Følelsesladet sistevalg for «Jakten»-Roar
– Du var egentlig den jeg håpet på innerst inne.
I mandagens «Jakten på kjærligheten» er det klart for det avgjørende valget.
Bøndene Linda Bjørnes, Bente Fremo og Roar Husetuft har to friere igjen og skal nå velge hvilken frier de vil satse på.
Den siste bonden, Svein Bøylestad, opplevde i forrige program at én av hans to gjenværende friere, Vivian Fiskaa, valgte å trekke seg. Han må derfor bestemme om han skal satse på den gjenværende frieren Mariann Sætre.
Tøft valg
Det siste valget er ikke lett for Roar. Hans gjenværende friere, Eirin Lohne og Sara Mari Gaup, har begge gjort et stort inntrykk på ham, og derfor er valget enda verre.
– Det som har skjedd mellom deg og meg den siste tiden har vært veldig bra. Du var egentlig den jeg håpet på innerst inne. Du er rett og slett en veldig bra jente, og det har vært kjekt å ha deg her. Men jeg har ikke valgt å ta deg med videre, og det er jeg veldig lei meg for, sier Roar til frieren under valget.
Les også: – Jeg bestemte meg rett før valget
Det er tydelig at dette ikke er en lett samtale for Roar, men han er lettet over at siste valget omsider blir unnagjort.
– Jeg har brydd meg om alle, men det å kunne bruke tid på bare én føles veldig riktig akkurat nå, sier han.
Se «Jakten på kjærligheten» på TV 2 mandag klokken 20.00.
Smakebiter av kveldens episode:
| Publisert | 21.11.2011 09.07 |
| Oppdatert | 21.11.2011 09.22 |
Programtittel: Jakten på kjærligheten
Originaltittel: Farmer Wants a Wife
Nasjonalitet: Nederlandsk
Sjanger: Realityserie
Sesong som vises i 2011: 8
Sesonger vist: 7
Antall episoder denne sesong: -
Programleder: Marthe Sveberg Bjørstad
Produksjonsselskap: Nordisk Film
Offisiell hjemmeside
TV 2 Sumo: Se
Jakten på kjærligheten på TV 2 Sumo
Sendes: På TV 2 mandager 20.00

