Foto: Scanpix

Sturla er forelsket

Sturla Berg-Johansen avslører at han er forelsket.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Den populære programlederen fortalte dette på spørsmål i nettreff hos TV 2 Underholdning i dag. På spørsmål om han er forelsket om dagen, svarte Sturla kort og godt «ja».

Les alle svarene til Sturla nederst i saken.

Men på spørsmål om hvorfor han er single svarte han følgende.

- Det er ikke så rart at jeg er single. Det er noe jeg velger selv...

Dermed virker det ikke som om programlederen har funnet seg kjæreste.

Planlegger turné
Mange ville ha svar på sine spørsmål av Sturla. En ville vite hvordan man kan bli kvitt angst.

Sturla svarer: - Jeg tror at for å bli kvitt angsten, må du definere hva det er. For meg er angst en ball av udefinerte følelser. Det som har hjulpet meg er å ta tak i en av følelsene og begynt å snakke om den. Etterhvert som man snakker om de forskjellige følelsene slipper angsten. Det er deilig, det er vondt og det er absolutt verdt det :)

Sturla ble kåret til folkets favoritt under «Gullruten» i Bergen. Han har ledet «Deal or No Deal» og «Norske Talenter» på TV 2 i år. I sommer planlegger han også turné med eget stand-up-show.

Under TV-sendingen fra Grieghallen proklamerte TV-sjarmøren at han var singel og ledig på markedet.

Les alt om «Gullruten» her.

Gikk du glipp av noe i «Norske Talenter»? Hos TV 2 Sumo får du alt om programmet. (Abonnementstjeneste)


 
 
TEST: BMW M5:
Du får ikke mer moro enn du lager selv!
– Foreldre er lykkeligere mennesker
– Tårene bare triller hele flyturen
Er dette tidenes beste frieri?
Her blir reporteren angrepet med barberskum

Underholdningsklipp
reklame