
Sophie Elise (21) er innlagt på sykehus
Bloggeren må avlyse festival-spillejobb grunnet sykdom.
Sophie Elise Isachsen jobber for tiden som DJ ved siden av fulltidsjobben som en av Norges største bloggere.
Avlyser spillejobb
Etter planen skulle 21-åringen spille under Skral-festivalen i Grimstad onsdag kveld, men måtte avlyse grunnet sykdom. Det forteller Isachsen selv på Instagram.
«Det er med helt ekstremt tungt hjerte at jeg må avlyse spillejobben min på @skralfestival i kveld. Jeg hadde gledet meg så mye og så på det som en virkelig ære å bli spurt, men visse ting er ute av ens kontroll», skriver Sophie Elise.
«Jeg har vært innlagt på sykehus siden i går morges og er her en god stund til. Dette er så kjedelig og det viktigste i livet for meg er jobb, og jeg hater å skuffe folk. Men nå er det aller viktigste for meg å bli frisk.»
Ligger på Ullevål
Ifølge Isachsens manager, Marte Schei, er hun innlagt på Ullevål Sykehus, hvor hun vil være over natten.
– Hun har følt seg dårlig den siste tiden, og kontaktet lege. Da er det fint at hun får komme inn til rutineundersøkelser.
Kan du si noe om tilstanden hennes?
– Hun er ved godt mot og klar for å komme seg tilbake i jobb. Som hun selv skriver på instagram er hun veldig lei seg for å gå glipp av Skral-festivalen. Det hadde hun gledet seg lenge til, sier Schei til TV 2.