FotballXtra 460 ny
FotballXtra 460 ny

Kampoppsett

Dirketesendte kamper på TV 2 og TV 2 Zebra

Dette er de direktesendte kampene som er satt opp frem til og med 11. serierunde, tirsdag 6. juni. TV 2 og TV 2 Zebra vil ha sendt direkte fra 12 av arenaene innen 4. mai, og fra alle arenaene innen 16. mai.

Med forbehold om endringer.

1. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Søndag 9. april

18.00

Vålerenga – Odd Grenland

TV 2 Zebra

Søndag 9. april

18.00

Molde – Tromsø

PPV

Søndag 9. april

18.00

Stabæk – Sandefjord Fotball

PPV

Søndag 9. april

18.00

Start – Lyn Oslo

PPV

Søndag 9. april

18.00

Ham-Kam – Viking

PPV

Søndag 9. april

20.00

Lillestrøm – Rosenborg

TV 2

Mandag 10. april

19.00

Fredrikstad – Brann

TV 2 Zebra


2. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Mandag 17. april

18.00

Rosenborg – Start

TV 2 Zebra

Mandag 17. april

18.00

Odd Grenland – Molde

PPV

Mandag 17. april

18.00

Sandefjord Fotball – Ham-Kam

PPV

Mandag 17. april

18.00

Tromsø – Stabæk

PPV

Mandag 17. april

18.00

Viking – Fredrikstad

PPV

Mandag 17. april

20.00

Lyn Oslo – Vålerenga

TV 2

Tirsdag 18. april

19.00

Brann – Lillestrøm

TV 2 Zebra



3. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Søndag 23. april

18.00

Molde – Lyn Oslo

TV 2 Zebra

Søndag 23. april

18.00

Ham-Kam – Fredrikstad

PPV

Søndag 23. april

18.00

Lillestrøm – Viking

PPV

Søndag 23. april

18.00

Sandefjord Fotball – Tromsø

PPV

Søndag 23. april

18.00

Stabæk – Odd Grenland

PPV

Søndag 23. april

20.00

Vålerenga – Rosenborg

TV 2

Mandag 24. april

19.00

Start – Brann

TV 2 Zebra



4. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Lørdag 29. april

18.00

Viking – Start

TV 2 Zebra

Søndag 30. april

18.00

Odd Grenland – Sandefjord

TV 2 Zebra

Søndag 30. april

18.00

Fredrikstad – Lillstrøm

PPV

Søndag 30. april

18.00

Lyn Oslo – Stabæk

PPV

Søndag 30. april

18.00

Rosenborg – Molde

PPV

Søndag 30. april

18.00

Tromsø – Ham-Kam

PPV

Søndag 30. april

20.00

Brann – Vålerenga

TV 2


5. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Onsdag 3. mai

18.00

Molde – Brann

TV 2 Zebra

Onsdag 3. mai

18.00

Sandefjord Fotball – Lyn Oslo

PPV

Onsdag 3. mai

18.00

Start – Fredrikstad

PPV

Onsdag 3. mai

18.00

Tromsø – Odd Grenland

PPV

Onsdag 3. mai

18.00

Vålerenga – Viking

PPV

Onsdag 3. mai

20.00

Ham/Kam – Lillestrøm

TV 2

Torsdag 4. mai

19.00

Stabæk – Rosenborg

TV 2 Zebra


6. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Søndag 7. mai

18.00

Rosenborg – Sandefjord

TV 2 Zebra

Søndag 7. mai

18.00

Brann – Stabæk

PPV

Søndag 7. mai

18.00

Fredrikstad – Vålerenga

PPV

Søndag 7. mai

18.00

Lyn Oslo – Tromsø

PPV

Søndag 7. mai

18.00

Odd Grenland – Ham-Kam

PPV

Søndag 7. mai

20.00

Lillestrøm – Start

TV 2

Mandag 8. mai

19.00

Viking – Molde

TV 2 Zebra


7. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Fredag 12. mai

18.00

Vålerenga – Lillestrøm

TV 2

Lørdag 13. mai

16.00

Sandefjord – Brann

TV 2

Lørdag 13. mai

18.00

Ham-Kam – Start

PPV

Lørdag 13. mai

18.00

Molde – Fredrikstad

PPV

Lørdag 13. mai

18.00

Odd Grenland – Lyn Oslo

PPV

Lørdag 13. mai

18.00

Stabæk – Viking

TV 2 Zebra

Lørdag 13. mai

20.00

Tromsø – Rosenborg

PPV


8. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Tirsdag 16. mai

18.00

Fredrikstad – Stabæk

TV 2 Zebra

Tirsdag 16. mai

18.00

Brann – Tromsø

PPV

Tirsdag 16. mai

18.00

Lillstrøm – Molde

PPV

Tirsdag 16. mai

18.00

Lyn Oslo – Ham-Kam

PPV

Tirsdag 16. mai

18.00

Rosenborg – Odd Grenland

PPV

Tirsdag 16. mai

18.00

Viking – Sandefjord Fotball

PPV

Tirsdag 16. mai

20.00

Start – Vålerenga

TV 2


9. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Søndag 21. mai

18.00

Stabæk – Lillestrøm

TV 2 Zebra

Søndag 21. mai

18.00

Molde – Start

PPV

Søndag 21. mai

18.00

Odd Grenland – Brann

PPV

Søndag 21. mai

18.00

Sandefjord Fotball – Fredrikstad

PPV

Søndag 21. mai

18.00

Tromsø – Viking

PPV

Søndag 21. mai

20.00

Lyn – Rosenborg

TV 2

Mandag 22. mai

19.00

Ham/Kam – Vålerenga

TV 2 Zebra


10. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Søndag 28. mai

18.00

Viking – Odd Grenland

TV 2 Zebra

Søndag 28. mai

18.00

Lillestrøm – Sandefjord Fotball

PPV

Søndag 28. mai

18.00

Rosenborg – Ham-Kam

PPV

Søndag 28. mai

18.00

Start – Stabæk

PPV

Søndag 28. mai

18.00

Vålerenga – Molde

PPV

Søndag 28. mai

20.00

Brann – Lyn

TV 2

Mandag 29. mai

19.00

Fredrikstad – Tromsø

TV 2 Zebra


11. serierunde:

Dato

Kampstart

Kamp

Kanal

Mandag 5. juni

18.00

Tromsø – Lillestrøm

TV 2 Zebra

Mandag 5. juni

18.00

Ham-Kam – Molde

PPV

Mandag 5. juni

18.00

Lyn Oslo – Viking

PPV

Mandag 5. juni

18.00

Odd Grenland – Fredrikstad

PPV

Mandag 5. juni

18.00

Sandefjord Fotball – Start

PPV

Mandag 5. juni

20.00

Rosenborg – Brann

TV 2

Tirsdag 6. juni

19.00

Stabæk – Vålerenga

TV 2 Zebra


De resterende rundene vil bli fordelt så snart som mulig. Det vil bli etterstrebet en jevn prioritering av sendingene slik at alle tippeligalagene blir fordelt på TV 2, TV 2 Zebra og PPV.