HARDKJØR: Mikkel Gaup fikk beskjed om å styrke magemusklene i forrige direktesending. Det har han tatt konsekvensene av.
HARDKJØR: Mikkel Gaup fikk beskjed om å styrke magemusklene i forrige direktesending. Det har han tatt konsekvensene av.  © TV 2

Mikkel får straffetrening

Mikkel Gaup fikk pes av dommerene for dårlig holdning i forrige ukes direktesending. Denne uka ble det straffetrening.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Mikkel fikk strålende tilbakemeldinger fra dommerne i forrige ukes samba - hvor han stilte i en leopradmønstret skjorte og var en tiger på dansegulvet.

Men dommer Christer Tornell mente Mikkel burde jobbe mer med holdningen og styrke musklaturen.

Det ga dansepartner Therese Cleve blod på tann.

- Denne uka har Mikkel hatt straffetrening ja, smiler hun.

Les mer: Kjendisene heier på Mikkel

(Saken fortsetter under bildet) © TV 2

Beinhardt kjør

Therese laget et program for mage og rygg som Mikkel har måttet øve på hver dag.

- Kulen måtte trenes litt. Det lille som er igjen skal bort til fredagens sending. Han har fått masse mage- og styrkeøvelser.

Og Therese har ikke godtatt unnasluntring.

- Vi må styrke kjernemusklaturen i mage og rygg. Han har også blitt kjørt beinhardt i jive denne uka. Det er et kondsiskjør og har nok vært en beinhard uke for Mikkel.

Resultatet får vi se på fredag.

- Det kommer til å bli bra, håper jeg da. Plutselig er det en liten hjernecelle som hopper ut, så man vet jo aldri - men vi har troen.

Les alt om «Skal vi danse» her!

Les også:
Drakk bort sorgene på homsebar
Drakk bort sorgene på homsebar

Elle-redaktør Signy Fardal mimrer om tiden i «Skal vi danse».

Falt på trening
Falt på trening

Lene Alexandra gikk rett i bakken på dansetrening. SE VIDEO!

Kjendisene heier på Mikkel
Kjendisene heier på Mikkel

Mikkel Gaup er mest populær blant «Skal vi danse»-kjendisene på Facebook.

Gaute syk
Gaute syk

 
Comments powered by Disqus
reklame