Det hemmelige Jakten-kysset ingen fikk se
– Det opplevdes egentlig veldig fint.
I forrige episode av «Jakten på kjærligheten» fikk vi se at bøndene endelig tok sitt aller siste valg. På Roar Husetufts gård utenfor Førde var det Eirin Lohne bonden valgte å ta med på tur til Dublin.
Les også: Slik ble Jakten-valgene avgjort
Eirin gråt av glede da Roar valgte henne, og nederst kan du se en video av Eirin like etter at valget var tatt.
Se Roars valg øverst og Eirin snakke om valget nederst.
– Kyss har det blitt
I «Jakten på kjærligheten» har det vært lite kyssing på gårdene så langt, men i videoen forteller Eirin om at hun faktisk har kysset Roar.
– Kyss har det blitt, og det opplevdes egentlig veldig fint, sier Eirin i videoen.
Hun forteller i etterkant av innspillingen at dette kysset kom på den siste daten hun og Roar hadde da de to dro på ridetur sammen.
Dette kysset kom da kamera ikke var på.
– Roar foretrakk at det best sånn. Det var han som ikke ville gjøre det foran kamera, sier Eirin til TV2.no.
Selv om hun sier at kysset var fint så syntes hun likevel det var en litt rar situasjon.
– Det var spesielt ettersom det var en jente til på gården. Det blir jo sånn at man tenker litt på den andre personen, sier Eirin som fortalte Sara Mari om kysset etterpå.
– Vi hadde så god kontakt at jeg følte at jeg måtte si det til henne.
Betatt av Roar
I videoen under forteller også Eirin at hun aldri hadde trodd at hun skulle komme så langt som å bli bedt med på tur.
– Jeg har følt at jeg skulle reise hjem, men jeg er ufattelig glad for at jeg ble valg av Roar. Forholdet med Roar har forbedret seg for hver dag og det blir jo helt annerledes når man får tid alene og det er bare oss to og ingen andre å tenke på.
Se også: Se hvor skjelven ble Jakten-Ragnar etter valget
Nå begynner Eirin å få følelser for ham.
– Ja, jeg er jo litt betatt av ham. Vi får se hvordan ting utvikler seg mellom oss.
I kveld får vi se hvordan det går når Eirin og Roar drar til Dublin!
Se Eirins umiddelbare reaksjoner etter valget:
| Publisert | 28.11.2011 15.41 |
| Oppdatert | 28.11.2011 15.57 |
Programtittel: Jakten på kjærligheten
Originaltittel: Farmer Wants a Wife
Nasjonalitet: Nederlandsk
Sjanger: Realityserie
Sesong som vises i 2011: 8
Sesonger vist: 7
Antall episoder denne sesong: -
Programleder: Marthe Sveberg Bjørstad
Produksjonsselskap: Nordisk Film
Offisiell hjemmeside
TV 2 Sumo: Se
Jakten på kjærligheten på TV 2 Sumo
Sendes: På TV 2 mandager 20.00

