Hva i all verden har Hallvard Flatland på seg her?
- Alexandra holdt selvsagt på å le seg i hjel da jeg presenterte innkjøpet som en gave til henne.
Ni dager foran premieren av «Skal vi danse» gir Hallvard Flatland alt for å spikre sin engelske vals.
Holdning, holdning, holdning
Forrige uke jobbet Alexandra hardt for å få Hallvards holdning på plass. Nå har han selv gjort en ekstra innsats og besøkt en ganske spesiell butikk.
- Her finner slike som meg trøst og hjelp. Hyggelig betjening og gode varer. Slikt passer bra når man er på jakt etter en avansert utgave av Alexandras «bandasje mot dårlig holdning i vals», skriver Hallvard i sin danseblogg.
Les mer: Dette synes Alexandra om Hallvards vals
Midje som en glamourmodell
Reaksjonen ble kanskje ikke helt som forventet da han overrakte gaven, men positiv var den i aller høyeste grad.
- Alexandra holdt selvsagt på å le seg i hjel da jeg presenterte innkjøpet som en gave til henne. Men det var jo egentlig det, for hvem tror dere fikk æren av å stramme til så midjen min ble så smal at jeg kunne konkurrere med hvilken som helst glamourmodell?
- Riktig, Sacha som hun kalles blant venner!
Gave for innsatsen
Men gaveutvekslingen tok ikke slutt der. Etter gårsdagens treningsøkt fikk Hallvard
- Som takk for god innsats, fikk jeg presang da vi ga oss for dagen. Spenningen var til å ta og føle på da jeg pakket opp - og til min store glede kunne slå fast at jeg hadde fått et balansebrett!
| Publisert | 10.09.2009 12.52 |
| Oppdatert | 10.09.2009 16.01 |
Programtittel: Skal vi danse
Originaltittel: Strictly come dancing
Sjanger: Underholdningsprogram
Sesong som vises i 2011: 7
Antall episoder denne sesong: 10
Programledere: Katrine Moholt og Yngvar Numme.
Produsert av: Monster
Tidligere vinnere: Katrine Moholt, Kristian Ødegard, Tshawe Baqwa og
Lene Alexandra Øyen, Carsten Skjelbreid, Åsleik Engmark.
Offisiell hjemmeside
TV 2 Sumo: Se
Skal vi danse på TV 2 Sumo
Sendes: Lørdager kl. 19.30.

