FØRSTE TV 2-KAMP:  Vålerenga -  Strømsgodset sendes på TV 2 kl 19.00 på 2. påskedag.
FØRSTE TV 2-KAMP:  Vålerenga -  Strømsgodset sendes på TV 2 kl 19.00 på 2. påskedag.

Slik sendes Tippeligaen

TV-oppsettet er klart for Tippeligaen og OBOS-ligaen.  Se det her. 

Denne artikkelen er over ett år gammel, og kan inneholde utdatert informasjon.

TV-kampene er fordelt frem til 16. mai. Åpningsrunden er mandag 6. april, som er 2. påskedag. 

Slik blir oppsettet:

Runde 1:
Mandag 6.april Mjøndalen - Viking kl 15.30 på C More Fotball
Mandag 6.april Sandefjord - Bodø/Glimt kl 18.00 på C More Live
Mandag 6.april Tromsø - Sarpsborg 08 kl 18.00 på C More Live
Mandag 6.april Stabæk - Haugesund kl 18.00 på C More Live
Mandag 6.april Rosenborg - Aalesund kl 18.00 på C More Fotball
Mandag 6.april Vålerenga - Strømsgodset kl 19.00 på 
TV 2
Tirsdag 7.april Molde - Odd kl 19.00 på TV 2 Zebra
Tirsdag 7.april Lillestrøm - Start kl 19.00 på C More Fotball

Runde 2:
Lørdag 11.april Bodø/Glimt - Molde kl 15.30 på C More Fotball
Søndag 12.april Aalesund - Lillestrøm kl 15.30 på C More Fotball
Lørdag 11.april Strømsgodset - Aalesund kl 18.00 på C More Fotball
Søndag 12.april Odd - Stabæk kl 18.00 på C More Fotball
Søndag 12.april Start - Sandefjord kl 18.00 på C More Live
Søndag 12.april Viking - Tromsø kl 18.00 på C More Live
Søndag 12.april Haugesund - Rosenborg kl 18.00 på TV 2
Fredag 10.april Sarpsborg 08 - Vålerenga kl 19.00 på TV 2 Zebra

Runde 3:
Lørdag 18.april Mjøndalen - Start kl 15.30 på C More Fotball
Søndag 19.april Bodø/Glimt - Odd kl 15.30 på C More Fotball
Lørdag 18.april Rosenborg - Strømsgodset på kl 18.00 C More Fotball
Søndag 19.april Sandefjord - Sarpsborg 08 kl 18.00 på C More Live
Søndag 19.april Stabæk - Viking kl 18.00 på C More Fotball
Søndag 19.april Tromsø - Lillestrøm kl 18.00 på C More Live
Søndag 19.april Molde - Aalesund kl 18.00 på TV 2
Fredag 17.april Vålerenga - Haugesund kl 19.00 på TV 2 Zebra 

Runde 4:
Lørdag 25.april Odd - Mjøndalen kl 15.30 på C More Fotball
Søndag 26.april Aalesund - Tromsø kl 15.30 på C More Fotball
Lørdag 25.april Viking - Rosenborg kl 18.00 på C More Fotball
Søndag 26.april Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt kl 18.00 på C More Live
Søndag 26.april Lillestrøm - Stabæk kl 18.00 på C More Live
Søndag 26.april Strømsgodset - Sandefjord kl 18.00 på C More Fotball
Søndag 26.april Haugesund - Molde kl 18.00 på TV 2
Fredag 24.april Start - Vålerenga kl 19.00 på TV 2 Zebra

Runde 5:
Torsdag 30.april Bodø/Glimt - Haugesund kl 18.00 på C More Fotball
Torsdag 30.april Sandefjord - Viking kl 18.00 på C More Fotball
Torsdag 30.april Vålerenga - Aalesund kl 18.00 på C More Fotball
Torsdag 30.april Tromsø - Stabæk kl 18.00 på C More Fotball
Onsdag 29.april Molde - Strømsgodset kl 19.00 på TV 2 Zebra
Onsdag 29.april Sarpsborg 08 - Odd kl 19.00 på C More Fotball
Torsdag 30.april Mjøndalen - Lillestrøm kl 20.00 på C More Fotball
Torsdag 30.april Rosenborg - Start kl 20.00 på TV 2 Zebra

Runde 6:
Lørdag 2.mai Strømsgodset - Sarpsborg 08 kl 18.00 på C More Fotball
Søndag 3.mai Aalesund - Bodø/Glimt kl 15.30 på C More Fotball
Søndag 3.mai Start - Tromsø kl 15.30 på C More Live
Søndag 3.mai Haugesund - Sandefjord kl 18.00 på C More Live
Søndag 3.mai Stabæk - Mjøndalen kl 18.00 på C More Live
Søndag 3.mai Lillestrøm - Vålerenga kl 18.00 på C More Fotball
Søndag 3.mai Odd - Rosenborg kl 20.00 på TV 2
Mandag 4.mai Viking - Molde kl 19.00 på TV 2 Zebra

 

Runde 7:
Lørdag 9.mai Mjøndalen - Tromsø kl 15.30 på C More Fotball
Lørdag 9.mai Rosenborg - Lillestrøm kl 18.00 på C More Fotball
Lørdag 9.mai Vålerenga - Stabæk kl 20.00 på TV 2 Zebra
Søndag 10.mai Sandefjord - Aalesund kl 15.30 på C More Fotball
Søndag 10.mai Bodø/Glimt - Strømsgodset kl 18.00 på C More Live
Søndag 10.mai Sarpsborg 08 - Haugesund kl 18.00 på C More Live
Søndag 10.mai Viking - Odd kl 18.00 på C More Fotball
Søndag 10.mai Molde - Start kl 20.00 på TV 2 Zebra

 

Runde 8:
Tirsdag 12.mai Mjøndalen - Rosenborg kl 18.00 på TV 2 Zebra
Tirsdag 12.mai Tromsø - Vålerenga kl 18.00 på C More Fotball
Onsdag 13.mai Start - Bodø/Glimt kl 18.00 på C More Live
Onsdag 13.mai Aalesund - Sarpsborg 08 kl 18.00 på C More Live
Onsdag 13.mai Haugesund - Viking kl 18.00 på C More Fotball
Onsdag 13.mai Stabæk - Sandefjord kl 18.00 på C More Live
Onsdag 13.mai Odd - Strømsgodset kl 18.00 på TV 2 Zebra
Onsdag 13.mai Lillestrøm - Molde kl 18.00 på C More Fotball

 

Runde 9:
Lørdag 16.mai Vålerenga - Mjøndalen kl 15.30 på C More Fotball
Lørdag 16.mai Bodø/Glimt - Tromsø kl 15.30 på TV 2 Zebra
Lørdag 16.mai Sarpsborg 08 - Lillestrøm kl 18.00 på C More Live
Lørdag 16.mai Odd - Haugesund kl 18.00 på C More Live
Lørdag 16.mai Molde - Stabæk kl 18.00 på C More Live
Lørdag 16.mai Rosenborg - Sandefjord kl 18.00 på C More Live
Lørdag 16.mai Strømsgodset - Aalesund kl 18.00 på C More Live
Lørdag 16.mai Viking - Start kl 20.00 på  TV 2 Zebra

Her er kampene i OBOS-ligaen: 

Runde 1: 
Mandag 6. april Fredrikstad - Brann kl 15.00 på TV 2 Zebra
Mandag 6. april Follo - Hønefoss kl 15.00 på C More Live
Mandag 6. april Strømmen - Hødd kl 17.30 på csports.no
Mandag 6. april Bryne - Nest-Sotra kl 18.00 på csports.no
Mandag 6. april Kristiansund - Ranheim kl 18.00 på csports.no
Mandag 6. april Sandnes Ulf - Jerv kl 18.00 på csports.no
Mandag 6. april Sogndal - Bærum kl 18.00 på csports.no
Mandag 6. april Åsane - Levanger kl 18.00 på csports.no

Runde 2 
Søndag 12. april Bærum - Follo kl 18.00 på csports.no
Søndag 12. april Hønefoss - Bryne kl 18.00 på csports.no
Søndag 12. april Jerv - Sogndal kl 18.00 på csports.no
Søndag 12. april Nest-Sotra - Åsane kl 18.00 på csports.no 
Søndag 12. april Levanger - Kristiansund kl 18.00 på csports.no
Søndag 12. april Ranheim - Sandnes Ulf kl 18.00 på csports.no 
Mandag 13. april Brann - Strømmen kl 19.00 på C More Live
Mandag 13. april Hødd - Fredrikstad kl 19.00 på TV 2 Zebra

Runde 3 
Søndag 19. april Bryne - Ranheim kl 18.00 på csports.no
Søndag 19. april Follo - Jerv kl 18.00 på csports.no
Søndag 19. april Kristiansund - Åsane kl 18.00 på csports.no 
Søndag 19. april Sandnes Ulf - Nest-Sotra kl 18.00 på csports.no
Søndag 19. april Sogndal - Hønefoss kl 18.00 på csports.no
Søndag 19. april Strømmen - Bærum  kl 18.00 på csports.no 
Mandag 20. april Hødd - Brann kl 19.00 på TV 2 Zebra
Mandag 20. april Fredrikstad - Levanger kl 19.00 på C More Live

 

Runde 4
Søndag 26. april Bærum - Hødd kl 18.00 på csports.no
Søndag 26. april Nest-Sotra - Sogndal kl 18.00 på csports.no 
Søndag 26. april Levanger - Sandnes Ulf kl 18.00 på csports.no 
Søndag 26. april Kristiansund - Strømmen kl 18.00 på csports.no 
Søndag 26. april Ranheim - Follo kl 18.00 på csports.no
Søndag 26. april Åsane - Bryne kl 18.00 på csports.no
Mandag 27. april Jerv - Brann kl 18.00 på C More Live 
Mandag 27. april  Hønefoss - Fredrikstad kl 19.00 på TV 2 Zebra. 

 

Runde 5
Torsdag 30. april Brann - Ranheim kl 18.00 på TV 2 Zebra
Torsdag 30. april Bærum - Hønefoss kl 18.00 på csports.no
Torsdag 30. april Hødd - Jerv kl 18.00 på csports.no
Torsdag 30. april Fredrikstad - Åsane kl 18.00 på csports.no
Torsdag 30. april Follo - Nest-Sotra kl 18.00 på csports.no
Torsdag 30. april Sandnes Ulf - Kristiansund kl 18.00 på csports.no
Torsdag 30. april Sogndal - Levanger kl 18.00 på csports.no
Torsdag 30. april Strømmen - Bryne  kl 18.00 på csports.no

 

Runde 6
Søndag 3. mai Nest-Sotra - Fredrikstad kl 15.00 på TV 2 Zebra
Søndag 3. mai Hønefoss - Hødd kl 18.00 på csports.no
Søndag 3. mai Jerv - Strømmen kl 18.00 på csports.no
Søndag 3. mai Levanger - Follo  kl 18.00 på csports.no
Søndag 3. mai Kristiansund - Sogndal kl 18.00 på csports.no
Søndag 3. mai Ranheim - Bærum kl 18.00 på csports.no
Søndag 3. mai Åsane - Sandnes Ulf kl 18.00 på csports.no
Søndag 3. mai Bryne - Brann kl 20.00 på C More Live

 

 

 

Runde 7 
Lørdag 9. mai Brann - Sandnes Ulf kl 18.00 på TV 2 Zebra
Lørdag 9. mai Strømmen - Hønefoss kl 18.00 på csports.no
Søndag 10. mai Fredrikstad - Ranheim kl 15.00 på C More Live
Søndag 10. mai Bærum - Levanger  kl 18.00 på csports.no
Søndag 10. mai Hødd - Nest-Sotra kl 18.00 på csports.no
Søndag 10. mai Follo - Kristiansund kl 18.00 på csports.no
Søndag 10. mai Jerv - Bryne kl 18.00 på csports.no
Søndag 10. mai Sogndal - Åsane kl 18.00 på csports.no

 

Runde 8
Tirsdag 12. mai Hønefoss - Brann kl 18.00 på C More Live
Onsdag 13. mai Bryne - Sogndal kl 18.00 på csports.no
Onsdag 13. mai Nest-Sotra - Bærum kl 18.00 på csports.no
Onsdag 13. mai Levanger - Hødd kl 18.00 på csports.no
Onsdag 13. mai Kristiansund - Jerv kl 18.00 på csports.no
Onsdag 13. mai Ranheim - Strømmen kl 18.00 på csports.no
Onsdag 13. mai Sandnes Ulf - Fredrikstad kl 18.00 på TV 2 Sportskanalen
Onsdag 13. mai Åsane - Follo kl 18.00 på csports.no

 

Runde 9 
Lørdag 16. mai Brann - Nest-Sotra kl 18.00 på TV 2 Zebra
Lørdag 16. mai Bærum - Bryne kl 18.00 på csports.no
Lørdag 16. mai Hødd - Åsane kl 18.00 på csports.no
Lørdag 16. mai Fredrikstad - Kristiansund kl 18.00 på csports.no
Lørdag 16. mai Follo - Sandnes Ulf kl 18.00 på csports.no
Lørdag 16. mai Jerv - Hønefoss kl 18.00 på csports.no
Lørdag 16. mai Sogndal - Ranheim kl 18.00 på csports.no
Lørdag 16. mai Strømmen - Levanger kl 18.00 på csports.no