TV 2 Play
Min konto

Kampinfo

Wallace Binder Stadium

tirsdag 13. september kl. 20.45
Isuzu FA Trophy
1. runde

Andre kamper samme dag

1. runde
Slutt
03
Willand Rovers
Bideford
Slutt
32
Three Bridges
Hullbridge Sports
Slutt
31
Loughborough Dynamo
Corby
ES
00
Kidlington
Tavistock
Straffekonkurranse: 2-4
Slutt
21
Ramsbottom
Glossop North End
Slutt
34
Witton
Stockton Town
Slutt
04
Marlow
Binfield
Slutt
31
Walton & Hersham
Leatherhead
Slutt
23
Daventry Town
Lincoln United
Slutt
12
Stamford
Chasetown
ES
00
Tooting & Mitcham
Corinthian
Straffekonkurranse: 6-7
Slutt
02
Basildon United
Lowestoft
Slutt
52
Halesowen
Biggleswade FC
Slutt
41
Bashley
Frome
Slutt
03
Northwood
Hanworth Villa
Slutt
23
Wimborne Town
Bristol Manor Farm
Slutt
10
Shepshed Dynamo
Biggleswade
Slutt
34
Kidsgrove Athletic
Leicester Road
Slutt
01
Cinderford Town
Thatcham Town
Slutt
02
Newcastle Town
Spalding United
Slutt
14
Lancing
Cray Valley
Slutt
12
Highworth Town
Paulton
ES
33
Sheppey United
Hertford Town
Straffekonkurranse: 2-3
Slutt
31
North Shields
Pontefract Collieries
ES
11
Prescot Cables
Cleethorpes Town
Straffekonkurranse: 4-2
Slutt
12
Shildon AFC
Consett
Slutt
35
Basingstoke Town
Cirencester
Slutt
20
Carlton Town
Hanley Town
Slutt
31
East Thurrock United
Sutton Common Rovers
Slutt
12
Bridlington Town
Colne
ES
11
AFC Totton
Slimbridge AFC
Straffekonkurranse: 7-6
Slutt
43
Boldmere St Michaels
Sporting Khalsa
Slutt
03
VCD Athletic
Grays
Slutt
70
Macclesfield
Tadcaster Albion
Slutt
20
Thame United
Westbury United
Slutt
01
Chichester
Faversham Town
Slutt
23
Bishop's Cleeve
AFC Dunstable
ES
11
FC Romania
Westfield FC
Straffekonkurranse: 4-2
Slutt
12
Great Wakering Rovers
Harlow
ES
33
Ashford United
Sudbury
Straffekonkurranse: 5-4
Slutt
01
Sholing
Lymington Town
Slutt
13
Walthamstow
Ashford
Slutt
32
Coleshill Town
St Neots
Slutt
12
Welwyn Garden City
New Salamis FC
Slutt
42
Chipstead
Waltham
Slutt
01
Barton Rovers
Chatham Town
Slutt
12
Bury
Stowmarket Town
ES
22
Stocksbridge Park
Ossett
Straffekonkurranse: 0-3
ES
00
Haywards Heath Town
Southall
Straffekonkurranse: 7-8
ES
22
Felixstowe & Walton United
Burgess Hill
Straffekonkurranse: 2-3
Slutt
01
Bedworth United
Harborough Town FC
Slutt
12
Mossley
Dunston UTS
Slutt
50
Berkhamsted
Exmouth Town FC
Slutt
10
Witham
Brentwood Town
Slutt
41
Wroxham
East Grinstead Town
Slutt
01
AFC Kempston Rovers
Dereham Town
Slutt
12
Tilbury
Whitehawk
Slutt
21
Clitheroe
1874 Northwich
Slutt
20
Long Eaton United
Gresley
Slutt
13
Chertsey Town
Uxbridge
ES
22
Bedfont Sports Club
Hashtag United
Straffekonkurranse: 5-4
Slutt
00
Bootle
Grimsby Borough
Slutt
12
Workington
Runcorn Linnets
ES
11
Didcot
Hamworthy United
Straffekonkurranse: 5-4
ES
11
Beckenham Town
Heybridge Swifts
Straffekonkurranse: 1-4
Slutt
10
Littlehampton Town
Ramsgate
Slutt
12
Trafford
Hebburn Town