Terminlisten eliteserien ishockey 2012/13

Slik spilles neste sesongs eliteserie ishockey:

Torsdag 13/9 (1. runde):

Rosenborg – Lillehammer 18.00, Frisk Asker – Stavanger 18.30, Tønsberg – Lørenskog 18.30, Vålerenga – Stjernen 18.30, Sparta Sarpsborg – Storhamar 19.00.

Lørdag 15/9 (2. runde):

Lørenskog – Rosenborg 16.00, Stjernen – Stavanger 16.00, Storhamar – Vålerenga 16.00.

Søndag 16/9 (2. runde):

Lillehammer – Sparta Sarpsborg 17.00, Frisk Asker – Tønsberg 18.30.

Torsdag 20/9 (3. runde):

Rosenborg – Tønsberg 18.00, Frisk Asker – Stjernen 18.30, Storhamar – Stavanger 18.30, Vålerenga – Lillehammer 18.30, Sparta Sarpsborg – Lørenskog 19.00.

Lørdag 22/9 (4. runde):

Lørenskog – Vålerenga 16.00.

Søndag 23/9 (4. runde):

Lillehammer – Stavanger 17.00, Rosenborg – Frisk Asker 17.00, Storhamar – Stjernen 17.00, Tønsberg – Sparta Sarpsborg 17.00.

Torsdag 27/9 (5. runde):

Sparta Sarpsborg – Rosenborg 18.00, Frisk Asker – Storhamar 18.30, Lørenskog – Stavanger 18.30, Stjernen – Lillehammer 18.30, Vålerenga – Tønsberg 18.30.

Lørdag 29/9 (6. runde):

Lørenskog – Stjernen 16.00, Rosenborg – Vålerenga 16.00, Sparta Sarpsborg – Frisk Asker 16.00, Tønsberg – Stavanger 16.00.

Søndag 30/9 (6. runde):

Lillehammer – Storhamar 17.00.

Torsdag 4/10 (7. runde):

Frisk Asker – Lillehammer 18.30, Stjernen – Tønsberg 18.30, Storhamar – Lørenskog 18.30, Vålerenga – Sparta Sarpsborg 18.30.

Søndag 6/10 (8. og 9. runde):

Lørenskog – Lillehammer 16.00, Stavanger – Vålerenga 16.00.

Søndag 7/10 (8. runde):

Rosenborg – Stjernen 17.00, Storhamar – Tønsberg 17.00.

Tirsdag 9/10 (7. og 8, runde):

Stavanger – Rosenborg 18.00, Vålerenga – Frisk Asker 18.30.

Torsdag 11/10 (9. runde):

Frisk Asker – Lørenskog 18.30, Lillehammer – Tønsberg 18.30, Stjernen – Sparta Sarpsborg 18.30, Storhamar – Rosenborg 18.30.

Lørdag 13/10 (8 og 10. runde):

Sparta Sarpsborg – Stavanger 16.00, Lørenskog – Tønsberg 16.00.

Søndag 14/10 (10. runde):

Lillehammer – Rosenborg 17.00, Stjernen – Vålerenga 17.00, Stavanger – Frisk Asker 17.00, Storhamar – Sparta Sarpsborg 17.00.

Torsdag 18/10 (11. runde):

Rosenborg – Lørenskog 18.00, Stavanger – Stjernen 18.00, Tønsberg – Frisk Asker 18.30, Vålerenga – Storhamar 18.30, Sparta Sarpsborg – Lillehammer 19.00.

Lørdag 20/10 (12. runde):

Lørenskog – Sparta Sarpsborg 16.00, Storhamar – Stavanger 16.00.

Søndag 21/10 (12. runde):

Stjernen – Frisk Asker 15.30, Lillehammer – Vålerenga 17.00, Tønsberg – Rosenborg 17.00.

Torsdag 25/10 (13. runde):

Stavanger – Lillehammer 18.00, Frisk Asker – Rosenborg 18.30, Stjernen – Storhamar 18.30, Vålerenga – Lørenskog 18.30, Sparta Sarpsborg – Tønsberg 19.00.

Lørdag 27/10 (14. runde):

Stavanger – Lørenskog 16.00.

Søndag 28/10 (14. runde):

Lillehammer – Stjernen 17.00, Rosenborg – Sparta Sarpsborg 17.00, Storhamar – Frisk Asker 17.00, Tønsberg – Vålerenga 17.00.

Torsdag 1/11 (15. runde):

Stavanger – Tønsberg 18.00, Frisk Asker – Sparta Sarpsborg 18.30, Stjernen – Lørenskog 18.30, Storhamar – Lillehammer 18.30, Vålerenga – Rosenborg 18.30.

Lørdag 3/11 (16. runde):

Lørenskog – Storhamar 16.00, Sparta Sarpsborg – Vålerenga 16.00.

Søndag 4/11 (16. runde):

Lillehammer – Frisk Asker 17.00, Rosenborg – Stavanger 17.00, Tønsberg – Stjernen 17.00.

Tirsdag 13/11 (17. runde):

Stavanger – Sparta Sarpsborg 18.00, Stjernen – Rosenborg 18.00, Frisk Asker – Vålerenga 18.30, Lillehammer – Lørenskog 18.30, Storhamar – Tønsberg 18.30.

Torsdag 15/11 (18. runde):

Rosenborg – Storhamar 18.00, Lørenskog – Frisk Asker 18.30, Tønsberg – Lillehammer 18.30, Vålerenga – Stavanger 18.30, Sparta Sarpsborg – Stjernen 19.00.

Lørdag 17/11 (19. runde):

Sparta Sarpsborg – Storhamar 16.00, Stavanger – Frisk Asker 16.00.

Søndag 18/11 (19. runde):

Rosenborg – Lillehammer 17.00, Tønsberg – Lørenskog 17.00, Vålerenga – Stjernen 17.00.

Torsdag 22/11 20. runde):

Stjernen – Stavanger 18.00, Lillehammer – Sparta Sarpsborg 18.30, Lørenskog – Rosenborg 18.30, Storhamar – Vålerenga 18.30, Tønsberg – Frisk Asker 18.30.

Lørdag 24/11 (21. runde):

Sparta Sarpsborg – Lørenskog 16.00, Stavanger – Storhamar 16.00.

Søndag 25/11 (21. runde):

Frisk Asker – Stjernen 17.00, Rosenborg – Tønsberg 17.00, Vålerenga – Lillehammer 17.00.

Torsdag 29/11 (22. runde):

Lillehammer – Stavanger 18.00, Rosenborg – Frisk Asker 18.00, Lørenskog – Vålerenga 18.30, Storhamar – Stjernen 18.30, Tønsberg – Sparta Sarpsborg 18.30.

Lørdag 1/12 (23. runde):

Sparta Sarpsborg – Rosenborg 16.00.

Søndag 2/12 (23. runde):

Frisk Asker – Storhamar 17.00, Stavanger – Lørenskog 17.00, Stjernen – Lillehammer 17.00, Vålerenga – Tønsberg 17.00.

Torsdag 6/12 (24. runde):

Rosenborg – Vålerenga 18.00, Lillehammer – Storhamar 18.30, Lørenskog – Stjernen 18.30, Tønsberg – Stavanger 18.30, Sparta Sarpsborg – Frisk Asker 19.00.

Lørdag 9/12 (25. runde):

Frisk Asker – Lillehammer 17.00, Stavanger – Rosenborg 17.00, Stjernen – Tønsberg 17.00, Storhamar – Lørenskog 17.00, Vålerenga – Sparta Sarpsborg 17.00.

Tirsdag 18/12 (26. runde):

Rosenborg – Stjernen 18.00, Sparta Sarpsborg – Stavanger 18.00, Lørenskog – Lillehammer 18.30, Tønsberg – Storhamar 18.30, Vålerenga – Frisk Asker 18.30.

Torsdag 20/12 (27. runde):

Stavanger – Vålerenga 18.00, Frisk Asker – Lørenskog 18.30, Lillehammer – Tønsberg 18.30, Stjernen – Sparta Sarpsborg 18.30, Storhamar – Rosenborg 18.30.

Fredag 28/12 (28. runde):

Frisk Asker – Stavanger 18.30, Lillehammer – Rosenborg 18.30, Lørenskog – Tønsberg 18.30, Stjernen – Vålerenga 18.30, Storhamar – Sparta Sarpsborg 18.30.

Lørdag 29/12 (29. runde):

Vålerenga – Storhamar 18.00.

Søndag 30/12 (29. runde):

Rosenborg – Lørenskog 17.00, Sparta Sarpsborg – Lillehammer 17.00, Stavanger – Stjernen 17.00, Tønsberg – Frisk Asker 17.00.

Torsdag 3/1 (30. runde):

Stavanger – Storhamar 18.00, Lillehammer – Vålerenga 18.30, Lørenskog – Sparta Sarpsborg 18.30, Stjernen – Frisk Asker 18.30, Tønsberg – Rosenborg 18.30.

Lørdag 5/1 (31. runde):

Sparta Sarpsborg – Tønsberg 16.00, Stavanger – Lillehammer 16.00.

Søndag 6/1 (31. runde):

Frisk Asker – Rosenborg 17.00, Stjernen – Storhamar 17.00, Vålerenga – Lørenskog 17.00.

Torsdag 10/1 (32. runde):

Rosenborg – Sparta Sarpsborg 18.00, Frisk Asker – Storhamar 18.30, Lillehammer – Stjernen 18.30, Lørenskog – Stavanger 18.30, Tønsberg – Vålerenga 18.30.

Søndag 13/1 (33. runde):

Frisk Asker – Sparta Sarpsborg 17.00, Stavanger – Tønsberg 17.00, Stjernen – Lørenskog 17.00, Vålerenga – Rosenborg 17.00.

Torsdag 17/1 (34. runde):

Rosenborg – Stavanger 18.00, Lillehammer – Frisk Asker 18.30, Lørenskog – Storhamar 18.30, Tønsberg – Stjernen 18.30, Sparta Sarpsborg – Vålerenga 19.00.

Lørdag 19/1 (35. runde):

Stavanger – Sparta Sarpsborg 16.00.

Søndag 20/1 (35. runde):

Frisk Asker – Vålerenga 17.00, Lillehammer – Lørenskog 17.00, Stjernen – Rosenborg 17.00, Tønsberg – Storhamar 17.00.

Tirsdag 22/1 (32. runde):

Storhamar – Lillehammer 18.30.

Torsdag 24/1 (36. runde):

Rosenborg – Storhamar 18.00, Vålerenga – Stavanger 18.30, Lørenskog – Frisk Asker 18.30, Tønsberg – Lillehammer 18.30, Sparta Sarpsborg – Stjernen 19.00.

Lørdag 26/1 (37. runde):

Sparta Sarpsborg – Storhamar 16.00.

Søndag 27/1 (37. runde):

Rosenborg – Lillehammer 17.00, Stavanger – Frisk Asker 17.00, Tønsberg – Lørenskog 17.00, Vålerenga – Stjernen 17.00.

Torsdag 31/1 (38 runde):

Stjernen – Stavanger 18.00, Frisk Asker – Tønsberg 18.30, Lillehammer – Sparta Sarpsborg 18.30, Lørenskog – Rosenborg 18.30, Storhamar – Vålerenga 18.30.

Lørdag 2/2 (39. runde):

Sparta Sarpsborg – Lørenskog 16.00, Stavanger – Storhamar 16.00.

Søndag 3/2 (39. runde):

Frisk Asker – Stjernen 17.00, Rosenborg – Tønsberg 17.00, Vålerenga – Lillehammer 17.00.

Tirsdag 12/2 (40. runde):

Lillehammer – Stavanger 18.00, Lørenskog – Vålerenga 18.30, Rosenborg – Frisk Asker 18.00, Storhamar – Stjernen 18.30, Tønsberg – Sparta Sarpsborg 18.30.

Torsdag 14/2 (41. runde):

Sparta Sarpsborg – Rosenborg 18.00, Stavanger – Lørenskog 18.00, Stjernen – Lillehammer 18.30, Storhamar – Frisk Asker 18.30, Vålerenga – Tønsberg 18.30.

Lørdag 16/2 (42. runde):

Lørenskog – Stjernen 16.00, Sparta Sarpsborg – Frisk Asker 16.00.

Søndag 17/2 (42. runde):

Lillehammer – Storhamar 17.00, Rosenborg – Vålerenga 17.00, Tønsberg – Stavanger 17.00.

Torsdag 21/2 (43. runde):

Stavanger – Rosenborg 18.00, Frisk Asker – Lillehammer 18.30, Stjernen – Tønsberg 18.30, Storhamar – Lørenskog 18.30, Vålerenga – Sparta Sarpsborg 18.30.

Lørdag 23/2 (44. runde):

Lørenskog – Lillehammer 16.00, Sparta Sarpsborg – Stavanger 16.00.

Søndag 24/2 (44. runde):

Rosenborg – Stjernen 17.00, Tønsberg – Storhamar 17.00, Vålerenga – Frisk Asker 17.00.

Torsdag 28/2 (45. runde):

Frisk Asker – Lørenskog 19.00, Lillehammer – Tønsberg 19.00, Stavanger – Vålerenga 19.00, Stjernen – Sparta Sarpsborg 19.00, Storhamar – Rosenborg 19.00. (©NTB)