
Eks-kjæresten taus om homo-sjokket
Trine Rein stiller seg ikke inn i rekken av gratulanter etter at Sturla Berg-Johansen sto frem som homofil.
Sturla Berg-Johansens eks-kjæreste Trine Rein er taus etter at programlederen kom ut av skapet under sitt show på Chat Noir onsdag kveld.
- Det er deilig å få sagt det, nå gleder jeg meg til framtida, sier Sturla Berg-Johansen til «God Kveld Norge».
Les også: Sjokk og vantro blant damene
Men hvordan Trine reagerte på avsløringen om at hennes tidligere kjæreste viste seg å likevel ikke være interessert i damer, det ønsker hun ikke å fortelle.
- Dette er ikke noe jeg vil blandes inn i, sier Rein til «God kveld Norge».
90-tallshelten Trine Rein og Sturla Berg-Johansen ble sammen i 2004 da Rein flyttet tilbake til Norge etter et opphold i California. De to hadde et sommershow, som resulterte i søt musikk dem i mellom.
Les
også: - Gud, så modig han
er
Les også: -
Skummelt å leve som homofil
I fjor høst fant sangeren lykken med eventyreren Lars Monsen.
Hun er også aktuell i TV 2-serien Zebra Grand Prix.