Live sport på TV 2s kanaler: Se ukens sendeskjema her

Manchester City tar i mot Chelsea til toppkamp i Premier League lørdag kveld.
Manchester City tar i mot Chelsea til toppkamp i Premier League lørdag kveld. Foto: Oli Scarff
Her får du oversikten over all direktesendt sport på TV 2s kanaler fremover.

Oppdater denne saken for å være sikker på at du har siste versjon!

Alt innhold kan også sees direkte på TV 2 Sumo!

Onsdag 20. november:

Dansk håndball, menn: Aalborg – Bjerringbro-Silkeborg kl. 18.30 på TV 2 Sport 2 (kampstart 18.30)

Dansk håndball, menn: Holstebro – GOG kl. 20.30 på TV 2 Sport 2 (kampstart 20.30)

Torsdag 21. november:

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Stjernen kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Grüner kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Narvik – Manglerud Star kl. 18.20 på TV 2 Sumo (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Sparta kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: HV71 – Djurgården kl. 18.55 på TV 2 Sumo (kampstart 19.00)

Fredag 22. november:

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Portugal – Sverige kl. 16.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 17.00)

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Norge – Spania kl. 18.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 19.00)

Lørdag 23. november:

V-cup, freeski, Stubai: Finale, slopestyle kl. 11.05 på TV 2 Sport 2

Fotball, La Liga: Leganés – Barcelona kl. 12.55 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 13.00)

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Spania – Sverige kl. 12.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 13.00)

Fotball, Premier League: West Ham – Tottenham kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

Fotball, Serie A: Atalanta – Juventus kl. 14.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 15.00)

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Norge – Portugal kl. 14.55 på TV 2 Sumo (kampstart 15.00)

Ishockey, SHL: Malmö – Brynäs kl. 15.10 på TV 2 Sumo (kampstart 15.15)

Fotball, Premier League, Tippekampen: Crystal Palace – Liverpool kl. 15.30 på TV 2 Sport 1 og TV 2 Sport Premium (kampstart 16.00)

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Frisk Asker kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Grüner kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Stjernen kl. 15.50 på TV 2 Sumo (kampstart 16.00)

Ishockey, SHL: Leksand – Luleå kl. 17.55 på TV 2 Sumo (kampstart 18.00)

Fotball, Premier League: Manchester City – Chelsea kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Fotball, La Liga: Granada – Atlético Madrid kl. 18.25 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 18.30)

Premier League i dag kl. 21.00 på TV 2 Sport Premium

Søndag 24. november:

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Portugal – Spania kl. 09.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 10.00)

Håndball, Scandlberico Cup, U-landslag: Norge – Sverige kl. 11.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 12.00)

Sykkel, UCI Cyclo-cross: Kvinner, elite kl. 13.30 på TV 2 Sport 1

Ishockey, Get-ligaen: Narvik – Storhamar kl. 13.55 på TV 2 Sport 2 (kampstart 14.00)

Sykkel, UCI Cyclo-cross: Menn, elite kl. 15.00 på TV 2 Sport 1

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Lillehammer kl. 16.25 på TV 2 Sport 1 (kampstart 16.30)

Fotball, Premier League: Sheffield United – Manchester United kl. 17.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.30)

FotballXtra kl. 17.30 på TV 2 Sport 2

Fotball, Serie A: Lecce – Cagliari kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Målshow kl. 23.00 på TV 2 Sport Premium

Lik TV 2 Sporten på Facebook