Håndballjentene (Foto: Solum, Stian Lysberg/SCANPIX)
Håndballjentene (Foto: Solum, Stian Lysberg/SCANPIX)

Sendeskjema håndball-EM

Her får du oversikten over TV 2 Sportens sendinger under håndball-EM.

Sendeskjema håndball-EM:

Tirsdag 2. desember
18.00 Sverige – Hviterussland, før kampen, Zebra
18.15 Sverige – Hviterussland, 1. omgang, Zebra
18.55 Sverige – Hviterussland, i pausen, Zebra
19.05 Sverige – Hviterussland, 2. omgang, Zebra
19.50 Sverige – Hviterussland, etter kampen, Zebra
20.15 Russland – Østerrike, 1. omgang, Zebra
20.55 Russland – Østerrike, i pausen, Zebra
21.05 Russland – Østerrike, 2. omgang, Zebra
21.50 Russland – Østerrike, etter kampen, Zebra
21.35 EM-studio TV 2

Onsdag 3. desember
16.55 Portugal – Ukraina, før kampen, Zebra
17.15 Portugal – Ukraina, 1. omgang, Zebra
17.55 Portugal – Ukraina, i pausen, Zebra
18.05 Portugal – Ukraina, 2. omgang, Zebra
18.55 Norge – Spania, før kampen, TV 2
19.10 Norge – Spania, 1. omgang, TV 2
19.50 Norge – Spania, i pausen, TV 2
20.00 Norge – Spania, 2. omgang, TV 2
20.45 Norge – Spania, etter kampen, TV 2
21.00 Frankrike – Danmark, Zebra
21.35 EM-studio, TV 2

Torsdag 4. desember
18.00 Sverige – Østerrike, før kampen, Zebra
18.15 Sverige – Østerrike, 1. omgang, Zebra
18.55 Sverige – Østerrike, i pausen, Zebra
19.05 Sverige – Østerrike, 2. omgang, Zebra
19.50 Sverige – Østerrike, etter kampen, Zebra
20.05 Russland – Hviterussland, TV 2 SPORT
21.35 EM-studio TV 2

Fredag 5. desember
16.55 Spania – Portugal, før kampen, Zebra
17.15 Spania – Porugal, 1. omgang, Zebra
17.55 Spania – Portugal, i pausen, Zebra
18.05 Spania – Portugal, 2. omgang, Zebra
18.55 Ukraina – Norge, før kampen, TV 2
19.10 Ukraina – Norge, første omgang, TV 2
19.50 Ukraina – Norge, i pausen, TV 2
20.00 Ukraina – Norge, 2. omgang, TV 2
20.45 Ukraina – Norge, etter kampen, TV 2
21.00 Danmark – Ungarn, Zebra
21.35 EM-studio, TV 2

Lørdag 6. desember
18.00 Russland – Sverige, før kampen, Zebra
18.15 Russland – Sverige, 1. omgang, Zebra
18.55 Russland – Sverige, i pausen, Zebra
19.05 Russland – Sverige, 2. omgang, Zebra
19.50 Russland – Sverige, etter kampen, Zebra
21.30 EM-studio, TV 2

Søndag 7. desember
17.00 Spania – Ukraina, før kampen, Zebra
17.15 Spania – Ukraina, 1. omgang, Zebra
17.55 Spania – Ukraina, i pausen, Zebra
18.05 Spania – Ukraina, 2. omgang, Zebra
18.55 Norge – Portugal, før kampen, TV 2
19.10 Norge – Portugal, 1. omgang, TV 2
19.50 Norge – Portugal, i pausen, TV 2
20.00 Norge – Portugal, 2. omgang, TV 2
20.45 Norge – Portugal, etter kampen, TV 2
21.00 Danmark – Romania,Zebra
21.35 EM-studio, TV 2

Mandag 8. desember
16.05 Tre kamper fra gruppe 2, TV 2 SPORT
21.35 EM-studio, TV 2

Tirsdag 9. desember
16.00 Ungarn – Ukraina, før kampen, Zebra
16.15 Ungarn – Ukraina, 1. omgang, Zebra
16.55 Ungarn – Ukraina, i pausen, Zebra
17.05 Ungarn – Ukraina, 2. omgang, Zebra
17.50 Ungarn – Ukraina, etter kampen, Zebra
18.00 Romania – Spania, før kampen, Zebra
18.15 Romania – Spania, 1. omgang, Zebra
18.55 Romania – Spania, i pausen, Zebra
19.05 Romania – Spania, 2. omgang, Zebra
20.00 Danmark - Norge, før kampen, TV 2
20.10 Danmark - Norge, 1. omgang, TV 2
20.50 Danmark - Norge, i pausen, TV 2
21.00 Danmark - Norge, 2. omgang, TV 2
21.45 Danmark - Norge, etter kampen, TV 2
22.35 EM-studio, TV 2

Onsdag 10. desember
16.00 Romania - Ukraina, før kampen, Zebra
16.15 Romania – Ukraina, 1. omgang, Zebra
16.55 Romania – Ukraina, i pausen, Zebra
17.05 Romania – Ukraina, 2. omgang, Zebra
17.50 Romania – Ukraina, etter kampen, Zebra
18.00 Ungarn – Norge, før kampen, TV 2
18.15 Ungarn – Norge, 1. omgang, TV 2
18.55 Ungarn – Norge, i pausen, TV 2
19.05 Ungarn – Norge, 2. omgang, TV 2
20.00 Danmark - Spania, før kampen, Zebra
20.10 Danmark - Spania, 1. omgang, Zebra
20.50 Danmark - Spania, i pausen, Zebra
21.00 Danmark - Spania, 2. omgang, Zebra
21.45 Danmark - Spania, etter kampen, Zebra
22.35 EM-studio, TV 2
16.05 3 kamper fra gruppe 2, TV 2 SPORT

Torsdag 11. desember
16.00 Ungarn – Spania, før kampen, Zebra
16.15 Ungarn – Spania, 1. omgang, Zebra
16.55 Ungarn – Spania, i pausen, Zebra
17.05 Ungarn – Spania, 2. omgang, Zebra
17.50 Ungarn – Spania, etter kampen, Zebra
18.00 Danmark – Ukraina, før kampen, Zebra
18.15 Danmark – Ukraina, 1. omgang, Zebra
18.55 Danmark – Ukraina, i pausen, Zebra
19.05 Danmark – Ukraina, 2. omgang, Zebra
20.00 Romania – Norge, før kampen, TV 2
20.10 Romania – Norge. 1. omgang, TV 2
20.50 Romania – Norge, i pausen, TV 2
21.00 Romania – Norge, 2. omgang, TV 2
21.45 Romania – Norge, etter kampen, TV 2
22.35 EM-studio, TV 2
16.05 3 kamper fra gruppe 2, TV 2 SPORT

Fredag 12. desember
21.35 EM-studio, TV 2

Lørdag 13. desember
13.45 Semifinale 1, TV 2
16.00 Semifinale 2, TV 2
18.00 EM-studio, TV 2
21.30 EM-studio, TV 2

Søndag 14. desember
13.45 Bronsefinale, TV 2
16.00 Finale, TV 2
18.00 EM-studio, TV 2
21.35 EM.studio, TV 2