Kirsten Marie Lynum
Kirsten Marie Lynum skal med tiden overta foreldrenes gård på Skogn i Nord-Trøndelag.
Kirsten Marie Lynum er 26 år og bor for tiden på Åsen. Odelsjenta skal med tiden ta over familiens gård som ligger på Skogn ca 10 km fra Åsen i Nord-Trøndelag.
Les også: Bli bedre kjent med gården til Kirsten Marie her
Vil treffe drømmemannen
Grunnen til at Kirsten Marie har meldt seg på «Jakten på kjærligheten» er enkel.
- Jeg vil være med fordi jeg ser på programmet som en uvanlig og spennende mulighet til å treffe «mannen i mitt liv».
- Hvem ønsker du å treffe?
- Jeg håper på å treffe en sporty, sosial, eventyrlysten (gitarspillende) handyman, forteller Kirsten Marie.
På fritiden går mesteparten av Kirstens tid med til orientering, friluftsliv, musikk, reising og venner.
Se Kristen Marie fortelle mer om seg selv her:
Ble meldt på av venner
Det var Kirsten Maries venninner som meldte henne på. De synes det var på tide at hun fant seg en type. Odelsjenta er enig, og hun vet også hva hun vil ha.
- Drømmemannen er aktiv, sosial og kanskje litt spontan. Og litt handy kanskje? Det er jo alltid en fordel.
Les også: Slik er Kirsten Maries drømmemann
|
For å skrive til Kirsten Marie sender du en mail med Kirsten Marie i emnefeltet til bonderomantikk@tv2.no. Du kan også sende brev til: Bonderomantikk, pb 900 Sentrum, 0104 Oslo. Merk konvolutten med Kirsten Marie. Frist for å sende inn brev til bøndene er 12. august 2009. |
Les også: Her er årets bønder
| Publisert | 05.05.2009 22.18 |
| Oppdatert | 25.05.2009 11.53 |
Programtittel: Jakten på kjærligheten
Originaltittel: Farmer Wants a Wife
Nasjonalitet: Nederlandsk
Sjanger: Realityserie
Sesong som vises i 2011: 8
Sesonger vist: 7
Antall episoder denne sesong: -
Programleder: Marthe Sveberg Bjørstad
Produksjonsselskap: Nordisk Film
Offisiell hjemmeside
TV 2 Sumo: Se
Jakten på kjærligheten på TV 2 Sumo
Sendes: På TV 2 mandager 20.00

