Premium)

Onsdag 25. september kl. 18.55: Mallorca - Atlético Madrid (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Onsdag 25. september kl. 20.55: Inter - Lazio (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Torsdag 26. september kl. 20.55: Torino - Milan (TV 2 Sport Premium)

Fredag 27. september kl. 20.55: Villarreal - Real Betis (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 28. september kl. 13.00: Sheffield United - Liverpool (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 28. september kl. 15.30: Tottenham - Southampton (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 28. september kl. 15.55: Getafe - Barcelona (TV 2 Sport 2)

Lørdag 28. september kl. 18.00: Everton - Manchester City (TV 2 Sport Premium)

Søndag 29. september kl. 14.55: Lecce - Roma (TV 2 Sport Premium)

Søndag 29. september kl. 17.00: Leicester - Newcastle (TV 2 Sport Premium)

Søndag 29. september kl. 20.30: Sevilla - Real Sociedad (TV 2 Sport Premium)

Mandag 30. september kl. 20.15: Manchester United - Arsenal (TV 2 Sport Premium)

Tirsdag 1. oktober kl. 20.00: Tottenham - Bayern München (TV 2 Sport 1)

Onsdag 2. oktober kl. 16.35: Vitória SC - Frankfurt (TV 2 Sumo)

Onsdag 2. oktober kl. 20.00: Barcelona - Inter (TV 2 Sport 1)

Torsdag 3. oktober kl. 16.35: Astana - Partizan (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.30: AZ Alkmaar - Manchester United (TV 2 Sport 1)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: Besiktas - Wolverhampton (TV 2 Sport Premium)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: Young Boys - Rangers (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: Feyenoord - Porto (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: CSKA Moskva - Espanyol (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: Ferencváros - Ludogorets (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: St.-Ètienne - Wolfsburg (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: Olexandriya - Gent (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: Ístanbul Basaksehir - Mönchengladbach (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: Wolfsberg - Roma (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 18.40: Braga - Slovan Bratislava (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 20.30: Rosenborg - PSV (TV 2 Zebra)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Malmö - FC København (TV 2 Sport 1)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Arsenal - Standard Liège (TV 2 Sport Premium)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Sevilla - APOEL (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Dudelange - Qarabag (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Lugano - Dynamo Kiev (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Trabzonspor - Basel (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Krasnodar - Getafe (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Sporting CP - LASK (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Celtic - CFR Cluj (TV 2 Sumo)

Torsdag 3. oktober kl. 20.45: Lazio - Rennes (TV 2 Sumo)

Fredag 4. oktober kl. 20.55: Real Betis - Eibar (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 5. oktober kl. 13.00: Brighton - Tottenham (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 5. oktober kl. 15.30: Liverpool - Leicester (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 5. oktober kl. 15.55: Real Madrid - Granada (TV 2 Sport 2)

Lørdag 5. oktober kl. 18.00: West Ham - Crystal Palace (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 5. oktober kl. 20.55: Osasuna - Villarreal (TV 2 Sport Premium)

Søndag 6. oktober kl. 14.30: Southampton - Chelsea (TV 2 Sport Premium)

Søndag 6. oktober kl. 17.00: Newcastle - Manchester United (TV 2 Sport Premium)

Søndag 6. oktober kl. 20.30: Inter - Juventus (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 19. oktober kl. 13.00: Everton - West Ham (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 19. oktober kl. 15.30: Tottenham - Watford (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 19. oktober kl. 15.55: Atlético Madrid - Valencia (TV 2 Sport 2)

Lørdag 19. oktober kl. 18.00: Crystal Palace - Manchester City (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 19. oktober kl. 20.40: Juventus - Bologna (TV 2 Sport 1)

Søndag 20. oktober kl. 13.30: Real Sociedad - Real Betis (TV 2 Sport Premium)

Søndag 20. oktober kl. 16.30: Manchester United - Liverpool (TV 2 Sport Premium)

Søndag 20. oktober kl. 20.30: Sevilla - Levante (TV 2 Sport Premium)

Kampene i La Liga og Serie A er ikke fordelt lenger enn dette og kommer senere

Mandag 21. oktober kl. 20.30: Sheffield United - Arsenal (TV 2 Sport Premium)

Tirsdag 22. oktober kl. 20.00: Tottenham - Røde Stjerne (TV 2 Sport 1)

Onsdag 23. oktober kl. 18.00: Ajax - Chelsea (TV 2 Sport 1)

Fredag 25. oktober kl. 20.50: Southampton - Leicester (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 26. oktober kl. 13.00: Manchester City - Aston Villa (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 26. oktober kl. 18.00: Burnley - Chelsea (TV 2 Sport Premium)

Søndag 27. oktober kl. 14.30: Newcastle - Wolverhampton (TV 2 Sport Premium)

Søndag 27. oktober kl. 17.00: Liverpool - Tottenham (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 2. november kl. 13.00: Bournemouth - Manchester United (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 2. november kl. 15.30: Aston Villa - Liverpool (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 2. november kl. 18.00: Watford - Chelsea (TV 2 Sport Premium)

Søndag 3. november kl. 14.30: Crystal Palace - Leicester (TV 2 Sport Premium)

Søndag 3. november kl. 17.00: Everton - Tottenham (TV 2 Sport Premium)

Tirsdag 5. november kl. 20.00: Liverpool - Genk (TV 2 Sport 1)

Onsdag 6. november kl. 20.00: Atalanta - Manchester City (TV 2 Sport 1)

Fredag 8. november kl. 20.50: Norwich - Watford (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 9. november kl. 13.00: Chelsea - Crystal Palace (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 9. november kl. 15.30: Tottenham - Sheffield United (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 9. november kl. 18.00: Leicester - Arsenal (TV 2 Sport Premium)

Flere kamper kommer ...



















Lik TV 2 Sporten på Facebook