Hver fredag kl. 22:15
Foto: Kallestad, Gorm © Scanpix

Hellstrøm møter Rimmen og N’jie i Senkveld

Dette får du se på fredag!

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Mesterkokk Eyvind Hellstrøm har i løpet av høsten ryddet opp på kjøkkenet til vanlige nordmenn og kommet tett på folkets matvaner. Nå ringer han julen inn på TV3 i «Jul med Hellstrøm» og på fredag deler han sine beste julemat-tips med Senkvelds seere.

Del på facebook

Gallavertinnene

Anne Rimmen og Haddy N’jie skal for første gang jobbe sammen på Idrettsgallaen som blir vist på NRK1. Thomas og Harald lurer på hvordan det står til med sportsferdighetene hos programlederne selv.

Lerche synger

Sondre Lerche har bodd i New York i seks år, men kommer til å tilbringe mye tid i Norge framover for å være mentor i TV 2s kommende talentkonkurranse «The Voice». Han skal også framføre en akustisk versjon av låta «When the river» fra det seneste albumet sitt.

Truls og Hellstrøm kokkelerer

Truls er som kjent glad i mat og dermed glad i folk som lager god mat. Derfor er han begeistret for å møte Eyvind Hellstrøm i fredagens program. Sammen skal de lage julebakst på en høyst utradisjonell måte.

Senkveld med Thomas og Harald, fredag kl. 22.15 på TV 2.

 

Martin Halla vant The Voice

  

– Det er uvirkelig

«The Voice»-vinnerens kjæreste, Maria Therese Bertås (24), kan ta mye av æren for Martins seier.

 Se intervjuer og reaksjoner etter sending

 Her er øyeblikket hvor Martin ble kåret til vinneren

 Alle videoer og opptredener her

  

– Dette er Martin og meg når vi er ekstatisk glade

Magne Furuholmen skrøt av «sin» The Voice-finalist

  

– Alle står og griner
når Martin synger

Dommer-Hanne unner Martin seieren


Ønskereprisen
reklame