treningskamper
treningskamper

Slik ser du vinterens kamper

Vi lader opp til Tippeligaen 2012 med en rekke treningskamper og Copa del Sol. Få oversikten her.

Vi tar forbehold om endringer - Listen vil oppdateres så snart vi får på plass flere treningskamper.

Januar:
11.jan 19.00 Nesodden 2-2 Vålerenga Berger Stadion
13.jan 12:30 Strømsgodset 3-1 HamKam LSK-hallen
13.jan 16.30 Haugesund 3- 0 Sogndal, Vestlandshallen Vestlandsmesterskapet
13.jan 18.45 Brann 2-2 Sandnes Ulf, Vestlandshallen Vestlandsmesterskapet
14.jan 14.00 Randaberg 0-0 Viking, Randaberg Arena
15.jan 14.00 Sogndal 4-3 Sandnes Ulf, Bronsefinale Vestlandshallen Vestlandsmesterskapet
15.jan 16.45 Brann 1-2 Haugesund, Vestlandshallen Vestlandsmesterskapet

20.jan 18.00 Rosenborg 0-1 Byåsen, Lerkendal Stadion
24.jan 18.00 Rosenborg 4-1 Ranheim, Lerkendal kunstgress
25. jan 15.30 Brann 1-2 FC Rapid Bukuresti, Tyrkia
27.jan 17.00 Lillestrøm 2-3 på Sarpsborg LSK-hallen
28. jan 13.00 Bærum 1-3 Vålerenga, Sandvika Stadion
28.jan 13.00 Molde 2-1 FC Olimpija Ljubliana Copa del Sol, Benidorm
28.jan 16.00 Dalian Aerbin FC 1-3 Rosenborg Copa del Sol, Benidorm
28.jan 19.00 IFK Gøteborg 2-2 (4-6 etter straffer) Spartak Moskva Copa del Sol, Benidorm
29.jan 19.00 Kalmar FF 0-1 FC København Copa del Sol, La Manga
30.jan 16.00 Tromsø 0-0 FC Anzhi Copa del Sol, La Manga
30.jan 19.00 FC Shakhtar Donetsk 2-2 Aalesund Copa del Sol, La Manga
31.jan 19.00 IFK Gøteborg 1-1 FC Olimpija Ljubliana Copa del Sol, Benidorm

Februar:
01.feb 16.00 Dalian Aerbin FC 1-2 Molde på Copa del Sol, Benidorm
01.feb 19.00 FC Spartak Moskva 1-1 Rosenborg Copa del Sol, Benidorm
02.feb 13.00 Aalesund 3-2 Kalmar FF Copa del Sol, La Manga
02.feb 16.00 FC København 1-1 FC Anzhi Copa del Sol, La Manga
02.feb 19.00 Tromsø 0-1 FC Shaktar Donetsk Copa del Sol, La Manga
03.feb 12.00 Lillestrøm 1-1 Strømsgodset LSK-hallen
04.feb 13.00 Viking 2-1 Vidar, Randaberg Arena
04.feb 14.00 Ull-Kisa 2-1 Vålerenga, Vallhall Arena
04. feb 14.00 Bryne 1-7 Sandnes Ulf,Varhaug Stadion

04.feb 13.00 FC Olimpija Ljubliana 5-0 Dalian Aerbin FC Copa del Sol, Benidorm
04.feb 16.00 FC Spartak Moskva 3-0 Molde Copa del Sol, Benidorm
04.feb 19.00 Rosenborg 0-1 IFK Gøteborg Copa del Sol, Benidorm
05.feb 13.00 FC Anzhi 3-2 Aalesund Copa del Sol, La Manga
05.feb 16.00 Tromsø 0-2 Kalmar FF Copa del Sol, La Manga
05.feb 19.00 FC København 2-0 FC Shakhtar Donetsk Copa del Sol, La Manga
07.feb 15.15 Lillestrøm 2-1 Strømmen, LSK-hallen
07.feb 19.00 FC København 2-0 FC Shakhtar Donestsk Copa del Sol
08.feb TBA FK Fyllingsdalen 0-2 Brann, Vestlandshallen
09. feb 12.00 Strømsgodset 2-4 Odd Grenland, LSK-hallen
09. feb 12.00 Randaberg 0-6 Sandnes Ulf, Randaberg Arena
10. feb 18.00 Fredrikstad 1-0 Sarpsborg, Østfoldhallen
11. feb 13.00 Viking 2-1 Bryne, Randeberg Arena
11. feb 14.00 Lillestrøm 2-3 Hønefoss, LSK-hallen
15. feb 18.00 Viking 2-1 Ekranes, La Manga Cup
16. feb 15.00 Dnipro 1-4 Nordsjælland, La Manga Cup på
16. feb 18.00 Strømsgodset 0-1 Vålerenga, La Manga Cup
17. feb 15.00 Fredrikstad 1-1 Odd Grenland, Østfoldhallen
17. feb 16.00 Stabæk 4-1 Ekranes, La Manga
17. feb 17.30 Bodø Glimt 1-1 Rosenborg, Nordlandshallen
19. feb 15.00 Nordsjælland 2-0 Strømsgodset, La Manga Cup
19. feb 16.00 Dnipro 1-1 (1-3 e.str.) Viking, La Manga Cup
19. feb 18.00 Vålerenga 2-0 Ekranas, La Manga Cup
20. feb 16.00 Lillestrøm 2-3 Piast Gliwice, La Manga
22. feb 12.00 Strømsgodset 4-1 Ekranas, La Manga Cup
22. feb 15.00 Nordsjælland 2-2 (0-2 e.str.) Viking, La Manga Cup
22. feb 18.00 Vålerenga 0-0 (9-8 e.str.) Dnipro, La Manga Cup
23. feb 15.00 Brann 5-1 Lillestrøm, La Manga
24. feb 17.00 Rosenborg 2-0 Helsingborg, Lerkendal Stadion
29. feb 13.00 Viking - FK Haugesund, Randaberg Arena

Mars:
01. mar 12.00 Sandnes Ulf 8-0 Sogndal, La Manga
01. mar 15.00 Hønefoss 2-2 Start, La Manga
01. mar 18.00 Sarpsborg 2-0 Brann, La Manga
02. mar 15.30 Strømsgodset 1-0 Mjøndalen, Marienlyst
02. mar 16.30 Rosenborg 2-1 Sundsvall, Lerkendal kunstgress
03. mar 14.00 Stabæk 3-2 Strømmen, Nadderud Stadion
04. mar 16.30 Viking 2-2 Aalesund, Randaberg Stadion
06. mar 18.00 Ull/Kisa 0-0 Lillestrøm, Jessheim stadion
08. mar 15.45 Tromsø 1-1 Brann, Alfheim
10. mar 14.00 Lillestrøm 4-5 Molde, LSK-hallen
10. mar 16.00 Strømsgodset 3-1 Stabæk, Marienlyst Stadion
16. mar 19.00 Molde 3-2 Aalesund, Aker Stadion
17. mar 15.30 Stabæk 0-0 Brann, Nadderud
17. mar 16.00 Strømsgodset 2-4 Sogndal, Marienlyst Stadion
18. mar 13.00 Vålerenga 0-0 Fredrikstad, Hafslundsbanen, Valle
18. mar 15.00 Sandnes Ulf 1-1 Start, Sandnes stadion
18. mar 15.00 Tromsø 0-2 Lillestrøm, Alfheim
18. mar 18.00 Viking 4-0 Rosenborg, Viking Stadion