Charlotte Thorstvedt falt pladask
Over 5,5 millioner har sett klippet. Har du?
Onsdag kveld hadde 5,5 millioner sett britenes nye sangstjerneskudd Susan Boyle (47) opptre i «Britain's Got Talent».
I klippet, som har gått sin seiersgang siden helgen, kan en se den nervøse kvinnen ta både dommerne og publikum med storm med Les Misérables-klassikeren "I Dreamed a Dream".
- Hun er helt fantastisk. Man starter med å ha en instinktiv forutinntatthet over hvordan hun kommer til å være, og så viser hun seg å være den rake motsetningen, sier «Norske Talenter»-dommer Jan Fredrik Karlsen til VG.
Les også: «X Factor» slår «Idol»-rekorden
Om kort tid blir Karlsen også dommer i TV 2s storsatsning «X Factor». Programleder blir Charlotte Thorstvedt.
- Fremføringen til Susan var helt magisk. Hun minner litt om Paul Potts, hun ser kanskje ikke ut som en superstjerne, men med en gang hun begynner å synge er alle hypnotisert, sier Thorstvedt til avisa.
Hva mener du? Se videoen her! (ekstern lenke)
| Publisert | 16.04.2009 08.38 |
| Oppdatert | 16.04.2009 09.03 |


