Lene Mykjåland  (Foto: Kallestad, Gorm/SCANPIX)
Lene Mykjåland (Foto: Kallestad, Gorm/SCANPIX)

Røa møter Stabæk

Slik spilles Toppserien i 2009.

Oppsettet for Toppserien i 2009 ble klart fredag.

Allerede i første serierunde er et en liten godbit: Regjerende seriemester Røa skal åpne sin gulljakt borte mot Stabæk (tidligere Asker).

Slik spilles Toppserien 2009:

Runde 1 - 13. apr:
Trondheims/Ørn - Kolbotn
Kattem - Klepp
Team Strømmen - Arna-Bjørnar
Amazon Grimstad - Sandviken
Fløya - Fortuna Ålesund
Stabæk - Røa

Runde 2 - 16. apr.
Fortuna Ålesund - Kattem
Arna-Bjørnar - Amazon Grimstad
Sandviken - Stabæk
Røa - Team Strømmen
Kolbotn - Fløya
Klepp - Trondheims/Ørn

Runde 3 - 19. apr.
Arna-Bjørnar - Sandviken
Trondheims/Ørn - Fortuna Ålesund
Kattem - Kolbotn
Team Strømmen - Klepp
Amazon Grimstad - Røa
Stabæk - Fløya

Runde 4 - 1. mai.
Fortuna Ålesund - Stabæk
Sandviken - Kattem
Fløya - Trondheims/Ørn
Røa - Arna-Bjørnar
Kolbotn - Team Strømmen
Klepp - Amazon Grimstad

Runde 5 - 5. mai.
Arna-Bjørnar - Klepp
Sandviken - Røa
Trondheims/Ørn - Stabæk
Kattem - Fløya
Team Strømmen - Fortuna Ålesund
Amazon Grimstad - Kolbotn

Runde 6 - 9. mai.
Fortuna Ålesund - Sandviken
Trondheims/Ørn - Team Strømmen
Fløya - Amazon Grimstad
Stabæk - Kattem
Kolbotn - Arna-Bjørnar
Klepp - Røa

Runde 7 - 16. mai.
Arna-Bjørnar - Fortuna Ålesund
Sandviken - Klepp
Kattem - Trondheims/Ørn
Team Strømmen - Fløya
Amazon Grimstad - Stabæk
Røa - Kolbotn

Runde 8 - 21. mai.
Fortuna Ålesund - Klepp
Trondheims/Ørn - Arna-Bjørnar
Kattem - Amazon Grimstad
Fløya - Røa
Stabæk - Team Strømmen
Kolbotn - Sandviken

Runde 9 - 24. mai.
Arna-Bjørnar - Stabæk
Sandviken - Fløya
Team Strømmen - Kattem
Amazon Grimstad - Fortuna Ålesund
Røa - Trondheims/Ørn
Klepp - Kolbotn

Runde 10 - 1. jun.
Fortuna Ålesund - Kolbotn
Trondheims/Ørn - Sandviken
Kattem - Røa
Team Strømmen - Amazon Grimstad
Fløya - Arna-Bjørnar
Stabæk - Klepp

Runde 11- 6. jun.
Arna-Bjørnar - Kattem
Sandviken - Team Strømmen
Amazon Grimstad - Trondheims/Ørn
Røa - Fortuna Ålesund
Kolbotn - Stabæk
Klepp - Fløya

Runde 12 - 13. jun.
Fortuna Ålesund - Fløya
Arna-Bjørnar - Kolbotn
Trondheims/Ørn - Kattem
Team Strømmen - Røa
Stabæk - Amazon Grimstad
Klepp - Sandviken

Runde 13 - 20. jun.
Sandviken - Fortuna Ålesund
Kattem - Stabæk
Amazon Grimstad - Arna-Bjørnar
Fløya - Team Strømmen
Røa - Klepp
Kolbotn - Trondheims/Ørn

Runde 14 - 23. jun.
Fortuna Ålesund - Amazon Grimstad
Trondheims/Ørn - Røa
Team Strømmen - Kolbotn
Fløya - Sandviken
Stabæk - Arna-Bjørnar
Klepp - Kattem

Runde 15 - 27. jun.
Arna-Bjørnar - Fløya
Kattem - Team Strømmen
Amazon Grimstad - Klepp
Stabæk - Trondheims/Ørn
Røa - Sandviken
Kolbotn - Fortuna Ålesund

Runde 16 - 30. jun.
Fortuna Ålesund - Røa
Sandviken - Kolbotn
Trondheims/Ørn - Amazon Grimstad
Team Strømmen - Stabæk
Fløya - Kattem
Klepp - Arna-Bjørnar

Runde 17 - 4. jul.
Arna-Bjørnar - Trondheims/Ørn
Kattem - Fortuna Ålesund
Amazon Grimstad - Team Strømmen
Stabæk - Sandviken
Røa - Fløya
Kolbotn - Klepp

Runde 18 - 26. sep.
Fortuna Ålesund - Arna-Bjørnar
Sandviken - Amazon Grimstad
Team Strømmen - Trondheims/Ørn
Fløya - Kolbotn
Røa - Kattem
Klepp - Stabæk

Runde 19 - 3. okt.
Arna-Bjørnar - Team Strømmen
Trondheims/Ørn - Klepp
Kattem - Sandviken
Amazon Grimstad - Fløya
Stabæk - Fortuna Ålesund
Kolbotn - Røa

Runde 20 - 10. okt.
Fortuna Ålesund - Trondheims/Ørn
Sandviken - Arna-Bjørnar
Fløya - Stabæk
Røa - Amazon Grimstad
Kolbotn - Kattem
Klepp - Team Strømmen

Runde 21 - 17. okt.
Arna-Bjørnar - Røa
Trondheims/Ørn - Fløya
Team Strømmen - Sandviken
Amazon Grimstad - Kattem
Stabæk - Kolbotn
Klepp - Fortuna Ålesund

Runde 22 - 31. okt.
Fortuna Ålesund - Team Strømmen
Sandviken - Trondheims/Ørn
Kattem - Arna-Bjørnar
Fløya - Klepp
Røa - Stabæk
Kolbotn - Amazon Grimstad