twitterguide
twitterguide

Følg disse Premier League-spillerne på Twitter

Finn ut hvem du skal følge med TV 2 Sportens Twitter-guide.

Kan du skape et vinnerlag? Spill Premier League-manager!
Premier League i altomfotball.no: Tabell | Terminliste | Statistikk

Mikrobloggtjenesten Twitter har over 190 millioner brukere på verdensbasis, og flere av spillerne i Premier League er aktive brukere. Vi har laget en guide til spillerne og klubbene som befinner seg på Twitter.

Listen vil bli oppdatert fortløpende.

TV 2 Premier League:
Jon Hartvig Børrestad (anker): @TV2Jon
Øyvind Alsaker (kommentator): @TV2Alsaker
Morten Langli (kommentator): @TV2langli
Kasper Wikestad (kommentator): @TV2Wikestad
Jørn Sundby (kommentator): @JornSundby
Aleksander Schau (FC Football): @aleksanderschau
Thomas Aune: (FC Football) @TV2ThomasAune
Claus Lundekvam: @SaintSkipper5

Arsenal
Arsenal FC (offisiell): @ArsenalDotCom
Cesc Fabregas: @cesc4official
Wojciech Szczesny: @53Szczesny53
Samir Nasri: @nanas08
Robin Van Persie: @Persie_Official
Jack Wilshire: @jack_wilshire
Johan Djourou: @JohanDjourou
Abou Diaby: @OfficialDiaby2
Denilson: @_denilson15
Henri Lansbury: @henri_lansbury

Aston Villa:
Aston Villa FC (offisiell): @AVFCOfficial
Darren Bent: @DB11TT
Curtis Davies: @thecurtisdavies
Carlos Cuellar: @Cuellar24
Stephen Ireland: @StephenIreland

Birmingham:
Birmingham City (offisiell): @BfcDotCom

Blackburn:
Blackburn Rovers (offisiell): @OneRovers

Blackpool:
DJ Campbell: @RealDJCampbell

Bolton:
Bolton Wanderers (offisiell): @OfficialBWFC
Kevin Davies: @kevindaviesbwfc
Stuart Holden: @stuholden
Matthew Taylor: @MattTaylor07
Ivan Klasnic: @iviklas

Chelsea:
Chelsea FC (offisiell): @chelseafc
Nicolas Anelka (offisiell): @anelkaofficiel
Daniel Sturridge: @Danny_Sturridge

Everton:
James Vaughan: @vaughany14
Tim Cahill: @Tim_Cahill
John Heitinga: @Johnheitinga
Jack Rodwell: @JackRodwell26
Shane Duffy: @ShaneDuffy1

Fulham:
Fulham (offisiell): @FulhamFC
Dickson Etuhu: @DicksonEtuhu
Kagisho Dikgacoi: @KGDikgacoi
David Stockdale: @davidhectoruk
Neil Etheridge: @Neil38Etheridge
Moussa Dembele: @MoussaDembele30

Liverpool:
Liverpool FC (offisiell): @LFCTV
John W. Henry (eier) @John_W_Henry
Kenny Dalglish (manager): @KennethDalglish
Glen Johnson: @glen_johnson
Ryan Babel: @RyanBabel
Lucas Leiva: @LucasLeiva87
Brad Jones: @Brad_Jones1
Jonjo Shelvey: @J_Shelvey
Nathan Eccleston: @NE39

Manchester City
Manchester City (offisiell): @MCFC
Micah Richards: @OfficialMR2

Manchester United
Rio Ferdinand: @rioferdy5
Anders Lindegaard: @ALindegaard
Johnny Evans: @j23evans

Newcastle:
Newcastle United (offisiell): @NUFCOfficial
Wayne Routledge: @WayneRoutledge
Danny Simpson:@dannysimpson12
Nile Ranger: @NilePowerRanger

Stoke:
Stoke City (offisiell): @OfficialSCFC
Asmir Begovic: @asmir1
Ryan Shawcross: @RShawcross87
Rory Delap: @DelapSCFC
Matthew Etherington: @Etherington26

Sunderland:
Sunderland AFC (offisiell): @SAFCOfficial
Anton Ferdinand: @anton_ferdinand

Tottenham:
Tottenham (offisiell): @SpursOnSide
Steven Pienaar: @therealstevenpi
Peter Crouch: @OfficialCrouch
Jamie O'Hara: @mrjamieohara
Jermaine Defoe: @realjermdefoe
Aaron Lennon: @AaronLennonpsl
Tom Huddlestone: @thuddz
Jermaine Jenas: @therealjenas
Sandro Raniere: @sandroraniere

West Bromwich Albion:

West Ham:
West Ham United (offisiell): @whufc_official
Daniel Gabbidon: @DGabsey
Jack Collison: @jack_collison

Wigan:
Wigan Athletic (offisiell): @LaticsOfficial

Wolverhampton:
Wolverhampton Wanderers (offisiell): @OfficialWolves

Vet du om flere, eller har vi glemt noen? Tips oss gjerne i kommentarfeltet nedenfor!