Mann drept i Haugesund i natt – kvinne pågrepet
Har du tips eller bilder? Ring/SMS/MMS: 02255 | 02255@tv2.no
Nå er to av finalesangene til «Det store korslaget» i boks.
Folket har talt. I alle fall stemt på den låten de gjerne ville se igjen i finalen av «Det store korslaget».
Avstemningen har ligget ute siden det forrige programmet fra Nydalen studios og resultatet er klart. Team Åge skal synge «Do Ya Wanna Taste» igjen, etter at 46 prosent stemte på nettopp den sangen.
Team Bjarne skal igjen kaste seg ut i en «Which Witch»-medley, hele 45 prosent ønsket å se låtene Benedicte Adrian gjorde berømt igjen.
- Vi er veldig fornøyd med at det ble den låten. Vi har bare fått positive tilbakemeldinger på den opptredenen, og jeg må si at når et kor med amatører har tre dager til å øve inn en «Which Witch»-medley, og resultatet blir så bra, ja da er det i verdensklasse, sier Bjarne til tv2underholdning.no
Les også: Fredag smalt det i «Korslaget»
Les også: Nå har Åge Sten Nilsen gjort helomvending
Også Åge var veldig fornøyd med resultatet. Ikke minst fordi Team Bjarnes fans på en humoristisk måte forsøkte å «stikke kjepper i hjulene» for Østfold-koret.
- Jeg er veldig fornøyd, for jeg vet at det har vært en kampanje på Facebook fra Team Bjarnes fans om at de ville stemme fram «Rosa Helikopter» som vår låt. At det ikke ble den låten, men heller en låt våre egne fans vil at vi skal synge er jeg veldig glad for.
Dermed er det bare å begynne å glede seg til fredagens store finale hvor Namsos og Sarpsborg barker sammen.
Og ikke glem at det er dere der hjemme som bestemmer hvilket kor som stikker av med seieren.
|
|
Team BjarneRing 829 49 101SMS 1 til 26400(begge kroner 5, avstemningen (start/stopp) følger programmet) |
|
|
Team ÅgeRing 829 49 105SMS 5 til 26400(begge kroner 5, avstemningen (start/stopp) følger programmet) |
| Publisert | 03.02.2010 16.06 |
| Oppdatert | 08.02.2010 10.35 |
Laura (33) mener hun er for pen til å ha en jobb
Sier hun ble mobbet bort fra arbeidsplassen fordi hun var så vakker. Nå lever hun på foreldrene...
Dette TV-stuntet fikk seerne til å sette tacoen i halsen
Skandaleombrust komiker drakk brystmelk midt i beste sendetid.
TV 2 bekrefter ny «Hver gang vi møtes»-sesong
– Magien fra de første sesongene skal tas godt vare på, sier redaksjonsleder Connie Barr.
Her blir «Farmen»-hytta knust av flommen
– Nå er det bare pinneved igjen.
Her kan du gå på en skikkelig smell
Biler ødelagt av flom selges med alvorlige feil.
07.58
Her sovner Hollywood-legenden midt i intervjuet
Selv hevder Morgan Freeman at han bare oppdaterte Facebook-statusen sin. Se video!
07.37
Land Rover: Jubel og gråt ...
Etter 65 år nærmer endelig billegenden seg slutten - og ikke alle applauderer erstatteren.
20.33
Test Mercedes E-klasse: Vi tester den store familiedrømmen
Konkurransen med Audi og BMW tilspisses.
20.17
– Det ville vært flaut å tape
Kjersti Bergesen var glad hun og oppussingskollega Einar Nillson dro i land seieren i «Grottenveien...
20.00
Slik lager du dagsengen
19.20
Jakten-Øyvind har ikke vært forelsket på fire år
18.58
Visst kan du få luksusbil til 100.000 kroner
17.28
Forsikring: Flomskadet bil – hva gjør jeg?
