Live sport på TV 2s kanaler: Se ukens sendeskjema her

Erling Braut Haaland er klar for innsats for Norge mot Færøyene på Ullevaal fredag. Du ser kampen direkte på TV 2 og TV 2 Sumo.
Erling Braut Haaland er klar for innsats for Norge mot Færøyene på Ullevaal fredag. Du ser kampen direkte på TV 2 og TV 2 Sumo. Foto: Svein Ove Ekornesvåg
Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Oppdater denne saken for å være sikker på at du har siste versjon!

Alt innhold kan også sees direkte på TV 2 Sumo!


Torsdag 14. november:

Fotball, EM-kvalifisering: Tyrkia – Island kl. 17.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Fotball, privatlandskamp: Ukraina – Estland kl. 17.50 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Sparta kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Grüner – Stjernen kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Lillehammer kl. 18.25 på TV 2 Sport 2 (kampstart 18.30)

Ishockey, SHL: Skellefteå – Växjö kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fotball, EM-kvalifisering: England – Montenegro kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Portugal – Litauen kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Frankrike – Moldova kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Tsjekkia – Kosovo kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Serbia – Luxembourg kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Albania – Andorra kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, privatlandskamp: Irland – New Zealand kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fredag 15. november:

Fotball, EM-kvalifisering: Norge – Færøyene kl. 17.00 på TV 2 (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Finland – Liechtenstein kl. 17.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Armenia – Hellas kl. 17.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.00)

Fotball, privatlandskamp: Ungarn – Uruguay kl. 18.50 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Narvik kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Romania – Sverige kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Danmark – Gibraltar kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Spania – Malta kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Sveits – Georgia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Bosnia og Herzegovina – Italia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Lørdag 16. november:

Fotball, EM-kvalifisering: Kypros – Skottland kl. 14.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 15.00)

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Vålerenga kl. 14.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 15.00)

Ishockey, SHL: Linköping – Djurgården kl. 15.10 på TV 2 Sumo (kampstart 15.15)

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Sparta kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Gey-ligaen, Hockey Classic: Lillehammer – Storhamar kl. 17.30 på TV 2 Sport 2 (kampstart 18.00)

eFotball: NM i FIFA kl. 17.30 på TV 2 Sumo

Fotball, EM-kvalifisering: Aserbajdsjan – Wales kl. 17.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Russland – Belgia kl. 17.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Slovenia – Latvia kl. 17.50 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: San Marino – Kasakhstan kl. 17.50 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Ishockey, SHL: Rögle – Frölunda kl. 17.55 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

eFotball: NM i FIFA kl. 18.00 på TV 2 Zebra

Fotball, EM-kvalifisering: Nord-Irland – Nederland kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Tyskland – Hviterussland kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Kroatia – Slovakia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Israel – Polen kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Østerrike – Nord-Makedonia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Søndag 17. november:

Ishockey, Get-ligaen: Grüner – Narvik kl. 13.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 14.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Luxembourg – Portugal kl. 14.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 15.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Serbia – Ukraina kl. 14.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 15.00)

Fotball, privatlandskamp: Litauen – New Zealand kl. 14.50 på TV 2 Sumo (kampstart 15.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Stavanger Oilers kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Stavanger Oilers kl. 16.20 på TV 2 Sport 2 (kampstart 16.00) Kampen sendes i sin helhet på TV 2 Sumo.

Fotball, EM-kvalifisering: Kosovo – England kl. 17.50 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Bulgaria – Tsjekkia kl. 17.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Albania – Frankrike kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Andorra – Tyrkia kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Moldova – Island kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Mandag 18. november:

Fotball, EM-kvalifisering: Malta – Norge kl. 20.00 på TV 2 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Sverige – Færøyene kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Irland – Danmark kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Spania – Romania kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Italia – Armenia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Hellas – Finland kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Gibraltar – Sveits kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Liechtenstein – Bosnia og Herzegovina kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Tirsdag 19. november:

Fotball, privatlandskamp: Montenegro – Hviterussland kl. 17.50 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Fotball, privatlandskamp: Kroatia – Georgia kl. 17.50 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

eFotball: Norge – Frankrike kl. 18.00 på TV 2 Zebra

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Stavanger Oilers kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Fotball, EM-kvalifisering: Wales – Ungarn kl. 20.35 på TV 2 Sport 1 (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Nederland – Estland kl. 20.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Tyskland – Nord-Irland kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Slovakia – Aserbajdsjan kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Polen – Slovenia kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Latvia – Østerrike kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Nord-Makedonia – Israel kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Belgia – Kypros kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: San Marino – Russland kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Fotball, EM-kvalifisering: Skottland – Kasakhstan kl. 20.35 på TV 2 Sumo (kampstart 20.45)

Onsdag 20. november:

Dansk håndball, menn: Aalborg – Bjerringbro-Silkeborg kl. 18.30 på TV 2 Sport 2 (kampstart 18.30)

Dansk håndball, menn: Holstebro – GOG kl. 20.30 på TV 2 Sport 2 (kampstart 20.30)

Torsdag 21. november:

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Stjernen kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Grüner kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Narvik – Manglerud Star kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Sparta kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: HV71 – Djurgården kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fredag 22. november:

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Portugal – Sverige kl. 16.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 17.00)

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Norge – Spania kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Lørdag 23. november:

V-cup, freeski, Stubai: Semifinale, slopestyle kl. 11.15 på TV 2 Sport 2

Fotball, La Liga: Leganés – Barcelona kl. 12.55 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 13.00)

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Spania – Sverige kl. 12.55 på TV 2 Sumo (kampstart 13.00)

Fotball, Premier League: West Ham – Tottenham kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

V-cup, freeski, Stubai: Finale, slopestyle kl. 13.40 på TV 2 Sport 2

Fotball, Serie A: Atalanta – Juventus kl. 14.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 15.00)

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Norge – Portugal kl. 14.55 på TV 2 Sumo (kampstart 15.00)

Ishockey, SHL: Malmö – Brynäs kl. 15.10 på TV 2 Sumo (kampstart 15.15)

Fotball, Premier League, Tippekampen: Crystal Palace – Liverpool kl. 15.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium (kampstart 16.00)

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Frisk Asker kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Grüner kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Stjernen kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, SHL: Leksand – Luleå kl. 17.55 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Fotball, Premier League: Manchester City – Chelsea kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Fotball, La Liga: Granada – Atlético Madrid kl. 18.25 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 18.30)

Premier League i dag kl. 21.00 på TV 2 Sport Premium

Søndag 24. november:

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Portugal – Spania kl. 09.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 10.00)

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Norge – Sverige kl. 11.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 12.00)

Sykkel, UCI Cyclo-cross: Kvinner, elite kl. 13.30 på TV 2 Sport 1

Ishockey, Get-ligaen: Narvik – Storhamar kl. 13.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 14.00)

Sykkel, UCI Cyclo-cross: Menn, elite kl. 15.00 på TV 2 Sport 1

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Lillehammer kl. 16.25 på TV 2 Sport 1 (kampstart 16.30)

Fotball, Premier League: Sheffield United – Manchester United kl. 17.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.30)

FotballXtra kl. 17.30 på TV 2 Sport 2

Fotball, Serie A: Lecce – Cagliari kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport Premium

Lik TV 2 Sporten på Facebook