TV 2 Play
Min konto

Kampinfo

Yarnton Road

lørdag 9. september kl. 16.00
FA Trophy
1. runde

Siste 5 kamper

Siste 5 kamper

Andre kamper samme dag

1. runde
Slutt
24
Chipstead
Lancing
Slutt
21
North Ferriby FC
Ossett
Slutt
12
Trafford
Stalybridge
Slutt
10
Sporting Khalsa
Grimsby Borough
Slutt
24
Malvern Town
Mousehole
Slutt
05
Thame United
Badshot Lea
Slutt
20
Hanley Town
Cleethorpes Town
Slutt
06
Gresley
Kidsgrove Athletic
Slutt
16
Herne Bay
Leatherhead
Slutt
03
Liversedge
Nantwich
Slutt
02
Yate
Tavistock
Slutt
62
Bootle
Consett
Slutt
40
Quorn
Coventry Sphinx
ES
11
Loughborough Dynamo
Rushden & Diamonds
Straffekonkurranse: 5-3
Slutt
20
Anstey Nomads
Corby
Slutt
02
Broadbridge Heath
Cray Valley
Slutt
30
Hamworthy United
Melksham Town
ES
11
Brighouse Town
Hebburn Town
Straffekonkurranse: 6-5
Slutt
15
Bedworth United
Leek Town
Slutt
15
Beckenham Town
Three Bridges
Slutt
31
Leighton Town
AFC Kempston Rovers
Slutt
20
Larkhall Athletic
Willand Rovers
Slutt
31
Stockton Town
Pontefract Collieries
Slutt
30
Dunston UTS
Ashington
Slutt
32
Heybridge Swifts
Barton Rovers
Slutt
40
Prescot Cables
Bridlington Town
Slutt
23
Horndean
Ascot United
Slutt
03
Merstham
Sutton Common Rovers
Slutt
24
Wroxham
Brightlingsea
Slutt
23
Biggleswade
Bury
Slutt
20
Felixstowe & Walton United
Brentwood Town
Slutt
30
Ramsgate
Northwood
Slutt
41
Westfield FC
Littlehampton Town
Slutt
13
Burgess Hill
Hythe Town
Slutt
20
Belper
Newcastle Town
Slutt
01
Raynes Park Vale
Marlow
Slutt
41
Hadley
Ware
Slutt
03
Hednesford
Walsall Wood
Slutt
23
Aylesbury United
Bedford
Slutt
62
Waltham
Ipswich Wanderers
Slutt
21
Harborough Town FC
Lye Town
ES
22
Thatcham Town
Bristol Manor Farm
Straffekonkurranse: 1-3
Slutt
15
Rugby Town
Grantham
Slutt
30
AFC Dunstable
East Thurrock United
Slutt
21
South Park
Erith & Belvedere
Slutt
15
Coleshill Town
Carlton Town
Slutt
31
Frome
Cirencester
Slutt
01
Corinthian Casuals
Hartley Wintney
Slutt
31
Biggleswade FC
Stowmarket Town
Slutt
01
Widnes
Clitheroe
Slutt
35
Welwyn Garden City
Basildon United
ES
33
Exmouth Town FC
Wimborne Town
Straffekonkurranse: 5-3
Slutt
02
Sutton Coldfield Town
Boldmere St Michaels
Slutt
25
Westbury United
Bemerton Heath Harlequins
ES
11
Sheffield FC
Spalding United
Straffekonkurranse: 4-3
ES
11
Evesham United
Bashley
Straffekonkurranse: 7-8
Slutt
01
East Grinstead Town
Sheppey United
Slutt
02
Mossley
Vauxhall
ES
11
Hanworth Villa
Chertsey Town
Straffekonkurranse: 2-4
Slutt
13
Newton Aycliffe
Stocksbridge Park
ES
11
Phoenix Sports
Metropolitan Police
Straffekonkurranse: 4-5
Slutt
53
Lowestoft
New Salamis FC
Slutt
30
Witham
Maldon & Tiptree
Slutt
10
Redbridge
Stotfold
Slutt
32
Cribbs
Bideford
ES
00
Runcorn Linnets
Witton
Straffekonkurranse: 3-4
Slutt
21
Southall
Chichester
Slutt
21
Avro
Winterton Rangers
Slutt
32
Hertford Town
Grays
Slutt
51
Chasetown
Shepshed Dynamo
Slutt
61
Bishop's Cleeve
Paulton
Slutt
21
Sittingbourne
Ashford
Slutt
12
Kings Langley
Cambridge City