Tottenham møter Burnley borte i kveld kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium.
Tottenham møter Burnley borte i kveld kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium. Foto: Neil Hall

Live sport på TV 2s kanaler:
Se ukens sendeskjema her

Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Søndag 25. oktober:
Sykkel: La Vuelta, 6. etappe kl. 12.40 på TV 2 Sport 2

Fotball: Premier League: Southampton - Everton kl. 14.30 på TV 2 Sport Premium

Fotball: Premier League: Wolverhampton - Newcastle kl. 17.00 på TV 2 Sport Premium

FotballXtra kl. 17.30 på TV 2 Sport 2

Fotball: Premier League: Arsenal - Leicester kl. 19.30 på TV 2 Sport Premium

Fotball: Premier League: Brighton - West Bromwich kl. 18.20 på TV 2 Sport Premium

Fotball: La Liga: Real Sociedad - Huesca kl. 20.55 på TV 2 Sport 2

Fotball: Premier League: Etter kampen kl. 22.15 på TV 2 Sport Premium

Mandag 26. oktober:
E-sport: Best nordic Championship kl. 11.00 på TV 2 Sumo

Fotball, Premier Leage: Brighton - West Bromwich kl. 18.20 på TV 2 Sport Premium

Fotball, Premier League: Burnley - Tottenham kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium

E-sport, Telialigaen: Runde 8 kl. 20.30 på TV 2 Sport 2

Fotball, Seriea A: Milan - Roma kl. 20.40 TV 2 Sport 1

Fotball, Premier Leage: Etter kampen kl. 23.00 på TV 2 Sport Premium

Tirsdag 27. oktober:
E-sport: Best nordic Championship kl. 11.00 på TV 2 Sumo

Sykkel, La Vuelta: 7. etappe kl. 14.35 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Stjernen - Stavanger kl. 18.55 på TV 2 Sport 2

Fotball, UEFA Champions League: Liverpool - Midtjylland kl. 20.30 på TV 2 Sport 1

Fotball, UEFA Champions League: Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1

Onsdag 28. oktober:
E-sport: Best nordic Championship kl. 11.00 på TV 2 Sumo

Sykkel, La Vuelta: 8. etappe kl. 14.35 på TV 2 Sport 2

Håndball, NM kvinner: Sola - Storhamar, kvartfinale kl. 20.15 på TV 2 Sport 2

Fotball, UEFA Champions League: Dortmund - Zenit kl. 20.30 på TV 2 Sport 1

Håndball, NM kvinner: Etter kampen kl. 22.00 på TV 2 Sport 2

Fotball, UEFA Champions League: Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1

Torsdag 29. oktober:
Sykkel, Tour de France: Løypepresentasjon 2021 kl. 10.30 på TV 2 Sport 2

Sykkel, La Vuelta: 9. etappe kl. 14.35 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Frisk Asker - Lillehammer kl. 18.25 på TV 2 Sumo

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Grüner - Vålerenga kl. 18.25 på TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Antwerpen - Tottenham kl. 18.30 TV 2 Sport 1

Fotball, UEFA Europa League: Milan - Sparta Praha kl. 18.40 TV 2 Sport Premium

Fotball, UEFA Europa League: AEK - Leicester kl. 18.40 TV 2 Sport Premium 2

Fotball, UEFA Europa League: Zorya - Braga kl. 18.40 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Lille - Celtic kl. 18.40 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Sivasspor - M. Tel-Aviv kl. 18.40 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Qarabag - Villarreal kl. 18.40 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: LASK - Ludgorets kl. 18.40 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Feyenoord - Wolfsberg kl. 18.40 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: CSKA Moskva - Dinamo Zagreb kl. 18.40 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Røde Stjerne - Liberec kl. 18.40 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Gent - Hoffenheim kl. 18.40 TV 2 Sumo

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Manglerud Star - Storhamar kl. 18.55 på TV 2 Sport 2

Fotball, UEFA Europa League: Molde - Rapid Wien 20.30 TV 2 Zebra

Fotball, UEFA Europa League: Arsenal - Dundalk 20.55 TV 2 Sport Premium

Fotball, UEFA Europa League: AZ - Rijeka 20.55 TV 2 Sport 1

Fotball, UEFA Europa League: Rangers - Lech 20.55 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Roma - CSKA Sofia 20.45 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Real Sociedad - Napoli 20.45 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Granada - PAOK 20.45 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: CFR Cluj - Young Boys 20.45 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Slavia Praha - Leverkusen 20.45 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Nice - H. Beer-Sheva 20.45 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Benfica - Standard Liège 20.45 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Omonoia - PSV kl. 20.45 TV 2 Sumo

Fotball, UEFA Europa League: Målshow kl. 23.00 TV 2 Zebra og TV 2 Sport 1

Fredag 30. oktober:
Sykkel, La Vuelta: 10. etappe kl. 14.35 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Wolverhampton - Crystal Palace kl. 20.50 på TV 2 Sport Premium

Lørdag 31. oktober:
Sykkel, La Vuelta: 11. etappe kl. 12.10 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Sheffield United - Manchester City kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium

Fotball, La Liga: Real Madrid - Huesca kl. 13.55 TV 2 Sport 1

Fotball, Premier League: Burnley - Chelsea kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sport 1

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Grüner - Lillehammer kl. 15.55 på TV 2 Sumo

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Stavanger - Frisk Asker kl. 15.55 på TV 2 Sumo

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Vålerenga - Narvik kl. 15.55 på TV 2 Sumo

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Sparta - Storhamar kl. 17.55 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Liverpool - West Ham kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium

Fotball, La Liga: Osasuna - Atlético kl. 18.25 TV 2 Sumo

Fotball, Premier League: Etter kampen kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium

Søndag 1. november:
Fotball, Seria A: Udinese - Milan kl. 12.25 TV 2 Sumo

Fotball, Premier League: Aston Villa - Southampton kl. 12.50 på TV 2 Sport Premium

Sykkel, La Vuelta: 12. etappe kl. 13.45 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Newcastle - Everton kl. 14.55 på TV 2 Sport Premium

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Manglerud Star - Stjernen kl. 16.55 på TV 2 Sport 1

Fotball, Premier League: Manchester United - Arsenal kl. 17.00 på TV 2 Sport Premium

FotballXtra kl. 17.30 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Tottenham - Brighton kl. 19.30 på TV 2 Sport Premium

Håndball, REMA 1000-ligaen, menn: Drammen - Elverum kl. 20.25 på TV 2 Sport 2

Fotball, Serie A: Sampdoria - Genoa kl. 20.40 TV 2 Sport 1

Håndball, REMA 1000-ligaen, menn: Etter kampen kl. 22.00 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Etter kampen kl. 22.15 på TV 2 Sport Premium