Hver fredag kl. 22:15
Foto: Mona Ranum 5023 © Stella Pictures

Siv Jensen til Senkveld

Og høydepunkter fra Truls - Minutt for minutt!

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

2011 har vært et bratt år for Siv Jensen og FrP, og partiet gjorde sitt dårligste kommunevalg på 12 år. Forrige helg var FrPs landsstyre samlet, og der fikk Jensen refs fra sine egne i en rapport om håndteringen av Birkedalsaken. I Senkveld forteller Siv Jensen hvordan året har preget henne, og hva hun gjør for å hente seg inn og finne ny energi når det stormer som det har gjort det siste året.

Del på facebook

Hemmelig oppdrag hos Spielberg

Erik Solbakken er kjent som programleder blant annet fra barne-TV og den internasjonale Eurovision-finalen. Nå har han også den norske stemmen i den premiereklare storfilmen om Tin Tin, regissert av Steven Spielberg. Solbakken har møtt mesterregissøren, og i den samtalen hadde han et hemmelig oppdrag fra Thomas og Harald. Hvordan han løste det, får vi se fredag kveld.

Stjerneskudd fra England

Ed Sheeran (20) er et musikalsk talent som har tatt England med storm med kassegitar og sin særegne stemme. Han har ligget i toppen av de britiske listene med debutalbumet «+». og låten han spiller i Senkveld, «A-team» har vunnet en rekke priser.

Truls - Minutt for minutt

Da Senkveld avsluttet sendingen på fredag, startet Truls Svendsens maratonsending på nett. I 24 timer kunne alle følge med på livet til Truls på våre nettsider og det var det oppsiktsvekkende mange som gjorde. Nå får du alle høydepunktene fra Truls – minutt for minutt og ikke minst Truls sine refleksjoner om livet før og etter opplevelsen.

Ekspedisjonen fortsetter

I Ekspedisjon Senkveld blir vennskapet mellom Thomas og Harald satt på prøve når Harald velger å filme en av turkameratens aller mest private stunder. – Dette blir god tv, forsikrer Rønneberg til Nummes store fortvilelse.

 
Comments powered by Disqus
Ønskereprisen
reklame