Takker for støtten
Lene Alexandra takker fansen etter «Skal vi danse»-suksessen.
Lene Alexandra Øien og dansepartneren Tom Erik Nilsen var første par på dansegulvet under fredagens direktesendte «Skal vi danse»-premiere. Sammen svingte de seg til cha-cha-cha.
Les mer: Snubler i tangoskjørtet
- Det var magisk å opptre. Jeg vil takke alle som har støttet oss, skriver Lene Alexandra i bloggen sin (TV 2 tar ikke ansvar for eksterne nettsider).
Skryt fra dommerne
Dommerne var også fornøyde med innsatsen til den populære blondinen.
- Rålekkert, Lene Alexandra! sa den svenske «Skal vi danse»-dommeren Christer Tornell entusiastisk.
Diskuter: Hvem var din favoritt?
Siri Kalvig kom best ut av dommernes totalvurdering, mens Lene Alexandra havnet på dommernes femteplass. Men det var seernes SMS- og telefonstemmer som avgjorde skjebnen til danserne, og allerede i første program skulle ett av de elleve parene stemmes ut.
Det endte med at Janne Formoe og Jan Erik Hansen trakk det korteste strået.
Les mer: Janne ute av dansen
Glad for å komme videre
Lene Alexandra uttrykker stor glede for at hun ikke røk ut.
- Jeg er utrolig heldig som får være deltaker i «Skal vi danse», samt få muligheten til å danse også neste uke, skriver 26-åringen fra Trøgstad ydmykt.
Les mer: Ville tapt med silikonpupper
Lene Alexandra avslutter det muntre blogginnlegget med:
- Jeg er så lykkelig akkurat nå!
| Publisert | 14.09.2008 17.15 |
| Oppdatert | 15.09.2008 08.46 |


