Noman Mubashir: – Det er respektløst
«Skal vi danse»-deltageren mener Tor Fløysvik har lagt ham for hat.
Noman Mubashir og Nadya Khamitskaya fikk overraskende 2 poeng fra Tor Fløysvik. Det mener de er respektløst.
– Det skal være lørdagsunderholdning, så jeg synes Tor Fløysvik var urimelig. Det er respektløst å gi oss en toer når vi har jobbet så hardt og gitt alt for å underholde, sier han.
Lagt Noman Mubashir for hat
Hans dansepartner Nadya er enig.
– Det er en stor jobb å lage koregrafi og lære bort. Vi har stått på og gjort en god jobb så det er respektløst ovenfor oss, fortsetter hun.
Noman forstår ikke hvorfor Tor gav dem så lavt poeng.
– Han må ha lagt meg for hat, for jeg syntes absolutt ikke vi fortjente ett så lavt poeng. Det er typisk at man plukker ut en som man drar ned og disser, sier Noman til tv2.no rett etter opptredenen.
Les også: Rachels blogglesere stemmer på Atle
Sur og irritert
Derfor føler dansekjendisen seg brydd.
– Jeg synes det er flere som har fått bedre poeng enn oss som gjorde det dårligere, så det er klart man blir sur og irritert, sier en preget Noman.
Les også: Lars Bohinen: – Jeg skal leke Clint Eastwood
Følg «Skal vi danse» på Facebook!
| Publisert | 17.09.2011 20.50 |
| Oppdatert | 19.09.2011 15.13 |
Programtittel: Skal vi danse
Originaltittel: Strictly come dancing
Sjanger: Underholdningsprogram
Sesong som vises i 2011: 7
Antall episoder denne sesong: 10
Programledere: Katrine Moholt og Yngvar Numme.
Produsert av: Monster
Tidligere vinnere: Katrine Moholt, Kristian Ødegard, Tshawe Baqwa og
Lene Alexandra Øyen, Carsten Skjelbreid, Åsleik Engmark.
Offisiell hjemmeside
TV 2 Sumo: Se
Skal vi danse på TV 2 Sumo
Sendes: Lørdager kl. 19.30.

