Oppmuntret av mamma
Lene Alexandra fikk SMS av mamma før fredagens «Skal vi danse».
Lene Alexandra og Siri Kalvig er de eneste kjendisdamene igjen i «Skal vi danse 2008». Det har moren til Lene Alexandra fått med seg.
- Moren min sendte meg en SMS før sending. Siri har samme stjernetegn som meg, så moren min skrev: «Nå er det bare dere skorpion-damene igjen, så nå får dere feie folka av banen», sier hun og ler.
Les også: - Det måtte jo skje en gang
Les også: Nettreff med Tor Endresen
Lærte av danseduellen
Lene Alexandra Øien røk nesten ut av «Skal vi danse» sist uke, mens ble blant rundens beste denne uken.
- Hva skal jeg si? Vi gjorde så godt vi kunne forrige gang også, men da var det ikke bra nok. I dag satset vi stort, og havnet vi på andreplass hos dommerne, og det er jeg veldig glad for, sier Lene Alexandra til tv2underholdning.no.
God magefølelse
Til tross for nesten-tapet forrige uke, var ikke Lene Alexandra bekymret før hun reiste til «Skal vi danse»-studioet i dag.
- Hvordan var magefølelsen?
- Veldig bra, faktisk. Etter danseduellen sist uke innså jeg hvor heldig man er som kan bli med på dette, og man setter mer pris på det. Derfor nyter jeg hvert sekund og koser meg.
- Hvis jeg ikke skulle dratt på dansetrening i morgen, ville jeg ha savnet det veldig, sier Lene Alexandra, som for øvrig ikke vil røpe hva hun skal danse neste fredag.
| Publisert | 10.10.2008 23.18 |
| Oppdatert | 10.10.2008 23.18 |


