Sendeskjema - VM

Følgende kamper ser du på TV 2s plattformer under håndball-VM.

Gruppespillet:
16. januar: Kroatia - Sør Korea - TV 2 SPORT - 20.30 - Gruppe B

17. januar: Norge - Saudi Arabia - TV 2 - 16.15 - Gruppe D
17. januar: Tyskland - Russland - TV 2 SPORT - 17.30 - Gruppe C
17. januar: Egypt - Serbia - TV 2 Zebra - 18.15 - Gruppe Gruppe D
17. januar: Danmark - Brasil - TV 2 Zebra - 20.15 - Gruppe D
17. januar: Frankrike - Romania - TV 2 SPORT 2 - 20.30 - Gruppe A

18. januar: Brasil - Norge - TV 2 - 16.15 - Gruppe D
18. januar: Tunisia - Tyskland - TV 2 SPORT 2 - 17.30 - Gruppe C
18. januar: Saudi Arabia - Egypt - TV 2 Zebra - 18.15 - Gruppe D
18. januar: Russland - Polen - TV 2 SPORT 2 - 19.30 - Gruppe C
18. januar: Serbia - Danmark - TV 2 Zebra - 20.15 - Gruppe D

19. januar: Polen - Makedonia - TV 2 SPORT - 15.30 - Gruppe C
19. januar: Brasil - Serbia - TV 2 Zebra - 17.00 - Gruppe D
19. januar: Sverige - Spania - TV 2 SPORT - 18.30 - Gruppe B
19. januar: Norge - Egypt - TV 2 - 19.10 - Gruppe D
19. januar: Danmark - Saudi Arabia - TV 2 Zebra - 21.15 - Gruppe D

21. januar: Saudi Arabia - Brasil - TV 2 Zebra - 17.00 - Grupe D
21. januar: Makedonia - Tyskland - TV 2 SPORT - 17.30 - Gruppe C
21. januar: Norge - Serbia - TV 2 - 19.10 - Gruppe D
21. januar: Spania - Kroatia - TV 2 SPORT - 20.30 - Gruppe B
21. januar: Egypt - Danmark - TV 2 Zebra - 21.15 - Gruppe D

22. januar: Makedonia - Russland - TV 2 SPORT - 15.30 - Gruppe C
22. januar: Serbia - Saudi Arabia - TV 2 Zebra - 16.15 - Gruppe D
22. januar: Tyskland - Polen - TV 2 SPORT - 17.30 - Gruppe C
22. januar: Egypt - Brasil - TV 2 Zebra - 18.15 - Gruppe D
22. januar: Danmark - Norge - TV 2 - 20.15 - Gruppe D
22. januar: Kroatia - Sverige - TV 2 SPORT - 20.30 - Gruppe B

Mellomspillet (kun oversikt - lag og kanaler blir først klart etter mellomspillet):
24. januar: Slovakia - Korea - TV 2 SPORT 16.30 Gruppe 1
24. januar: Frankrike - Sverige - TV 2 SPORT 2 18.30 Gruppe 1
24. januar: Ungarn - Kroatia -TV 2 SPORT 2 20.30 Gruppe 1
24. januar: Tyskland -Serbia - TV 2 Zebra 1730 Gruppe 2
24. januar: Polen-Danmark - TV 2 Zebra 2015 Gruppe 2

25. januar: Sverige - Ungarn - TV 2 SPORT 2 16.30 Gruppe 1
25. januar: Korea - Frankrike - TV 2 SPORT 2 18.30 Gruppe 1
25. januar: Kroatia - Slovakia - TV 2 SPORT 2 20.30 Gruppe 1
25. januar: Serbia-Polen - TV 2 Zebra 15.30 Gruppe 2
25. januar: Danmark-Makedonia - TV 2 Zebra 20.15 Gruppe 2

27. januar: Ungarn - Korea - TV 2 SPORT 16.30 Gruppe 1
27. januar: Slovakia - Sverige - TV 2 SPORT 18.30 Gruppe 1
27. januar: Frankrike - Kroatia - TV 2 SPORT 20.30 Gruppe 1
27. januar: Serbia-Makedonia - TV 2 Zebra 15.30 Gruppe 2
27. januar: Danmark-Tyskland - TV 2 Zebra 17.30 Gruppe 2

Dersom Norge avanserer til mellomspillet, spilles eventuelle kamper disse dagene:
24. januar - Makedonia - Norge - TV 2 1530 - Gruppe 2
25. januar - Tyskland - Norge - TV 2 1730 - Gruppe 2
27. januar - Polen - Norge - TV 2 2015 - Gruppe 2

Plasseringskamper:
Dersom Norge spiller plasseringskamp, så vil den vises på TV 2 Zebra.
29. januar: Kamp 1 - kl. 13.30
29. januar: Kamp 2 - kl. 15.00
29. januar: Kamp 3 - kl. 17.30
29. januar: Kamp 4 - kl. 20.30 (denne kan bli 20.00)

Finalespillet:
30. januar: Semifinale 1: TV 2 Zebra - kl. 17.30
30. januar: Semifinale 2: TV 2 Zebra - kl. 20.30

1. februar: Bronsefinale: TV 2 Zebra - kl. 15.00
1. februar: Finale: TV 2 Zebra - kl. 17:30

* Alle Norges kamper vises på TV 2 - også mellomspillet dersom de kommer dit.
* TV 2 Sporten gir deg VM-studio kl. 21.35 hver kveld gjennom hele mesterskapet.
* De andre kampene i Norges gruppe går alle på TV 2 Zebra.
* De beste oppgjørene fra de andre gruppene ser du på TV 2 SPORT.