Jan Thomas er tilbake

Jan Thomas er straks tilbake med ny sesong fylt med glamour og utsøkt stilsans. Se video fra da han stylet Idol-Tone her!

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Vi har sett han farte land og strand rundt med sine skjønnhetstips. Nå er det klart for enda mer glamour og stil når vi får en ny sesong med «Fra Hollywood til Parkveien»

Jan Thomas er kjent for å ha har stylet både norske og internasjonale kjendiser. I videovinduet over kan du se en snutt fra en episode av «Fra Hollywood til Parkveien» der han stylet Tone Damli Aaberge.

Kjendistung premierefest
I Parkveien er endelig «Jan Thomas Studio» åpent for kunder, og selv om det ikke har vært noen offisiell åpningsfest ennå syder salongen av aktivitet. Men den alltid hemmelighetsfulle Friedrich planlegger en spektakulær og kjendistung premierefest!

Lene Alexandra freser også innom det hvitmalte paradiset i Parkveien, og Jan Thomas muntres opp til å vurdere en egen sangkarriere - han har tross alt gehør på begge ørene, samt en enestående rytmesans.

Jan Thomas har stylet Sharon Stone.Jan Thomas har stylet Sharon Stone. © Privat

Tommy rykker opp
Husker du Jan Thomas sin assistent Tommy? Han som hadde et svare strev med å hente klær på renseriet og passe på Jans kjøleskap? Tommy har nå rykket opp i salongens hierarki og blitt daglig leder. En ny personlig assistent må ansettes, og Tommy får det høytidelige oppdraget.

Jan er også i ferd med å ferdigstille sin første bok, en stylingguide for kvinner. Å se sine egne ord på trykk blir en sterk opplevelse for vår helt, så møtet hos forlaget blir mer emosjonelt enn antatt. Her får vi også høre forfatteren lese høyt fra sin egen bok.

«Fra Hollywood til Parkveien» ser du på TV 2 Zebra søndag 30. mars klokken 22:10!

Se forrige sesong av «Fra Hollywood til Parkveien» på TV 2 Sumo

 
Get Adobe Flash player
reklame