TL2
TL2

Slik sendes Tippeligaen

Få oversikt over de tolv første rundene her.

Full oversikt får du i altomfotball.no: Terminliste I Statistikk

Vi forbereder oss til norsk fotballfest på tv2sumo.no i 2010, og her har du oversikten over kamper vi sender de tolv første Tippeliga-rundene. Husk at alle kampene også sendes på tv2sumo.no

4. runde

05.april kl. 16.00: Start - Vålerenga TV 2 SPORT 1

05.april kl. 16.00: Kongsvinger - Aalesund TV 2 SPORT 2

05.april kl. 18.00: Rosenborg - Strømsgodset TV 2 SPORT 1

05.april kl. 18.00: Haugesund - Hønefoss TV 2 SPORT 2

05.april kl. 18.00: Sandefjord - Odd Grenland TV 2 SPORT 3

05.april kl. 18.00: Stabæk - Tromsø TV 2 SPORT 4

05.april kl. 18.00: Viking - Lillestrøm TV 2 SPORT 5

05.april kl. 20.00: Molde - Brann TV 2

5. runde

10.april kl. 17.00: Lillestrøm - Stabæk tv2.no

11.april kl. 18.00: Brann - Start TV 2 SPORT 1

11.april kl. 18.00: Hønefoss - Kongsvinger TV 2 SPORT 2

11.april kl. 18.00. Strømsgodset - Sandefjord TV 2 SPORT 3

11.april kl. 18.00: Tromsø - Haugesund TV 2 SPORT 4

11.april kl. 18.00: Aalesund - Viking TV 2 SPORT 5

11.april kl. 20.00: Odd Grenland - Rosenborg TV 2

12.april kl. 19.00: Vålerenga - Molde TV 2 Zebra

6. runde

14.april kl. 19.00: Viking - Tromsø TV 2 SPORT 1

14.april kl. 19.00: Haugesund - Aalesund TV 2 SPORT 2

14.april kl. 19.00: Kongsvinger - Lillestrøm TV 2 SPORT 3

14.april kl. 19.00: Start - Odd Grenland TV 2 SPORT 4

14.april kl. 20.00: Rosenborg - Brann TV 2

15.april kl. 18.00: Molde - Strømsgodset TV 2 Zebra

15.april kl. 20.00: Sandefjord - Vålerenga tv2.no

21.april kl. 19.00: Stabæk - Hønefoss TV 2 SPORT 1


7. runde

17.april kl. 17.00: Hønefoss - Viking tv2.no

18.april kl. 18.00: Odd Grenland - Molde TV 2 SPORT 1

18.april kl. 18.00: Lillestrøm - Haugesund TV 2 SPORT 2

18.april kl. 18.00: Stabæk - Kongsvinger TV 2 SPORT 3

18.april kl. 18.00: Strømsgodset - Start TV 2 SPORT 4

18.april kl. 18.00: Tromsø - Sandefjord TV 2 SPORT 5

18.april kl. 20.00: Brann - Vålerenga TV 2

19.april kl. 19.00: Aalesund - Rosenborg TV 2 Zebra

8. runde

24.april kl. 17.00 Viking - Stabæk tv2.no

25.april kl. 18.00 Brann - Strømsgodset TV 2 SPORT 1

25.april kl. 18.00 Haugesund - Kongsvinger TV 2 SPORT 2

25. april kl. 18.00 Sandefjord - Aalesund TV 2 SPORT 3

25.april kl. 18.00 Start - Hønefoss TV 2 SPORT 4

25.april kl. 18.00 Vålerenga - Odd Grenland TV 2 SPORT 5

25.april kl. 20.00 Rosenborg - Lillestrøm TV 2

26. april kl. 19.00 Molde - Tromsø TV 2 Zebra

9. runde

01.mai 17.00 Strømsgodset - Vålerenga tv2.no

02.mai 18.00 Odd Grenland - Brann TV 2 SPORT 1

02.mai 18.00 Hønefoss - Molde TV 2 SPORT 2

02.mai 18.00 Kongsvinger - Viking TV 2 SPORT 3

02.mai 18.00 Lillestrøm - Sandefjord TV 2 SPORT 4

02.mai 18.00 Stabæk - Haugesund TV 2 SPORT 5

02.mai 20.00 Tromsø - Rosenborg TV 2

03.mai 19.00 Aalesund - Start TV 2 Zebra

10. runde

05.mai 19.00 Sandefjord - Kongsvinger TBA

05.mai 19.00 Start - Lillestrøm TBA

05.mai 19.00 Brann - Tromsø TBA

05.mai 19.00 Strømsgodset - Odd Grenland TBA

05.mai 19.00 Viking - Haugesund TBA

05.mai 19.00 Rosenborg - Stabæk TBA

05.mai 19.00 Molde - Aalesund TBA

05.mai 19.00 Vålerenga - Hønefoss TBA

11. runde

09.mai 18.00 Lillestrøm - Strømsgodset TBA

09.mai 18.00 Stabæk - Brann TBA

09.mai 18.00 Viking - Molde TBA

09.mai 18.00 Tromsø - Start TBA

09.mai 18.00 Hønefoss - Sandefjord TBA

09.mai 18.00 Kongsvinger - Vålerenga TBA

09.mai 18.00 Haugesund - Rosenborg TBA

09.mai 18.00 Aalesund - Odd Grenland TBA

12. runde

16.mai 16.00 Molde - Haugesund TV 2 SPORT 1

16.mai 16.00 Vålerenga - Aalesund tv2.no

16.mai 18.00 Rosenborg - Hønefoss TV 2 SPORT 1

16.mai 18.00 Odd Grenland - Tromsø TV 2 SPORT 2

16.mai 18.00 Sandefjord - Viking TV 2 SPORT 3

16.mai 18.00 Start - Kongsvinger TV 2 SPORT 4

16.mai 18.00 Strømsgodset - Stabæk TV 2 SPORT 5

16.mai 20.00 Brann - Lillestrøm TV 2