Live sport på TV 2s kanaler: Se ukens sendeskjema her

Søndag kan du se Martin Ødegaard i aksjon for Real Sociedad.
Søndag kan du se Martin Ødegaard i aksjon for Real Sociedad. Foto: Heiko Junge
Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Se alt innhold direkte på TV 2 Sumo!

Oppdater denne saken for å være sikker på at du ser siste versjon.


Fredag 24. januar:

Sjakk: Tata Steel 2020, dag 11 kl. 13.15 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Narvik kl. 18.55 på TV 2 Sport 1 (kampstart 19.00)

Fotball, Serie A: Brescia – Milan kl. 20.40 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Lørdag 25. januar:

Sjakk: Tata Steel 2020, dag 12 kl. 13.15 på TV 2 Sport 2

Ishockey, SHL: Rögle – HV71 kl. 15.10 på TV 2 Sumo (kampstart 15.15)

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Storhamar kl. 15.25 på TV 2 Sport 1 (kampstart 15.30)

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Stavanger Oilers kl. 17.55 på TV 2 Sport 1 (kampstart 18.00)

Ishockey, SHL: Brynäs – Luleå kl. 17.55 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Søndag 26. januar:

Sjakk: Tata Steel 2020, dag 13 kl. 11.45 på TV 2 Sport 2

Sykkel: Verdenscup, cyclo-cross, menn kl. 13.30 på TV 2 Sumo

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Narvik kl. 13.55 på TV 2 Sport 1 (kampstart 14.00)

Sykkel: Verdenscup, cyclo-cross, kvinner kl. 15.00 på TV 2 Sumo

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Grüner kl. 16.25 på TV 2 Sport 1 (kampstart 16.30)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Manglerud Star kl. 16.55 på TV 2 Sumo (kampstart 17.00)

Fotball, La Liga: Real Sociedad – Mallorca kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Fotball, La Liga: Valladolid – Real Madrid kl. 20.30 på TV 2 Sport 1 (kampstart 21.00)

Fotball, Serie A: Napoli – Juventus kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 20.45)

Sykkel: Verdenscup, banesykling kl. 22.00 på TV 2 Sport 2

Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium

Mandag 27. januar:

e-sport, Telialigaen: Counter-Strike kl. 19.55 på TV 2 Sport 2

Tirsdag 28. januar:

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Vålerenga kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: HV71 – Färjestad kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Onsdag 29. januar:

Håndball, Rema 1000-ligaen, menn: Kolstad – ØIF Arendal kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.15)

Fotball, Premier League: West Ham – Liverpool kl. 20.15 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Torsdag 30. januar:

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Frisk Asker kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Sparta kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Grüner – Stjernen kl. 18.25 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Vålerenga kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: Djurgården – Frölunda kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fredag 31. januar:

e-sport: Blast Pro Premier kl. 16.15 på TV 2 Sumo

Ishockey, Get-ligaen: Narvik – Stavanger Oilers kl. 18.55 på TV 2 Sport 1 (kampstart 19.00)

Deadline Day kl. 19.00 på TV 2 Sport 2 og TV 2 Sport Premium

Lørdag 1. februar:

VM i sykkelcross: Dubendorf kl. 11.00 på TV 2 Sport 2

Fotball, Premier League: Leicester – Chelsea kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

VM i sykkelcross: Dubendorf kl. 13.00 på TV 2 Sport 2

VM i sykkelcross: Dubendorf kl. 15.05 på TV 2 Sport 2

Ishockey, SHL: Malmö – Luleå kl. 15.10 på TV 2 Sumo (kampstart 15.15)

Fotball, Premier League, Tippekampen: Liverpool – Southampton kl. 15.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium (kampstart 16.00)

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Storhamar kl. 15.55 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

e-sport: Blast Pro Premier kl. 16.15 på TV 2 Sumo

Ishockey, SHL: HV71 – Växjö kl. 17.55 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Fotball, Premier League: Manchester United – Wolverhampton kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Fotball, Serie A: Sassuolo – Roma kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 20.45)

Premier League i dag kl. 21.00 på TV 2 Sport Premium

Søndag 2. februar:

VM i sykkelcross: Dubendorf kl. 11.05 på TV 2 Sport 1

Fotball, Serie A: Juventus – Fiorentina kl. 12.25 på TV 2 Sport Premium (kampstart 12.30)

VM i sykkelcross: Dubendorf kl. 13.00 på TV 2 Sport 1

Ishockey, Get-ligaen: Narvik – Manglerud Star kl. 13.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 14.00)

Fotball, Premier League: Burnley – Arsenal kl. 14.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 15.00)

Fotball, Serie A: Milan – Hellas Verona kl. 14.55 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 15.00)

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Stavanger Oilers kl. 15.55 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00) Sendes også på TV 2 Sport 2 fra ca. kl. 16.30

e-sport: Blast Pro Premier kl. 16.15 på TV 2 Sumo

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Stjernen kl. 16.55 på TV 2 Sumo (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Grüner kl. 16.55 på TV 2 Sumo (kampstart 17.00)

Fotball, Premier League: Tottenham – Manchester City kl. 17.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.30)

Premier League i dag kl. 20.00 på TV 2 Sport Premium

Fotball, La Liga: Barcelona – Levante kl. 20.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium

Lik TV 2 Sporten på Facebook