Live sport på TV 2s kanaler: Se ukens sendeskjema her

Denne uken kan du følge blant andre Magnus Carlsen i Tata Steel 2019 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Sumo.
Denne uken kan du følge blant andre Magnus Carlsen i Tata Steel 2019 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Sumo. Foto: Anton Vaganov
Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Alt innhold under kan også sees direkte på TV2 Sumo!

Onsdag 23. januar:

Sjakk: Tata Steel 2019: Dag 10 kl. 13.55 på TV 2 Sport 2

Torsdag 24. januar:

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Storhamar kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Manglerud Star kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Ringerike – Stjernen kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Stavanger Oilers kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.05)

Get-ligaen: Høydepunkter kl. 21.30 på TV 2 Sport 2

Fredag 25. januar:

Banesykling: UCI Track WC, Hong Kong kl. 12.00 på tv2sumo.no

Sjakk: Tata Steel 2019: Dag 11 kl. 13.25 på TV 2 Sport 2

Lørdag 26. januar:

Banesykling: UCI Track WC, Hong Kong kl. 12.00 på tv2sumo.no

Sjakk: Tata Steel 2019: Dag 12 kl. 13.25 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Vålerenga kl. 15.50 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Søndag 27. januar:

Banesykling: UCI Track WC, Hong Kong kl. 08.00 på tv2sumo.no

Sjakk: Tata Steel 2019: Dag 13 kl. 11.55 på TV 2 Sport 2

Sykkel: UCI Cyclo-cross WC, kvinner, elite kl. 13.30 på tv2sumo.no

​Sykkel: UCI Cyclo-cross WC, menn, elite kl. 15.00 på tv2sumo.no

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Sparta kl. 16.50 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Frisk Asker kl. 16.50 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Lillehammer kl. 16.50 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Mandag 28. januar:

Ingen livesendinger​

Tirsdag 29. januar:

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Ringerike kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Stjernen kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Manglerud Star kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Stavanger Oilers kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.05)

Fotball, Premier League: Newcastle – Manchester City kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Premier League: Målshow kl. 20.50 på TV 2 Sport Premium 2

​Get-ligaen: Høydepunkter kl. 21.30 på TV 2 Sport 2

Onsdag 30. januar:

Håndball, Eliteserien, menn: ØIF Arendal – Elverum kl. 20.00 på TV 2 Sport 2 (kampstart 20.15)

Fotball, Premier League: Liverpool – Leicester kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Premier League: Målshow kl. 20.50 på TV 2 Sport Premium 2

Torsdag 31. januar:

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Stavanger Oilers kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Manglerud Star kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Frisk Asker kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Ringerike – Vålerenga kl. 18.20 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Deadline Day kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Sport Premium

Fredag 1. februar:

Ingen livesendinger

Lørdag 2. februar:

UCI, sykkelkross: VM, menn, junior kl. 11.00 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Tottenham – Newcastle kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

Crashed Ice Live, Finland kl. 13.00 på TV 2 Sport 2

UCI, sykkelkross: VM, menn, U23 kl. 13.00 på tv2sumo.no

UCI, sykkelkross: Kvinner, elite kl. 15.00 på tv2sumo.no

Fotball, Premier League, Tippekampen: Chelsea – Huddersfield kl. 15.30 på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sport 1 (kampstart 16.00)

eFotball: Nordisk mesterskap i Finland kl. 15.30 på TV 2 Sport 2

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Lillehammer kl. 15.50 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Fotball, Premier League: Cardiff – Bournemouth kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Premier League I dag kl. 21.00 på TV 2 Sport Premium

Søndag 3. februar:

UCI, sykkelkross: VM, kvinner, U23 kl. 11.00 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Leicester – Manchester United kl. 14.35 på TV 2 Sport Premium (kampstart 15.05)

UCI, sykkelkross: Menn, elite kl. 15.00 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Stjernen kl. 16.50 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Stavanger Oilers kl. 16.50 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Ringerike kl. 16.50 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Fotball, Premier League: Manchester City – Arsenal kl. 17.20 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.30)

​Premier League i dag kl. 20.00 på TV 2 Sport Premium

Lik TV 2 Sporten på Facebook