TV 2 Play
Min konto

Kampinfo

FC Rousset - Fréjus

søndag 28. oktober kl. 15.00
Coupe de France
6. runde

Siste 5 kamper

Siste 5 kamper

Andre kamper samme dag

6. runde
Slutt
05
Pouilley les Vignes
undefined
EEO
03
Avallon CO
Louhans
Slutt
20
Charitoise US
Imphy-Decize
Slutt
04
Belle Etoile Mercury
Olympique de Valence
Slutt
01
Bethisy
undefined
Slutt
20
Val Lyonnais
Côte Chaude
Slutt
20
Agglo Troyenne
Sezanne
EEO
03
undefined
L'Entente
ES
00
Drusenheim
undefined
Straffekonkurranse: 1-3
Slutt
12
Val d Hyeres
Feillens
EEO
12
Kellermann
La Chapelle
Slutt
06
AS Domarin
SC Lyon
Slutt
05
Munster
Schiltingheim
Slutt
21
Escaudoeuvres
undefined
ES
00
undefined
Lusitanos
Straffekonkurranse: 1-3
Slutt
01
Hamel ESM
US Vimy
Slutt
10
Carrieres Gresillons
Verneuil-sur-Seine
EEO
23
undefined
FC Riom
Slutt
12
Bourguebus Soliers FC
Grand-Quevilly FC
Slutt
12
Saint-Medard Doulon
Laval Bourny
EEO
31
Tartas
US Talence
Slutt
04
Weitbruch
Raon L Etape
EEO
01
COS Villers les Nancy
Épinal
Slutt
01
Proville
St. Omer
ES
00
Chateau Etampes
undefined
Straffekonkurranse: 2-3
Slutt
14
Merignac Arlac
Pau
Slutt
03
St Germain des Fosses
undefined
Slutt
12
Lambres
undefined
Slutt
12
undefined
undefined
Slutt
32
Compiègne
Roubaix Hommelet
Slutt
04
CS Meginand
Aurillac
Slutt
01
undefined
undefined
Slutt
02
Reze
undefined
Slutt
60
undefined
Gobelins F.C
Slutt
12
Beuvry-la-Foret FC
St Amand FC
Slutt
02
undefined
Sedan
Slutt
21
Marck
Meru US
EEO
12
undefined
St. Orens FC
EEO
32
undefined
Moulins
Slutt
01
undefined
undefined
ES
00
Cherbourg
Dieppe
Straffekonkurranse: 4-3
EEO
03
La Ferte
Les Herbiers
ES
00
Portugaise Roubaix Tourcoing
Saint-Quentin
Straffekonkurranse: 3-4
Slutt
01
Laxou-Sapiniere
St Avold
EEO
31
Prix-les-Mezieres
undefined
ES
11
Maximin
Gamaches AS
Straffekonkurranse: 6-7
Slutt
010
Mouvaux
Dunkerque
Slutt
21
Gravelines
Guignicourt
ES
22
Melun FC
Yerres-Crosne
Straffekonkurranse: 3-1
EEO
24
undefined
Bourg-Péronnas
Slutt
23
AS Vagney
Illkirch
Slutt
12
undefined
undefined
Slutt
01
Nanterre Ents
Versailles
ES
00
Tourcoing
ASP Neslois
Straffekonkurranse: 1-3
Slutt
01
Betschdorf
Rossfeld
Slutt
12
Claye Souilly Sports
Bobigny
Slutt
40
US Salinieres Aigues Mortes
AS Lattes
Slutt
03
Murs Erignes
La Châtaigneraie
Slutt
12
Apollinaire
Gueugnon
Slutt
13
Oignies ASSB
undefined
Slutt
26
Le Theux
Heillecourt
Slutt
10
undefined
Quevilly-Rouen
Slutt
31
La Chapelle Marais
undefined
Slutt
13
FC Obermodern
undefined
Slutt
12
Evreux
Saint-Lô Manche
Slutt
12
Soulge-sur-Ouette
undefined
Slutt
13
Pleudihen FC
Douarnenez
Slutt
50
Plouvorn
COBSP St Brieuc
Slutt
23
Cesson
Redon Atl
Slutt
20
Lannion
Auray
Slutt
15
Carantec Henvic
undefined
Slutt
21
undefined
undefined
Slutt
23
Spc Le Rheu
undefined
Slutt
40
Olympique Strasbourg
HW Racing 96
Slutt
25
Echirolles FC
Villefranche
Slutt
31
Cote Bleue
Esperance Pernoise
EEO
15
Dinard FC
US Montagnarde
EEO
24
Paris 15 AC
Noisy-le-Grand
Slutt
20
undefined
US Tregunc
Slutt
30
Theix
undefined
Slutt
04
Casinca
undefined
Slutt
01
St-Pierroise
SS Jeanne Arc Le Port