Slik sendes fotballen på TV 2

Erling Braut Haaland er klar for Norges landskamper mot Færøyene og Malta.
Erling Braut Haaland er klar for Norges landskamper mot Færøyene og Malta. Foto: Svein Ove Ekornesvåg
I høst kan du se Premier League, La Liga, Serie A, Champions League, Europa League og EM-kvalifisering på TV 2s kanaler. Under får du hele oversikten og alle detaljer rundt hvor og når de ulike kampene sendes.

Oppdater denne saken for å være sikker på at du har siste versjon!

Alle kampene i oversikten sendes også direkte på TV 2 Sumo!


Høsten blir en fotballfest uten sidestykke på TV 2s kanaler. Etter nyheten om at TV 2 og Strive Sport inngår partnerskap om La Liga og Serie A, skal TV 2 sende live fotball fra Premier League, La Liga, Serie A, Champions League, Europa League og EM-kvalifisering fremover.

Under får du oversikten over når og hvor kampene sendes. I tillegg til kanalene under, sendes samtlige kamper på TV 2 Sumo.

Sendeplan: (Tidene er sendestart)

Torsdag 14. november kl. 17.50: Tyrkia - Island (TV 2 Sport 1)

Torsdag 14. november kl. 17.50: Ukraina - Estland (TV 2 Sumo)

Torsdag 14. november kl. 20.35: England - Montenegro (TV 2 Sport 1)

Torsdag 14. november kl. 20.35: Portugal - Litauen (TV 2 Sport Premium)

Torsdag 14. november kl. 20.35: Frankrike - Moldova (TV 2 Sumo)

Torsdag 14. november kl. 20.35: Tsjekkia - Kosovo (TV 2 Sumo)

Torsdag 14. november kl. 20.35: Serbia - Luxembourg (TV 2 Sumo)

Torsdag 14. november kl. 20.35: Albania - Andorra (TV 2 Sumo)

Torsdag 14. november kl. 20.35: Irland - New Zealand (TV 2 Sumo)

Fredag 15. november kl. 17.00: Norge - Færøyene (TV 2)

Fredag 15. november kl. 17.50: Finland - Liechtenstein (TV 2 Sport 1)

Fredag 15. november kl. 17.50: Armenia - Hellas (TV 2 Sport Premium)

Fredag 15. november kl. 18.50: Ungarn - Uruguay (TV 2 Sumo)

Fredag 15. november kl. 20.35: Romania - Sverige (TV 2 Sport 1)

Fredag 15. november kl. 20.35: Danmark - Gibraltar (TV 2 Sport Premium)

Fredag 15. november kl. 20.35: Spania - Malta (TV 2 Sumo)

Fredag 15. november kl. 20.35: Sveits - Georgia (TV 2 Sumo)

Fredag 15. november kl. 20.35: Bosnia og Herzegovina - Italia (TV 2 Sumo)

Lørdag 16. november kl. 14.50: Kypros - Skottland (TV 2 Sport 1)

Lørdag 16. november kl. 17.50: Aserbajdsjan - Wales (TV 2 Sport 1)

Lørdag 16. november kl. 17.50: Russland - Belgia (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 16. november kl. 17.50: Slovenia - Latvia (TV 2 Sumo)

Lørdag 16. november kl. 17.50: San Marino - Kasakhstan (TV 2 Sumo)

Lørdag 16. november kl. 20.35: Nord-Irland - Nederland (TV 2 Sport 1)

Lørdag 16. november kl. 20.35: Tyskland - Hviterussland (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 16. november kl. 20.35: Kroatia - Slovakia (TV 2 Sumo)

Lørdag 16. november kl. 20.35: Israel - Polen (TV 2 Sumo)

Lørdag 16. november kl. 20.35: Østerrike - Nord-Makedonia (TV 2 Sumo)

Søndag 17. november kl. 14.50: Luxembourg - Portugal (TV 2 Sport 1)

Søndag 17. november kl. 14.50: Serbia - Ukraina (TV 2 Sport Premium)

Søndag 17. november kl. 14.50: Litauen - New Zealand (TV 2 Sumo)

Søndag 17. november kl. 17.50: Kosovo - England (TV 2 Sport 1)

Søndag 17. november kl. 17.50: Bulgaria - Tsjekkia (TV 2 Sport Premium)

Søndag 17. november kl. 20.35: Albania - Frankrike (TV 2 Sport 1)

Søndag 17. november kl. 20.35: Andorra - Tyrkia (TV 2 Sport Premium)

Søndag 17. november kl. 20.35: Moldova - Island (TV 2 Sumo)

Mandag 18. november kl. 20.00: Malta - Norge (TV 2)

Mandag 18. november kl. 20.35: Sverige - Færøyene (TV 2 Sport 1)

Mandag 18. november kl. 20.35: Irland - Danmark (TV 2 Sport Premium)

Mandag 18. november kl. 20.35: Spania - Romania (TV 2 Sumo)

Mandag 18. november kl. 20.35: Italia - Armenia (TV 2 Sumo)

Mandag 18. november kl. 20.35: Hellas - Finland (TV 2 Sumo)

Mandag 18. november kl. 20.35: Gibraltar - Sveits (TV 2 Sumo)

Mandag 18. november kl. 20.35: Liechtenstein - Bosnia og Herzegovina (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 17.50: Montenegro - Hviterussland (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Wales - Ungarn (TV 2 Sport 1)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Nederland - Estland (TV 2 Sport Premium)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Tyskland - Nord-Irland (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Slovakia - Aserbajdsjan (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Polen - Slovenia (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Latvia - Østerrike (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Nord-Makedonia - Israel (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Belgia - Kypros (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: San Marino - Russland (TV 2 Sumo)

Tirsdag 19. november kl. 20.35: Skottland - Kasakhstan (TV 2 Sumo)

Lørdag 23. november kl. 12.55: Leganés - Barcelona (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium 2)

Lørdag 23. november kl. 13.00: West Ham - Tottenham (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 23. november kl. 14.55: Atalanta - Juventus (TV 2 Sport 2)

Lørdag 23. november kl. 15.30: Crystal Palace - Liverpool (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 23. november kl. 18.00: Manchester City - Chelsea (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 23. november kl. 18.25: Granada - Atlético Madrid (TV 2 Sport Premium 2)

Søndag 24. november kl. 17.00: Sheffield United - Manchester United (TV 2 Sport Premium)

Søndag 24. november kl. 20.30: Lecce - Cagliari (TV 2 Sport Premium)

Mandag 25. november kl. 20.30: Aston Villa - Newcastle (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 30. november kl. 12.55: Alavés - Real Madrid (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium 2)

Lørdag 30. november kl. 13.00: Newcastle - Manchester City (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 30. november kl. 15.30: Liverpool - Brighton (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 30. november kl. 18.00: Southampton - Watford (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 30. november kl. 20.55: Valencia - Villarreal (TV 2 Sport Premium)

Søndag 1. desember kl. 14.30: Norwich - Arsenal (TV 2 Sport Premium)

Søndag 1. desember kl. 17.00: Manchester United - Aston Villa (TV 2 Sport Premium)

Søndag 1. desember kl. 17.20: Leicester - Everton (TV 2 Sport Premium 2)

Søndag 1. desember kl. 20.30: Atlético Madrid - Barcelona (TV 2 Sport Premium)

Mandag 2. desember kl. 20.40: Cagliari - Sampdoria (TV 2 Sport Premium)

Tirsdag 3. desember kl. 20.20: Crystal Palace - Bournemouth (TV 2 Sport Premium 2)

Tirsdag 3. desember kl. 20.45: Burnley - Manchester City (TV 2 Sport Premium)

Onsdag 4. desember kl. 19.45: Manchester United - Tottenham (TV 2 Sport Premium 2)

Onsdag 4. desember kl. 20.20: Leicester - Watford (TV 2 Sumo)

Onsdag 4. desember kl. 20.20: Wolverhampton - West Ham (TV 2 Sumo)

Onsdag 4. desember kl. 20.20: Southampton - Norwich (TV 2 Sumo)

Onsdag 4. desember kl. 20.20: Chelsea - Aston Villa (TV 2 Sumo)

Onsdag 4. desember kl. 20.30: Liverpool - Everton (TV 2 Sport Premium)

Torsdag 5. desember kl. 20.20: Sheffield United - Newcastle (TV 2 Sport Premium 2)

Torsdag 5. desember kl. 20.45: Arsenal - Brighton (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 7. desember kl. 13.00: Everton - Chelsea (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 7. desember kl. 15.30: Bournemouth - Liverpool (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 7. desember kl. 18.00: Manchester City - Manchester United (TV 2 Sport Premium)

Søndag 8. desember kl. 14.30: Aston Villa - Leicester (TV 2 Sport Premium)

Søndag 8. desember kl. 17.00: Brighton - Wolverhampton (TV 2 Sport Premium)

Mandag 9. desember kl. 20.30: West Ham - Arsenal (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 14. desember kl. 13.00: Liverpool - Watford (TV 2 Sport Premium)

Lørdag 14. desember kl. 15.30: Chelsea - Bournemouth (TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium)

Lørdag 14. desember kl. 18.00: Southampton - West Ham (TV 2 Sport Premium)

Søndag 15. desember kl. 14.30: Manchester United - Everton (TV 2 Sport Premium)

Søndag 15. desember kl. 17.00: Arsenal - Manchester City (TV 2 Sport Premium)

Mandag 16. desember kl. 20.50: Crystal Palace - Brighton (TV 2 Sport Premium)



















Lik TV 2 Sporten på Facebook