TV 2 Play
Min konto

Kampinfo

Brickfield Lane

lørdag 9. september kl. 16.00
FA Trophy
1. runde

Andre kamper samme dag

1. runde
Slutt
40
Quorn
Coventry Sphinx
Slutt
32
Cribbs
Bideford
ES
11
Phoenix Sports
Metropolitan Police
Straffekonkurranse: 4-5
Slutt
21
Sittingbourne
Ashford
Slutt
01
East Grinstead Town
Sheppey United
Slutt
21
Harborough Town FC
Lye Town
Slutt
24
Wroxham
Brightlingsea
Slutt
62
Waltham
Ipswich Wanderers
Slutt
15
Coleshill Town
Carlton Town
Slutt
01
Raynes Park Vale
Marlow
ES
11
Evesham United
Bashley
Straffekonkurranse: 7-8
Slutt
24
Malvern Town
Mousehole
Slutt
30
Hamworthy United
Melksham Town
Slutt
32
Hertford Town
Grays
ES
33
Exmouth Town FC
Wimborne Town
Straffekonkurranse: 5-3
Slutt
01
Widnes
Clitheroe
Slutt
12
Trafford
Stalybridge
Slutt
20
Kidlington
North Leigh
Slutt
23
Aylesbury United
Bedford
Slutt
02
Mossley
Vauxhall
Slutt
32
Heybridge Swifts
Barton Rovers
Slutt
03
Liversedge
Nantwich
Slutt
03
Hednesford
Walsall Wood
Slutt
06
Gresley
Kidsgrove Athletic
Slutt
25
Westbury United
Bemerton Heath Harlequins
Slutt
35
Welwyn Garden City
Basildon United
Slutt
51
Chasetown
Shepshed Dynamo
Slutt
20
Felixstowe & Walton United
Brentwood Town
Slutt
41
Westfield FC
Littlehampton Town
Slutt
23
Biggleswade
Bury
Slutt
12
Kings Langley
Cambridge City
Slutt
05
Thame United
Badshot Lea
Slutt
01
Corinthian Casuals
Hartley Wintney
Slutt
15
Beckenham Town
Three Bridges
Slutt
15
Bedworth United
Leek Town
Slutt
21
Avro
Winterton Rangers
Slutt
61
Bishop's Cleeve
Paulton
ES
22
Thatcham Town
Bristol Manor Farm
Straffekonkurranse: 1-3
Slutt
21
North Ferriby FC
Ossett
Slutt
30
AFC Dunstable
East Thurrock United
Slutt
20
Belper
Newcastle Town
Slutt
62
Bootle
Consett
Slutt
20
Anstey Nomads
Corby
Slutt
30
Dunston UTS
Ashington AFC
Slutt
03
Merstham
Sutton Common Rovers
Slutt
53
Lowestoft
New Salamis FC
Slutt
10
Sporting Khalsa
Grimsby Borough
Slutt
20
Larkhall Athletic
Willand Rovers
Slutt
20
Hanley Town
Cleethorpes Town
Slutt
31
Leighton Town
AFC Kempston Rovers
Slutt
30
Witham
Maldon & Tiptree
Slutt
02
Broadbridge Heath
Cray Valley
Slutt
24
Chipstead
Lancing
Slutt
02
Sutton Coldfield Town
Boldmere St Michaels
Slutt
23
Horndean
Ascot United
Slutt
30
Ramsgate
Northwood
ES
11
Loughborough Dynamo
Rushden & Diamonds
Straffekonkurranse: 5-3
Slutt
13
Burgess Hill
Hythe Town
ES
00
Runcorn Linnets
Witton
Straffekonkurranse: 3-4
Slutt
31
Frome
Cirencester
ES
11
Sheffield FC
Spalding United
Straffekonkurranse: 4-3
Slutt
21
Southall
Chichester
ES
11
Brighouse Town
Hebburn Town
Straffekonkurranse: 6-5
Slutt
10
Redbridge
Stotfold
Slutt
31
Stockton Town
Pontefract Collieries
Slutt
15
Rugby Town
Grantham
ES
11
Hanworth Villa
Chertsey Town
Straffekonkurranse: 2-4
Slutt
40
Prescot Cables
Bridlington Town
Slutt
02
Yate
Tavistock
Slutt
13
Newton Aycliffe
Stocksbridge Park
Slutt
31
Biggleswade FC
Stowmarket Town
Slutt
21
South Park
Erith & Belvedere
Slutt
16
Herne Bay
Leatherhead