Rosenborg og Pål André Helland skal ha sin oppkjøring på blant annet Marbella denne vinteren. På La Manga og Malta er flere norske lag på treningsleir og du får en rekke kamper med alle disse norske lagene på TV 2 Sportskanalen og/eller på tv2sumo.no. Se oversikten under for sendeskjema. (Vegard Wivestad Grøtt/NTB scanpix)
Rosenborg og Pål André Helland skal ha sin oppkjøring på blant annet Marbella denne vinteren. På La Manga og Malta er flere norske lag på treningsleir og du får en rekke kamper med alle disse norske lagene på TV 2 Sportskanalen og/eller på tv2sumo.no. Se oversikten under for sendeskjema. (Vegard Wivestad Grøtt/NTB scanpix) Foto: Grøtt, Vegard Wivestad

Her får du oversikten over TV-sendte treningskamper

TV 2 Sportskanalen og tv2sumo.no skal sende 88 treningskamper med norske og utenlandske lag på La Manga, Marbella, Malta og i Norge i vinter. Under får du oversikten over alle kampene som sendes på våre kanaler.

Denne artikkelen er over ett år gammel, og kan inneholde utdatert informasjon.

Alle sendingene starter fem minutter før kampstart.

Samtlige kamper sendes direkte på tv2sumo.no.

Noen av kampene sendes også på TV 2 Sportskanalen.

Torsdag 03. mars:
12.00: U19 Sverige - U19 Italia (tv2sumo.no)
15.00: U19 USA - U19 Danmark (tv2sumo.no)
18.00: U19 Norge - U19 Frankrike (tv2sumo.no)

Fredag 04. mars:
13.00: U23 USA - U23 England (tv2sumo.no)
15.30: U23 Norge - U23 Tyskland (tv2sumo.no)
18.00: U23 Japan - U23 Sverige (tv2sumo.no)

Lørdag 05. mars:
12.00: U19 Frankrike - U19 Italia (tv2sumo.no)
15.00: U19 Danmark - U19 Nederland (tv2sumo.no)
16.00: Strømsgodset - Vålerenga (TV 2 Sportskanalen)
18.00: U19 England - U19 USA (tv2sumo.no)

Søndag 06. mars:
13.00: U23 Sverige - U23 England (tv2sumo.no)
15.30: U23 Norge - U23 USA (tv2sumo.no)
16.00: Brann - Tromsø (TV 2 Sportskanalen)
18.00: Viking - Rosenborg (TV 2 Sportskanalen)
18.00: U23 Tyskland - U23 Japan (tv2sumo.no)

Mandag 07. mars:
13.00: U19 England - U19 Danmark (tv2sumo.no)
15.00: U19 Sverige - U19 Frankrike (tv2sumo.no)
18.00: U19 Norge - U19 USA (TV 2 Sportskanalen)

Torsdag 10. mars:
13.00: KFUM - Kristiansund (tv2sumo.no)
19.00: Jerv - Fredrikstad (TV 2 Sportskanalen)

Fredag 11. mars:
13.00: Levanger - Bryne (TV 2 Sportskanalen)
16.00: Raufoss - Ranheim (TV 2 Sportskanalen)
19.00: Strømmen - Åsane (tv2sumo.no)

Søndag 13. mars:
13.00: Kristiansund - Kongsvinger (TV 2 Sportskanalen)
16.00: Fredrikstad - KFUM (tv2sumo.no)
19.00: Jerv - Ullensaker Kisa (tv2sumo.no)

Mandag 14. mars:
13.00: Åsane - Levanger (TV 2 Sportskanalen)
16.00: Ranheim - Strømmen (TV 2 Sportskanalen)
19.00: Bryne - Raufoss (TV 2 Sportskanalen)

Onsdag 16. mars:
16.00: Medkila - Vålerenga (tv2sumo.no)

Torsdag 17. mars:
14.00: Røa - Avaldsnes (tv2sumo.no)
16.00: Klepp - Urædd (tv2sumo.no)

Fredag 18. mars:
16.00: Trondheims Ørn - Sandviken (tv2sumo.no)

Søndag 20. mars:
16.00: Klepp - Røa (tv2sumo.no)

Mandag 21. mars:
12.00: Kolbotn - Arna Bjørnar (TV 2 Sportskanalen)
14.00: Trondheims Ørn - Vålerenga (TV 2 Sportskanalen)
16.00: Stabæk - Avaldsnes (TV 2 Sportskanalen)
18.00: Medkila - Trondheims Ørn (tv2sumo.no)