Fredager klokken 20.00

- Ingen som tror de er popstjerne

Det sier Bjarne Brøndbo om koret sitt i «Det store korslaget». Se video.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Bjarne Brøndbo begynner å kjenne koret sitt nå etter flere uker med korøving og terping på sang og koreografi. Han mener koristene i Team Bjarne er ekte folk, og det er han stolt over.

- De er vel litt tverrsnitt av gjennomsnitts-Namdalingen. Det er ekte folk, det er ikke noen sånne jålebukker eller sminkedamer. Jeg bruker begrepet «hel ved», og det tror jeg også TV-seeren vil se, at det her er noen som er glad i det vi holder på med nå, det å synge, sier Bjarne til tv2underholdning.no.

Les også: - Dette gjør jeg gjerne igjen!

Les også: Se korene synge igjen her

Ingen som sier opp jobben

Selv om dette er en konkurranse hvor deltakerne blir eksponert på TV i beste sendetid på TV 2, så tror ikke Bjarne at noen av dem kommer til å miste bakkekontakten å oppføre seg som divaer.

- Det er ingen her som kommer til å ta av og tro at nå er du popstjerne, og si opp jobben og sånt. Det her er en opplevelse for livet, og på et eller annet tidspunkt er det over, og da kan du ta det med deg som et fantastisk minne, sier han om koret sitt.

Synger med Chand

Fredag 15. februar synger Team Bjarne med Norges nye stjerne, Chand, som vant X Factor før jul. De fremfører Chands låt «Diamanten».

Les også: Jørn Hoel tilbake i Korslaget

Les også: Nå øver «Korslaget»-korene hver eneste dag

Les alt om «Det store korslaget» på programmets egen hjemmeside.

Les også:
Team Åge beæret med eget frimerke
Team Åge beæret med eget frimerke

Nå er koret i rojalt selskap, og håper å bli sendt rundt i hele landet.

Nå frir Team Benedicte til hele Oslo
Nå frir Team Benedicte til hele Oslo

 
Comments powered by Disqus
reklame