TV 2 Play
Min konto

Kampinfo

Eynsham Hall Park Sports Ground

lørdag 8. oktober kl. 16.00
Isuzu FA Trophy
3. runde

Siste 5 kamper

Siste 5 kamper

Andre kamper samme dag

3. runde
Slutt
12
Stratford Town
Royston Town
Slutt
03
Atherton Collieries
Leek Town
Slutt
03
Hitchin
Redditch United
Slutt
43
Horsham
Aveley
ES
00
Metropolitan Police
Hastings
Straffekonkurranse: 4-5
Slutt
20
Bristol Manor Farm
Gosport Borough
ES
11
Stowmarket Town
Mickleover Sports
Straffekonkurranse: 3-0
Slutt
41
Coalville Town
Ilkeston
Slutt
01
Witham
AFC Dunstable
Slutt
14
Canvey
Bracknell Town
Slutt
20
Billericay
Margate
ES
22
Harlow
AFC Hornchurch
Straffekonkurranse: 3-1
Slutt
12
Ashford United
Kings Langley
ES
00
Ashton United
Dunston UTS
Straffekonkurranse: 1-3
Slutt
10
Bognor
Bowers & Pitsea
Slutt
04
Enfield
Chesham United
Slutt
12
Hebburn Town
Warrington
Slutt
02
Yate
Weston-super-Mare
Slutt
61
Macclesfield
Bamber Bridge
Slutt
31
Tavistock
Melksham Town
ES
22
Clitheroe
Marske United
Straffekonkurranse: 1-4
ES
00
Grays
Faversham Town
Straffekonkurranse: 4-2
ES
22
Kingstonian
Wingate & Finchley
Straffekonkurranse: 2-4
Slutt
20
Winchester City
Poole
ES
22
Beaconsfield
Hartley Wintney
Straffekonkurranse: 3-1
ES
11
Belper
St. Ives Town FC
Straffekonkurranse: 4-2
Slutt
10
Haringey
Brightlingsea
ES
22
Corinthian Casuals
Harrow
Straffekonkurranse: 1-3
ES
22
Carshalton
Cray Valley
Straffekonkurranse: 4-3
Slutt
04
Rushden & Diamonds
Tamworth
ES
11
Folkestone Invicta
Whitehawk
Straffekonkurranse: 4-3
Slutt
30
Swindon Supermarine
Cirencester
Slutt
10
Leiston
Evesham United
Slutt
23
Hyde
Colne
ES
11
Marine
Radcliffe
Straffekonkurranse: 4-3
Slutt
34
Rushall Olympic
Hednesford
Slutt
31
Guiseley
Whitby
Slutt
20
Nuneaton
Leicester Road
Slutt
12
Herne Bay
Bishop's Stortford
Slutt
01
FC United
Liversedge
Slutt
20
Plymouth Parkway
Dorchester
Slutt
23
Morpeth Town
Lancaster City
Slutt
21
Burgess Hill
Hanworth Villa
Slutt
30
Matlock
Sutton Coldfield Town
Slutt
31
Gainsborough Trinity
Barwell
Slutt
10
Uxbridge
Walton & Hersham
Slutt
13
Lincoln United
Wroxham
Slutt
12
Stalybridge
South Shields
Slutt
31
Hanwell Town
Cray
Slutt
10
Hayes & Yeading
New Salamis FC
ES
00
Hendon
Binfield
Straffekonkurranse: 4-5
Slutt
02
Nantwich
Warrington Rylands
Slutt
01
Merthyr Town
AFC Totton
Slutt
03
Bedford
Alvechurch
Slutt
12
Loughborough Dynamo
Worksop
ES
11
Basford
Harborough Town FC
Straffekonkurranse: 5-3
Slutt
12
Spalding United
Stafford
Slutt
21
Runcorn Linnets
Ossett
Slutt
10
Lewes
Sevenoaks
Slutt
02
Potters Bar
Heybridge Swifts
Slutt
03
Bromsgrove
Chasetown
Slutt
01
Needham
Stourbridge