– Trodde ikke mine
egne øyne
Kjørte rett inn i kontroll med toåring på fanget – barnesetet var hjemme!
Her gjør de gjenvendte «Camp Senkveld»-deltakerne seg klare til «come back».
Som i et hvert annet realityshow med respekt for seg selv er det twists og uventede vendinger i årets runde av «Camp Senkveld».
Mens de to lagene intetanende gjorde seg klare til styrkeprøven av de helt sjeldne reiste tv2underholdning.no for å hente Henning Solberg, Magdi Ytreeide Abdelmaguid, Lisa Tønne og Stig Henrik Hoff.
Alle fire hadde fått en telefon med beskjed om å gjøre seg klare for «come back» i konkurransen - og alle fire måtte holde det strengt hemmelig.
Og det var en revansjesugen gjeng som ankom Hamar stasjon denne morgenen. Det tok forøvrig ikke lange stunden før stillheten senket seg og en hel del nerver satt inn.
For ikke bare skulle de igjennom en manndomsprøve, kondomdress og klappskøyter er langt fra hverdagskost.
Hvordan det så ut da deltakerne dro på seg de åletrange dressene ser du i videovinduet øverst i saken.
Team Thomas og Team Harald skulle gå 5000 av de totalt 10 000 meterne som skulle unnagjøres i Vikingskipet før de gjenvendte deltakerne kom skøytende inn.
Og det var den biten med skøyting som var den største utfordringen for Henning og Magdi på det blå laget. Ingen av dem er nemlig spesielt stødige på skøytebanen.
- Skal vi ikke ha hansker? Blir ikke det kaldt når vi faller? spør Magdi idet han og Henning skal ut på isen.
- «Når vi faller». Hør på meg a, legger han lattermildt til.
For Lisa og Stig Henrik, som skulle i aksjon sist, var det noe helt annet som var den største utfordringen: en ekstremt lite skøyteinteressert Else. De brukte noe av tiden på å legge en egen strategi nettopp for henne. Og Stig Henrik - som er gammel lengdeløper - var full av gode råd.
- Jeg skal pelle Else opp av vantet også kan jeg dra henne sånn her, sier han, tar av seg kondomdrakten på overkroppen og sender ermene bak så Lisa kan sjekke om dressen holder.
- Men vi skal ikke si for sikkert at det er hun som er dårligst, sier Lisa som plutselig har blitt noe engstelig for egne skøyteevner.
- Vi gjør det sånn at den som er dårligst blir dytta, ok?
Se hele videoen og alle forberedelsene til deltakernes come back i videoen overfor.
| Publisert | 19.03.2010 19.15 |
| Oppdatert | 22.03.2010 09.49 |
Kjørte rett inn i kontroll med toåring på fanget – barnesetet var hjemme!
Denne modellen skaper sjokkbølger på nettet
Ioana (30) er bare 50 centimeter rundt midjen.
Kjendisbloggeren Voe ble «Sexy Janne fra Oslo»
Misbrukt av slankeselskap: – Jeg blir så sint.
– Denne rumpa er verdens vakreste
Se hvem som vant kåringen.
Test VW Sharan 2.0 TDI 4Motion: Den perfekte familiebilen
Men det er det én ting som gjør at så få kan kjøpe den. Les testen:
Jackson-datter rundlurte pressen med ny kjæreste
Kjører 360 km/t med superbilen - så blir han stoppet av politiet
John Arne Riise og Maria Elvegaard skilles
Lars Monsen henger ut Dagbladet-journalist på Facebook
13.41
– Trodde ikke mine egne øyne
Kjørte rett inn i kontroll med toåring på fanget – barnesetet var hjemme!
13.37
TV3 sender Riise-program som planlagt
Kanalen lar seg ikke stoppe av skilsmissen.
13.35
Anna Anka raser: – Eksmannen kaller meg Anna Yeager!
Nekter å bytte etternavn.
12.15
Kristine Vikse: – Denne bør du ha i klesskapet
Komfortabel, glamourøs og nostalgisk. En overdimensjonert strikkejakke er din beste ven...
11.46
Tone-manager: – Hun kommer ikke til å kle av seg i neste video
11.46
Per Gessle akuttsyk på fly
11.10
John Arne Riise og Maria Elvegaard skilles
11.10
Mitsubishi Outlander 2012: SUV-suksessen blir helt ny
Her deler «Toppen» deltakerne sovepose
Her deler «Toppen» deltakerne sovepose
Didrik snakker ut om "naken"-stuntet
Kjæresten synes Didrik til tider kan være litt vel barnselig.
Mimmi Blix på sjekk'ern på OFW
Modellen Mimmi Blix er veldig singel.
¿ Jeg vil møte Madonna igjen.
¿ Jeg vil møte Madonna igjen.
¿ Drit i dårlige terningkast
¿ Drit i dårlige terningkast
¿ Hun er en fantastisk designer
