
Vinn en tur til OL i Sotsji
I forbindelse med TV 2 i kveld har du mulighet til å vinne en tur til vinterens store høydepunkt.
Artistgallaen som sendes på TV 2 for niende året på rad deler ut to billetter til en heldig innringer i løpet av sendingen. Premien er reise og opphold i Sotsji samt innpass til minst tre arrangementer i OL.
– For å bli den heldige vinneren må du ringe inn til telefonpanelet å si at du ønsker å delta i konkurransen. Du forplikter deg ikke til noe mer enn det, sier programredaktør Torkil Auran.
Penger til barn i krise
Årets Artistgalla sendes i samarbeid med Røde Kors, og inntektene går til barn i krise verden over. Røde Kors trenger flere faddere, og målet med kveldens sending er å skaffe rekordmange faddere for å kunne hjelpe barn i nød.
Klikk her for å bli Røde Kors-fadder
Artister og kjendiser
Programledere er Odd-Bjørn Hjelmeset og Katarina Flatland, men Oddvar Stenstrøm holder orden på telefonpanelet.
Sendingen begynner kl 21.40 og for å vinne premien må du ringe inn til 03004 under sendingen.
Blant kveldens artister er blant annet Vinni, Lisa Nilsson, DDE, Kim Centarion, Hanne Sørvaag, Truls med Stian Blipp, Maria Haukaas Mittet og den ferske «The Voice» vinneren Knut Marius.
Les også: Hanne Sørvåg tok til tårene på TV