Hvorfor kjører danse-Marthe motorsykkel?
Mens «Skal vi danse»-deltakerne trener gjør programlederen helt andre ting. SJEKK BLOGGEN!
Mens deltakerne lader opp til helgen ved å trene hele tiden har programleder Marthe Sveberg Bjørstad også full agenda.
Sjekk
Marthes blogg og se video her! (Klikk der det står MC)
Avlaster danserne
Både Marthe og programledermakker Kristian Ødegård har avlastet de travle kjendisene ved å utføre deres daglige plikter for dem. (Resultatet av dette ser du i sendingen på lørdag klokken 19.30).
«Kristian og jeg har også hatt det travelt denne uka. Siden deltakerne nå har det så travelt, bestemte vi oss for å avlaste dem litt og rett og slett vikariere for dem i dagliglivet», skriver Marthe i bloggen sin.
Dans
med Katrine Moholt og Carsten Skjelbreid og vinn 10.000 kroner
Gleder seg til gruppedans
Hun har også fått tid til å teste en motorsykkel. Men mest av alt gleder hun seg til gruppedansen som blir å se på parketten på lørdag.
«Teamdansene ser ut til å bli helt rå! Det er så morsomt å gjøre noe HELT nytt + at det er jo faktisk veldig spennende. Det er nemlig sånn at gruppa får en poengsum som gjelder alle deltakerne i gruppa. Det vil si at selv om et par f eks får 40 poeng i singeldansen, så er de IKKE trygge! Kanskje får de bare 20 i gruppedansen, da blir samla poengsum 30, og alt kan skje! Skjønner dere? Det er skikkelig spennende!!!» skriver hun.
Se video: Nå må kjendisene konkurrere i gruppedans
| Publisert | 29.10.2010 15.56 |
| Oppdatert | 29.10.2010 15.56 |
Programtittel: Skal vi danse
Originaltittel: Strictly come dancing
Sjanger: Underholdningsprogram
Sesong som vises i 2011: 7
Antall episoder denne sesong: 10
Programledere: Katrine Moholt og Yngvar Numme.
Produsert av: Monster
Tidligere vinnere: Katrine Moholt, Kristian Ødegard, Tshawe Baqwa og
Lene Alexandra Øyen, Carsten Skjelbreid, Åsleik Engmark.
Offisiell hjemmeside
TV 2 Sumo: Se
Skal vi danse på TV 2 Sumo
Sendes: Lørdager kl. 19.30.

