Ralf Rangnick og Manchester United tar seg en tur til London for å møte Brentford på TV 2 Sport Premium fra kl. 20.15. Foto: Rui Vieira
Ralf Rangnick og Manchester United tar seg en tur til London for å møte Brentford på TV 2 Sport Premium fra kl. 20.15. Foto: Rui Vieira

Live sport på TV 2s kanaler:
Se ukens sendeskjema her

Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Torsdag 20. januar:
Sjakk, Tata Steel Chess Tournament: Dag 5 kl. 13.45 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Stavanger Oilers - Sparta Elite kl. 17.55 på TV 2 Play

Fotball, LaLiga Santander: Getafe - Granada kl. 18.55 på TV 2 Sport Premium

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Grüner - Frisk Asker Elite kl. 18.55 på TV 2 Sport 1

Basket, Firi-ligaen, menn: Kongsberg Miners - Asker Aliens kl. 18.55 på TV 2 Play

Fredag 21. januar:
Sjakk, Tata Steel Chess Tournament: Dag 6 kl. 13.45 på TV 2 Sport 2

Ishockey, Bambusa-ligaen: Grüner - Stavanger Oilers kl. 19.55 på TV 2 Sport 1

Fotball, Premier League: Watford - Norwich kl. 20.50 på TV 2 Sport Premium

Fotball, LaLiga Santander: Espanyol - Real Betis kl. 20.55 på TV 2 Sport Premium 2

Fotball, LaLiga Smartbank: Tenerife - Real Oviedo kl. 20.55 på TV 2 Sport 2

Lørdag 22. januar:
Ishockey, Bambusa-ligaen: Grüner - Stavanger Oilers kl. 09.25 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, menn: Asker - BK Tromsø kl. 12.55 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, kvinner: Skjetten - BK Tromsø kl. 12.55 på TV 2 Play

Fotball, Premier League: Everton - Aston Villa kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium

Sjakk, Tata Steel Chess Tournament: Dag 7 kl. 13.45 på TV 2 Sport 2

Fotball, LaLiga Santander: Levante - Cádiz kl. 13.55 på TV 2 Play

Basket, Firi-ligaen, menn: Nidaros Jets - Fyllingen kl. 14.25 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, kvinner: Randaberg - Førde kl. 14.25 på TV 2 Play

Ishockey, 1. divisjon, menn:: Gjøvik - Comet Halden Elite kl. 14.55 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, kvinner: Koll - Oslo Volley kl. 14.55 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, kvinner: TIF Viking - KFUM Volda kl. 14.55 på TV 2 Play

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Manglerud Star Elite - Ringerike kl. 15.25 på TV 2 Play

Fotball, Premier League: Manchester United - West Ham kl. 15.30 på TV 2 Sport Premium

Fotball, Premier League: Leeds - Newcastle kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2

Fotball, Premier League: Brentford - Wolverhampton kl. 15.50 på TV 2 Sport 1

Fotball, Premier League: Målshow kl. 15.55 på TV 2 Play

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Stavanger Oilers - Lillehammer Elite kl. 15.55 på TV 2 Play

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Stjernen Elite - Frisk Asker Elite kl. 15.55 på TV 2 Play

Basket, Firi-ligaen, menn: Centrum Tigers - Frøya kl. 15.55 på TV 2 Play

Ishockey, Bambusa-ligaen: Vålerenga - Hasle-Løren kl. 15.55 på TV 2 Play

Ishockey, 1. divisjon, menn: Furuset - Haugesund kl. 15.55 på TV 2 Play

Fotball, LaLiga Santander: Villarreal - Mallorca kl. 16.10 på TV 2 Play

Ishockey, 1. divisjon, menn: Hasle-Løren Elite - Nidaros kl. 16.55 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, menn: Randaberg - Førde kl. 16.55 på TV 2 Play

Ishockey, Bambusa-ligaen: Storhamar - Wing kl. 16.55 på TV 2 Play

Basket, Firi-ligaen, kvinner: Midtbyen - Ulriken Eagles kl. 17.25 på TV 2 Play

Ishockey, 1. divisjon, menn: Lørenskog - Narvik kl. 17.25 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, menn: Koll - OSI kl. 17.55 på TV 2 Play

Ishockey, Fjordkraft-ligaen: Sparta Elite - Storhamar Elite kl. 17.55 på TV 2 Sport 1

Fotball, Premier League: Southampton - Manchester City kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium

Fotball, LaLiga Santander: Sevilla - Celta kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium 2

Basket, Firi-ligaen, menn: Tromsø Storm - Bærum kl. 18.55 på TV 2 Play

Fotball, LaLiga Santander: Atletico Madrid - Valencia kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium 2

Søndag 23. januar:
Ishockey, Bambusa-ligaen: Grüner - Stavanger Oilers kl. 09.25 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, kvinner: TVN - Førde kl. 11.25 på TV 2 Play

Ishockey, Bambusa-ligaen: Storhamar - Wing kl. 11.55 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, menn: NTNUI - BK Tromsø kl. 11.55 på TV 2 Play

Ishockey, 1. divisjon, menn: Furuset - Haugesund kl. 12.40 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, menn: Asker - Koll kl. 12.55 på TV 2 Play

Basket, Firi-ligaen, kvinner: Tromsø Storm - Bergen kl. 13.25 på TV 2 Play

Sykkel, V-cup, sykkelcross: Elite, kvinner kl. 13.30 på TV 2 Play

Sjakk, Tata Steel Chess Tournament: Dag 8 kl. 13.45 på TV 2 Sport 2

Fotball, LaLiga Santander: Granada - Osasuna kl. 13.55 på TV 2 Play

Ishockey, 1. divisjon, menn: Lørenskog - Narvik kl. 13.55 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, menn: TVN - Førde kl. 13.55 på TV 2 Play

Basket, Firi-ligaen, kvinner: Høybråten - Ulriken Eagles kl. 14.25 på TV 2 Play

Volleyball, Mizunoligaen, kvinner: NTNUI - BK Tromsø kl. 14.25 på TV 2 Play

Fotball, Premier League: Crystal Palace - Liverpool kl. 14.30 på TV 2 Sport Premium. Sendes også i 4K.

Fotball, Premier League: Leicester - Brighton kl. 14.30 på TV 2 Sport Premium 2

Fotball, Premier League: Arsenal - Burnley kl. 14.30 på TV 2 Sport 1

Fotball, Premier League: Målshow kl. 14.55 på TV 2 Play

Ishockey, 1. divisjon, menn: Hasle-Løren Elite - Nidaros kl. 14.55 på TV 2 Play

Sykkel, V-cup, sykkelcross: Elite, menn kl. 14.55 på TV 2 Play

Basket, Firi-ligaen, menn: Kongsberg Miners - Frøya kl. 15.55 på TV 2 Play

Basket, Firi-ligaen, kvinner: Ullern - Bærum kl. 15.55 på TV 2 Play

Fotball, LaLiga Santander: Real Madrid - Elche kl. 16.10 på TV 2 Play

Basket, Firi-ligaen, menn: Tromsø Storm - Asker Aliens kl. 16.25 på TV 2 Play

Fotball, Premier League: Chelsea - Tottenham kl. 17.00 på TV 2 Sport Premium. Sendes også i 4K.

Fotball, LaLiga Santander: Real Sociedad - Getafe kl. 18.00 på TV 2 Sport 1

Fotball, LaLiga Santander: Rayo Vallecano - Athletic kl. 18.25 på TV 2 Sport Premium 2

Fotball, LaLiga Santander: Alavés - Barcelona kl. 20.30 på TV 2 Sport 1