Lørdager kl.19.30
Mias vinnersjanser økte under finalen
Foto: Thomas Reisæter

Mias vinnersjanser økte under finalen

Sammen med Glenn Jørgen imponerte hun stort.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Mia har vært denne dansefinalens «underdog».

Økte vinnersjansene

Carsten har hele tiden vært favoritt til å kapre Skal vi danse-pokalen, men etter hvert som Mia danset seg igjennom sine finaledanser skjedde det en endring.

- Fantastisk prestasjon av Mia i Slowfox - hennes vinnersjanser øker kraftig etter dans nummer to, stod det i en pressemelding som Team Nordicbet sendte ut under den store finalen.

Hovedpersonen selv var bare lykkelig over å ha gjennomført en finale det slo gnister av.

- Det er så godt. Det er noe med det å ha gjennomført og prestert, smiler hun til tv2underholdning.no.

Må fordøye det hele

Mia har ikke lagt noen planer for søndag, men hun tro hun vet hva som vil skje.

- Jeg kommer til å sitte på sofaen og la dette synke. Det er som en ferie du har vært på med mye styr og mye som skjer. Du har blitt vekket tidlig og alltid vært på farten. Da er det først når du kommer hjem at du får tenkt på hva du har vært med på. Sånn føler jeg det nå.

- Han har terget meg

Under hele intervjuet står Mia trygt i Glenn Jørgens armkrok. De to er fast bestemt på å holde kontakten, men det har ikke vært roserødt igjennom hele høsten.

- Dette har virkelig gått opp og ned, men mesteparten av tiden har jeg vært gira. Jeg tror det viktigste er å holde humøret oppe når du er med på noe som dette, og det har vi klart, smiler Mia og legger til.

- Men han har terget meg litt. Når han plukker på smådetaljer og bagateller. Da har jeg tenkt: «nå er jeg jævelig trøtt», ler Mia.

Les alt om «Skal vi danse» her.

Skal vi danse

Programtittel: Skal vi danse
Originaltittel: Strictly come dancing
Sjanger: Underholdningsprogram
Sesong som vises i 2011: 7
Antall episoder denne sesong: 10
Programledere: Katrine Moholt og Yngvar Numme.
Produsert av: Monster
Tidligere vinnere: Katrine Moholt, Kristian Ødegard, Tshawe Baqwa og Lene Alexandra Øyen, Carsten Skjelbreid, Åsleik Engmark.
Offisiell hjemmeside
TV 2 Sumo: Se Skal vi danse på TV 2 Sumo

Sendes: Lørdager kl. 19.30.

Les også:
Slik blir «Skal vi danse» til
Slik blir «Skal vi danse» til

Her kan du sniktitte i kulissene.

Dette fikk du ikke se på TV
Dette fikk du ikke se på TV

Her må Mia overbevise Glenn Jørgen.

Vinn kule premier i vår «Skal vi danse»-quiz
Vinn kule premier i vår «Skal vi danse»-quiz

Hva husker du fra dansehøsten?

 
Comments powered by Disqus

Se alle bildene fra finalen

reklame