Toyota FT-86 drifter i Gran Turismo 5
Møter forgjenger i bilspillet. Se videoen:

Bilen har enda ikke vært vist, men den er allerede på plass i Gran Turismo 5! Tidligere har spillskaperne laget bilporno med Ferraris nye superbil, og nå er det Toyota FT-86 som står for tur.
Det er stor interesse rundt spillet, og med tanke på at Gran Turismo 4 ble lansert helt tilbake i 2005 er det mange som gleder seg til etterfølgeren. Det vet bilprodusentene å utnytte, og promotering av biler i dataspill og YouTube er blitt mer og mer vanlig. Nå håper vi bare at programmererne blir ferdig med så vi kan få kjøre Toyotas nye sportsbil.
Klassisk driftebil
Legg forresten merke til bilen i bakgrunnen. Det er en Toyota Corolla AE-86, og det er ingen vanlig Corolla. Sportsbilen fra 80-tallet veier under 1000 kg, har bakhjulstrekk og er en bra driftebil. Derfor er det veldig hyggelig å se den kjøre sidelengs med sin etterkommer.