Alt innhold sendes også direkte på tv2sumo.no

Fredag 19. januar:

Sykkel, Santos Tour Down Under: Dag 4 kl. 03.30 på TV 2 Sportskanalen

Sjakk: Tata Steel Chess 2018: Dag 6 kl. 13.25 på TV 2 Sportskanalen

V-cup, snowboard: Slopestyle, kvinner og menn kl. 14.00 på tv2sumo.no (sendes på TV 2 Sportskanalen kl. 19.30)

Ishockey, SHL: HV71 – Malmö kl. 18.50 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 19.00)

Lørdag 20. januar:

Sykkel, Santos Tour Down Under: Dag 5 kl. 01.40 på TV 2 Sportskanalen

Fotball, Premier League: Brighton – Chelsea kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

Sjakk: Tata Steel Chess 2018: Dag 7 kl. 13.25 på TV 2 Sportskanalen

V-cup, snowboard: Halfpipe, kvinner og menn kl. 13.40 på tv2sumo.no (sendes på TV 2 Sportskanalen kl. 19.30)

Ishockey, SHL: Brynäs – Djurgården kl. 15.05 på tv2sumo.no (kampstart 15.15)

Ishockey, SHL: Färjestad – Skellefteå kl. 15.05 på tv2sumo.no (kampstart 15.15)

Ishockey, SHL: Växjö – Linköping kl. 15.05 på tv2sumo.no (kampstart 15.15)

Fotball, Premier League, Tippekampen: Burnley – Manchester United kl. 15.30 på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sportskanalen (Get-kunder) (kampstart 16.00)

Fotball, Premier League, Tippekampen: Burnley – Manchester United kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2 (UTEN resultatservice)

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 3

Ishockey, Get-ligaen: Kongsvinger – Sparta kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Ishockey, SHL: Frölunda – Luleå kl. 17.50 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Ishockey, SHL: Karlskrona – Mora kl. 17.50 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Ishockey, SHL: Örebro – Rögle kl. 17.50 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Manglerud Star kl. 17.55 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Fotball, Premier League: Manchester City – Newcastle kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Søndag 21. januar:

Sykkel, Santos Tour Down Under: Dag 6 kl. 04.00 på TV 2 Sportskanalen

Sjakk: Tata Steel Chess 2018: Dag 8 kl. 13.25 på TV 2 Sportskanalen

Sykkel: UCI Cyclo-cross World Cup, Nommay, kvinner elite kl. 13.30 på tv2sumo.no

Sykkel: UCI Cyclo-cross World Cup, Nommay, menn elite kl. 15.00 på tv2sumo.no

Sykkel: UCI Track World Cup V, Minsk kl. 15.30 på tv2sumo.no

Fotball, Premier League: Southampton – Tottenham kl. 16.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Frisk Asker kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Lillehammer kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Lørenskog kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Fotballkveld England kl. 19.05 på TV 2 Sport Premium

Mandag 22. januar:

Fotball: Vi lærer oss Nations League kl. 12.00 på Facebook (TV 2 Sportens side)

Fotball, Premier League: Swansea – Liverpool kl. 20.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 21.00)

Tirsdag 23. januar:

Sjakk: Tata Steel Chess 2018, dag 9 kl. 13.25 på TV 2 Sportskanalen

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Sparta kl. 18.50 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: Linköping – Örebro kl. 18.50 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: Malmö – HV71 kl. 18.50 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 19.00)

Onsdag 24. januar:

Nations League 2018/19, trekning kl. 11.30 på TV 2 Sportskanalen

Sjakk: Tata Steel Chess 2018, dag 10 kl. 13.30 på TV 2 Sportskanalen

Torsdag 25. januar:

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Stavanger Oilers kl. 17.50 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 18.00)

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Vålerenga kl. 18.25 på tv2sumo.no (kampstart 18.30) Kampen sendes også på TV 2 Sportskanalen når Lillehammer – Stavanger Oilers er ferdig

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Kongsvinger kl. 18.25 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)
Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Lørenskog kl. 18.25 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)
Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Storhamar kl. 18.25 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, SHL: Brynäs – Linköping kl. 18.50 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 19.00)
Ishockey, SHL: Luleå – Färjestad kl. 18.50 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 19.00)
Ishockey, SHL: Karlskrona – Frölunda kl. 18.50 på tv2sumo.no (kampstart 19.00)

Høydepunkter fra Get-ligaen kl. 20.45 på TV 2 Sportskanalen

Fredag 26. januar:

V-cup, alpint: Super-G. kombinasjon, kvinner kl. 09.55 på TV 2

V-cup, alpint: Slalåm, kombinasjon, kvinner kl. 12.40 på TV 2

Sjakk: Tata Steel Chess 2018, dag 11 kl. 13.25 på TV 2 Sportskanalen

Lørdag 27. januar:

V-cup, alpint: Storslalåm, 1. omgang, kvinner kl. 10.10 på TV 2

WRC Rally: Rally Monte Carlo, SS12 kl. 13.00 på tv2sumo.no

V-cup, alpint: Storslalåm, 2. omgang, kvinner kl. 13.10 på TV 2

Sjakk: Tata Steel Chess 2018, dag 12 kl. 13.25 på TV 2 Sportskanalen

Ishockey, SHL: Skellefteå – Frölunda kl. 15.05 på tv2sumo.no (kampstart 15.15)
Ishockey, SHL: Rögle – Karlskrona kl. 15.05 på tv2sumo.no (kampstart 15.15)
Ishockey, SHL: Linköping – Luleå kl. 15.05 på tv2sumo.no (kampstart 15.15)

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Stjernen kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Ishockey, Get-ligaen: Kongsvinger – Lillehammer kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Ishockey, Get-ligaen: Lørenskog – Sparta kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Ishockey, SHL: Växjö – Djurgården kl. 17.50 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Ishockey, SHL: Färjestad – Örebro kl. 17.50 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)
Ishockey, SHL: HV71 – Brynäs kl. 17.50 på tv2sumo.no (kampstart 18.00)

Søndag 28. januar:

WRC Rally: Rally Monte Carlo, SS15 kl. 09.00 på TV 2 Sportskanalen

V-cup, alpint: Slalåm, 1. omgang, kvinner kl. 09.25 på TV 2

WRC Rally: Rally Monte Carlo, SS17 kl. 12.00 på TV 2 Sportskanalen

V-cup, alpint: Slalåm, 2. omgang, kvinner kl. 12.10 på TV 2

Sjakk: Tata Steel Chess 2018, dag 13 kl. 13.30 på TV 2 Sportskanalen

Sykkel: UCI Cyclo-cross World Cup, Hoogerheide, kvinner, elite kl. 13.30 på tv2sumo.no

Ishockey, SHL: Färjestad – Lulelå kl. 13.50 på tv2sumo.no (kampstart 14.00)

Sykkel: UCI Cyclo-cross World Cup, Hoogerheide, menn, elite kl. 15.00 på tv2sumo.no

Ishockey, SHL: Mora – Malmö kl. 15.05 på tv2sumo.no (kampstart 15.15)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Frisk Asker kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)
Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Manglerud Star kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)